Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες έγινε το online free;η είναι καμιά προσφορά της περιόδου ;ενώ το call of duty warzone δεν με έβαζε λέγοντας δεν έχω συνδρομή τώρα μπήκα κανονικά βέβαια δεν έπαιξα έτσι απλά για δοκιμή ήταν πιο πολύ,το ίδιο και το φιφα κανένα μύνημα για συνδεση,έχω διαβάσει για κατάργηση του gold αλλά μόνο ανεπίσημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι αυτό το παιχνίδι για λίγες μέρες σου δίνει την δυνατότητα να το παίξεις χωρίς συνδρομή.

Κοίτα ένα ποστ προηγούμενου που λέει πια παιχνίδια παίζονται τσάμπα ακόμα και ονλάιν για λίγες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, babis13 said:

Παίδες έγινε το online free;η είναι καμιά προσφορά της περιόδου ;ενώ το call of duty warzone δεν με έβαζε λέγοντας δεν έχω συνδρομή τώρα μπήκα κανονικά βέβαια δεν έπαιξα έτσι απλά για δοκιμή ήταν πιο πολύ,το ίδιο και το φιφα κανένα μύνημα για συνδεση,έχω διαβάσει για κατάργηση του gold αλλά μόνο ανεπίσημα

6-10 Αυγούστου είναι δωρεάν το online για όλους, όπως επίσης και δέκα παιχνίδια. 

Θα τα βρεις λίγα ποστ πιο πίσω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Malthador είπε

Ενδιαφέρον. 

Κι αν ένα game αφαιρεθεί στις 14/8, αλλά το ρολόι της κονσόλας λέει 10/8 και είσαι offline, μπορείς να συνεχίσεις να παίζεις; 

Όταν είσαι offline δε μπορείς να αλλάξεις την ημερομηνία για προφανείς λόγους.

Επεξ/σία από bfc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

6-10 Αυγούστου είναι δωρεάν το online για όλους, όπως επίσης και δέκα παιχνίδια. 

Θα τα βρεις λίγα ποστ πιο πίσω.

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ.

Έχει λήξει η ultimate συνδρομή εδώ και μέρες, αλλά μπορώ να παίξω online και παιχνίδια εκτός της λίστας του 4ημερου...🤔

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/8/2020 στις 3:08 ΜΜ, Malthador είπε

Στην λίστα με τα games του Game Pass για κάποιο λόγο δεν μου βγάζει το Halo: Master Chief Collection, πρέπει να κάνω search συγκεκριμένα για αυτό ώστε να μου το εμφανίσει. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που έχω τικάρει και συμβαίνει αυτό;

Δεν θέλω να χάνω τίτλους όταν κάνω browsing, θέλω να φαίνονται όλοι. 

Στο καινούριο Microsoft Store (δεν είναι ακόμα διαθέσιμο για όλους) μπορείς να κάνεις ταξινόμηση και να σου εμφανίσει μόνο τα παιχνίδια που είναι στο Game Pass. Έτσι φαίνεται το Master Chief.

IMG_20200808_205242.jpg.b961d717754b58df008889d7aab4d0a5.jpg

Επεξ/σία από bfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
35 minutes ago, bfc said:

Στο καινούριο Microsoft Store (δεν είναι ακόμα διαθέσιμο για όλους) μπορείς να κάνεις ταξινόμηση και να σου εμφανίσει μόνο τα παιχνίδια που είναι στο Game Pass. Έτσι φαίνεται το Master Chief.

IMG_20200808_205242.jpg.b961d717754b58df008889d7aab4d0a5.jpg

Υπάρχει τρόπος να το κατεβάσω; 

Είμαι insider if that matters. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Malthador είπε

Υπάρχει τρόπος να το κατεβάσω; 

Είμαι insider if that matters. 

Προς το παρόν είναι για insiders alpha και όχι για όλους. Αλλά έρχεται πολύ γρήγορα και στους υπόλοιπους. Πιστεύω σε 15-20 μέρες το πολύ θα γίνει και general release. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρε παιδιά και μένα αυτό με το ίντερνετ μου έχει σπάσει τα νεύρα. Οκ η κονσόλα εδώ δεν είναι home και λογικό είναι να θέλει ίντερνετ για τα παιχνίδια ποθ έχω από game pass. Τα παιχνίδια που έχω αγορασμένα γιατί δεν τα ξεκινάει και ζητάει ίντερνετ? Δεν μπορώ να το καταλάβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρξει και κάποιος άλλος που θα κάνει αλλαγή του εσωτερικού δίσκου της κονσόλας xbox one να μας πει κι αυτός εντυπώσεις έτσι για να έχουμε ένα μεγαλύτερο ποσοστό ότι πραγματικά ισχύει και μπορείς να βάλεις στη κονσόλα οποιοδήποτε μάρκας και χωρητικότητας 2.5 ιντσών sata δίσκο.

Γνωρίζει κάνεις τι sata θήρα έχει εσωτερικό το xbox one s?

Εννοώ έχει sata2 ή sata3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έκανε τρέλα νερά σήμερα και μου ήρθε να το κλωτσήσω.

Εκεί που έπαιζα μου κλείνει το παιχνίδι με βγάζει από τον λογαριασμό μου και μου λέει να ξαναμπώ αν θέλω να χρησιμοποιήσω τις υπηρεσίες.

Δεν μου έμπαινε μετά όταν μου έκανε login δεν με άφηνε να παίξω τίποτα ούτε παιχνίδι XGP ούτε Gold. Μιλάμε σχετικά να χρησιμοποιήσω βία έναντι του.

Εντέλει άνοιξα το PS4 και έπαιξα εκεί.

Έτσι για να μάθει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, Paragontas-x said:

Αν υπάρξει και κάποιος άλλος που θα κάνει αλλαγή του εσωτερικού δίσκου της κονσόλας xbox one να μας πει κι αυτός εντυπώσεις έτσι για να έχουμε ένα μεγαλύτερο ποσοστό ότι πραγματικά ισχύει και μπορείς να βάλεις στη κονσόλα οποιοδήποτε μάρκας και χωρητικότητας 2.5 ιντσών sata δίσκο.

Γνωρίζει κάνεις τι sata θήρα έχει εσωτερικό το xbox one s?

Εννοώ έχει sata2 ή sata3?

Sata 2 εσωτερικά, min 256GB σκληρός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...