Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες.. Παιζει με ένα ευρώ συνδρομή για ένα μήνα? Μου βγάζει ότι μπορώ να προχωρήσω με ένα ευρώ παρότι είμαι παλιός συνδρομητης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, barman_ είπε

Καλησπέρα παίδες.. Παιζει με ένα ευρώ συνδρομή για ένα μήνα? Μου βγάζει ότι μπορώ να προχωρήσω με ένα ευρώ παρότι είμαι παλιός συνδρομητης 

και σε εμένα το εμφανίζει το 1 ευρώ αλλά όταν προχωράω την διαδικασία βλέπω 12,99ευρώ. Είμαι σε περίοδο ενεργής συνδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Που μπορώ να βρω μια 12μηνη live? 

Ξέρετε μήπως έχει καπου καμία προσφορά κανένα κατάστημα? 

Instant gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Που μπορώ να βρω μια 12μηνη live? 

Ξέρετε μήπως έχει καπου καμία προσφορά κανένα κατάστημα? 

υπαρχει και η βραζιλιανικη στα 26 ευρω cdkeys αν θες να ασχοληθεις με  vpn

Επεξ/σία από Justrelax
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Justrelax είπε

υπαρχει και η βραζιλιανικη στα 26 ευρω cdkeys αν θες να ασχοληθεις με  vpn

Το είδα φίλε μου αλλά δεν ξέρω καλά να το ενεργοποιήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

Με τα 12.99€ μετατρέπεται όλη η gold σε ultimate;

και εγώ αναρωτιέμαι, έχω ακόμα κανα 6μηνο ultimate, και κοιτάζω μήπως μπορώ να το ανανεώσω τώρα με gold και μετά μετατροπή σε ultimate, αλλά δε ξέρω πλέον τι ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, Justrelax said:

υπαρχει και η βραζιλιανικη στα 26 ευρω cdkeys αν θες να ασχοληθεις με  vpn

δλδ με 26 αγοραζουμε ετησια βραζιλιανικη και με ενα ευρω μετα το Ultimate το κανουμε ultimate ετησιο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@barman_ ναι φίλε ακριβώς αυτό με το Ultimate γίνεται μόνο μια φορά με 1ευρω άρα καλύτερα είναι να βάλεις όσο πιο πολύ μπορείς μέχρι 36 μήνες όμως παίρνει @manthos_27 Υπάρχουν αρκετα δωρεάν vpn εγώ χρησιμοποίησα tunnelbear από κινητό.Αρκετες πληροφορίες έχει στο thread xbox live

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα Βραζιλιανικα κολπα ειναι γνωστα και παιζουν ακομη, οπως και τα Τουρκικα, τα Αργεντινικα κλπ, το θεμα ειναι να ξερεις απο πριν οτι ο λογαριασμος σου ειναι εκτεθειμενος τουλαχιστον για ολη την διαρκεια της συνδρομης, μπορει να τα επιτρεπει η ms προς το παρον αλλα δεν υπαρχει εγγυηση στο μελλον να μην σου πει οτι κινηθηκες εναντια στους ορους χρησης και να σε μπλοκαρει.
Εκτος και αν τεχνικα για 2-3 χρονια (οσο το βαλεις) ακολουθεις ολες τις προδιαγραφες για να φαινεσαι στο εξωτερικο, regional settings, address, billing account address, προσβαση και settings απο κινητο η Η/Υ παλι με regional settings και vpn, κλπ, μαζι και η κονσολα φυσικα, πρεπει να συνδεεται στην αντιστοιχη χωρα απο το ρουτερ και παλι ξεχνας τυχον τοπικο support. Το 99% οσων παιρνουν Βραζιλιανικη συνδρομη, δεν κανουν τα υπολοιπα.

Επιπλεον, ολες οι αγορες, φαινονται για "παντα" στον ιστορικο των αγορων.

Καλυτερα χρηση τους σε αρχικους/νεους λογαριασμους, οχι σε παλιους με μπολικο υλικο μεσα και οχι χρηση σε κονσολα εντος εγγυησης επισης.

Τα 'χουμε ξαναπει αυτα βεβαια, αλλα επειδη παντα οταν ρωταει καποιος για συνδρομη, αναφερεται και αυτη η "ευκολη" λυση, καλο ειναι να επαναλβανονται και τα μειονεκτηματα ωστε να εχει γνωση που μπλεκει ο αμεσα ενδιαφερομενος. Δεν θελω να απογοητευσω καποιον, εχω και γω αντιστοιχη Βραζιλιανικη σε 2ο λογαριασμο, αλλα να βοηθησω μην παιρνουμε αλλους στον λαιμο μας χωρις να ξερουν τι γινεται.

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει αυτό με τους κινδύνους και εγώ σε 2ο λογαριασμό το έκανα αλλά ρε παιδιά με 2,5€ το μήνα είναι πραγματικά πειρασμός και ευκαιρία. Με ένα καφέ έχεις 100+ παιχνίδια. Ακόμα και εγώ που είμαι πολύ περιστασιακός παίκτης το έβαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...