Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ότι σε όλους είμαστε στην Ελλάδα μας αναβαθμίζει και το Microsoft rewards ενώ στην ουσία τουλάχιστον για την Ελλάδα είναι παντελώς άχρηστο πραγματικά δεν το καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, έχετε και εσείς θέμα με το "time played" σε ορισμένα παιχνίδια που είναι εντελώς άσχετο?

Τερμάτισα προχτές το Plague Tale, σίγουρα συμπλήρωσα ενα 20ωρο και στο time played αναφέρει 4 ώρες ενω και στο FH3 που έχω φτάσει μέχρι το τρίτο festival αναφέρει playtime 2 ωρών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που δεν κατάλαβα ποτέ και πραγματικά όποιος ξέρει ας μου εξηγήσει.

Παίζω ένα παιχνίδι που είχε δωθεί με την Gold. Το Shantae and the Pirate's Curse.

Παίζοντας το πολλά achievements παρόλο που θα έπρεπε να ξεκλειδωθούν δεν ξεκλειδώθηκαν παρόλο που τα έχω ολοκληρώσει. Ήταν και achievements story related. Τώρα απλά αποδέχομαι ότι δεν μου τα έδωσε ή υπάρχει τρόπος το σύστημα να τα δει και να τα δώσει;

Uninstall και ξανά install ίσως;

Έχει τύχει παλιά στο Destiny στο πρώτο λεπτό παιχνιδιού να μου δίνει έξι επτά achievements που θα ήθελα μήνα η και παραπάνω για να τα βγάλω.

Αν πέσεις στην περίπτωση απλά το δέχεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αγορα Gold ετησιας που θελω για φιλο για να παιξουν τα παιδια του online το γνωστο Fortnite και τον εφαγαν τον αμοιρο να γινει τωρα, εκτος απο cdkeys που εχω δοκιμασει χρονια, εχουμε τωρα καποιο αλλο διαθεσιμο αξιοπιστο μαγαζι?

(cdkeys βλεπω δεν δινει ποια την εκπτωσουλα απο facebook, σωστα?)

Δεν εχω χρονο να το ψαξω η να περιμενω πολυ, θελει να του βαλω την συνδρομη ΤΩΡΑ!

 

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, nek4d είπε

Για αγορα Gold ετησιας που θελω για φιλο για να παιξουν τα παιδια του online το γνωστο Fortnite και τον εφαγαν τον αμοιρο να γινει τωρα, εκτος απο cdkeys που εχω δοκιμασει χρονια, εχουμε τωρα καποιο αλλο διαθεσιμο αξιοπιστο μαγαζι?

(cdkeys βλεπω δεν δινει ποια την εκπτωσουλα απο facebook, σωστα?)

Δεν εχω χρονο να το ψαξω η να περιμενω πολυ, θελει να του βαλω την συνδρομη ΤΩΡΑ!

Ψάξε στο g2a, και για Βραζιλία μπορείς να ενεργοποιήσεις που βγαίνει αρκετά φθηνότερη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, leo066 είπε

Ψάξε στο g2a, και για Βραζιλία μπορείς να ενεργοποιήσεις που βγαίνει αρκετά φθηνότερη 

Thanksss, οχι Βραζιλια, αυτα τα κανω σε δευτερο δικο μου προχειρο λογαριασμο, δεν ρισκαρω στον φιλο και να με καταριουνται τα παιδια του αν κατσει στραβη στο μελλον.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nek4d είπε

Thanksss, οχι Βραζιλια, αυτα τα κανω σε δευτερο δικο μου προχειρο λογαριασμο, δεν ρισκαρω στον φιλο και να με καταριουνται τα παιδια του αν κατσει στραβη στο μελλον.

Instant gaming αγοράζω μόνο, και έχεις δυνατότητα πληρωμής με paysafe με μικρό αντίτιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κανεις επιτυχία με την beta του xcloud που κυκλοφόρησε χθες? 

Μου εμφανίζει την ταμπέλα cloud αλλά η μόνη επιλογή που μου δίνεται είναι για install στην κονσόλα...

Από ότι διαβάζω στο internet δεν είμαι ο μόνος, η επιλογή "play" δεν εμφανίζεται όσες φορές και να κάνω restart το app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2020 στις 2:58 ΜΜ, red1 είπε

Είχε κανεις επιτυχία με την beta του xcloud που κυκλοφόρησε χθες? 

Μου εμφανίζει την ταμπέλα cloud αλλά η μόνη επιλογή που μου δίνεται είναι για install στην κονσόλα...

Από ότι διαβάζω στο internet δεν είμαι ο μόνος, η επιλογή "play" δεν εμφανίζεται όσες φορές και να κάνω restart το app

Σήμερα δοκίμασα και το xcloud streaming στο κινητό μεσω της εφαρμογής xbox game pass beta... Άν έχεις καλή σύνδεση  είναι απίστευτη φάση να παίζεις forza και gears of war στο κινητό με το xbox controller...πλέον δεν ξέρω πόσο νόημα θα έχει η κονσόλα όταν αυτό γίνει Mainstream...Είμαι US αυτή την περίοδο, ίσως παίζει ρόλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση: στο game pass δεν υπάρχει ένα αξιόλογο platform σαν το ori; τα 2 ori τα τερμάτισα. γενικά μ'αρέσουν τα πλατφόρμας στύλ rayman, ori αλλά στο game pass μόνο κάτι εντελώς παιδικά βρίσκω ή με γραφικά 1980.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει περισσότερο λυπάμαι το μαγαζί που θα του μείνει και θα κλαίει το πως ξεμείναν αυτά αφού είχαν έτος κυκλοφορίας το 19 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...