Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ο 2ος λογαριασμός όμως συνδεδεμένος στην ίδια κονσόλα δεν είναι? Αν πάει κάτι στραβά και αρχίσει τα bans η microsoft μόνο ο λογαριασμός που έχει συνδρομές από Βραζιλία θα το φάει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από συζητήσεις που είχα ναι μόνο αυτός τρώει το μπαν. Και αν φας μπαν τρώει μόνο το κομμάτι του xbox, δλδ αν έχεις και άλλες συνδρομές office, μέιλ κλπ δεν επηρεάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι απλά εγώ ήμουν από αυτούς που είχαν φαει μπαν στο 360 και αν και τότε δεν με ένοιαζε τώρα θα με πείραζε. Παιχνίδια που έχεις στο νέο προφίλ με τις βραζιλιανικες μπορείς να τα παίζεις και στο 1ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Justrelax είπε

@barman_ ναι φίλε ακριβώς αυτό με το Ultimate γίνεται μόνο μια φορά με 1ευρω άρα καλύτερα είναι να βάλεις όσο πιο πολύ μπορείς μέχρι 36 μήνες όμως παίρνει @manthos_27 Υπάρχουν αρκετα δωρεάν vpn εγώ χρησιμοποίησα tunnelbear από κινητό.Αρκετες πληροφορίες έχει στο thread xbox liveαπλως

Απλώς φοβάμαι λίγο γο μην φάω κανα ban αργότερα οπότε με βλέπω να βάζω Europe σε 3 μέρες λήγει η συνδρομή μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Το kinect παίζει να βρεθεί κάπου; με το one x είναι συμβατό; 

(Έχω στο 360 και το έχω λιώσει!!!)

Yπάρχει απο όσο ξέρω δεν είναι συμβατό με το παλιό του 360 γιατί έχει το δικό του Kinect άλλο αν τα παιχνίδια τα παλιά είναι compatible και το ίδιο και οι φωνητικές του εντολές,το One είχε την δικιά του βελτιωμένη V2 του Kinect,όμως εφόσον σταμάτησε να βγαίνει εδω και καιρό,είναι δύσκολο να το βρείς κατά καιρούς κάπου το είχε πιάσει το μάτι μου σε αγγελίες αλλά φαντάζομαι πως μπορεί αν είναι και σχετικά "ακριβό" 🙄💰

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, d_gkal είπε

Αυτό ρωταω, που θα βρω το kinect για το one X... 

Παιχνίδια (για kinect) δεν έχω, αλλά ένα just dance θα το αγοραζα έτσι για το χάναμε!

Χμμ εχω την εντύπωση, αν θυμάμαι καλά, οτι με την κυκλοφορία του Xbox One αφαίρεσαν την θύρα που κουμπώνει το kinect οπότε θεωρώ δύσκολο να την διατήρησαν στο X...

Βλέπω βέβαια και πουλάνε αντάπτορα στο ~50αρικο γι αυτό τον σκοπό.

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, Mr_Terror said:

Καλοριζικο.για κανε register την κονσολα να δεις ποσο εγγυηση θα σου δωσει.1 η 2 χρονια.

Σε λίγο το τσεκαρω.

 

Το αυτοκόλλητο του service είναι Μάρτιος 2020

Έγινε registered και γράφει

Ends on 10/3/2022

Επεξ/σία από d_gkal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, d_gkal είπε

Σε λίγο το τσεκαρω.

Το αυτοκόλλητο του service είναι Μάρτιος 2020

Έγινε registered και γράφει

Ends on 10/3/2022

Αν είναι στα αγγλικά έχεις μέχρι Οκτώβριο του 2022

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, leo066 said:

Αν είναι στα αγγλικά έχεις μέχρι Οκτώβριο του 2022

Πώς θα το καταλάβω;  

 

Επίσης η μπροστινή θύρα αποσυνδέει πολύ συχνά (σχεδόν συνέχεια) τον εξωτερικό ssd.(με το S δε θυμάμαι να είχα τέτοιο θέμα)

Απ' ότι έψαξα γενικά προτείνεται η χρήση των 2 πίσω θυρών για εξωτερικούς δίσκους και η μπροστινή για φόρτιση χειριστηρίων και λοιπα.

Όντως στην πίσω που τον έβαλα είναι ΟΚ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Πώς θα το καταλάβω;  

Επίσης η μπροστινή θύρα αποσυνδέει πολύ συχνά (σχεδόν συνέχεια) τον εξωτερικό ssd.(με το S δε θυμάμαι να είχα τέτοιο θέμα)

Απ' ότι έψαξα γενικά προτείνεται η χρήση των 2 πίσω θυρών για εξωτερικούς δίσκους και η μπροστινή για φόρτιση χειριστηρίων και λοιπα.

Όντως στην πίσω που τον έβαλα είναι ΟΚ. 

Το γυρίζεις στα ελληνικά και αλλάζει σε 3/10/2022

ο δικός μου my passport go ψόφησε, βρίσκεται στο δρόμο της επιστροφής στη Γερμανία και μάλλον έκανα βλακεία που ζήτησα refund. Δεν βρίσκω κάτι στην τιμή που τον είχα αγοράσει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...