Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

41 λεπτά πριν, Choutas είπε

Τώρα το είδα ότι το αγόρασες καλοπαίχνιδο.

Προς παράγοντα. Ναι μπορείς αλλά μόνο για XOne ξεχνάς το OG Xbox και το X360

Αγοράζεις ναι. Αν μία στο ένα εκατομμύριο δεν στο πάρει αλλάζεις region στην κονσόλα (δεν χρειάζεται στο account)και παρακάμπτεις και την τελευταία δικλείδα.

 

Τι σημαίνει το og?

Και για να περάσεις τον κωδικό και να τον δεχτεί απλά αλλάζεις το region από το μενού της κονσόλας χωρίς vpn?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

  

Τι σημαίνει το og?

Και για να περάσεις τον κωδικό και να τον δεχτεί απλά αλλάζεις το region από το μενού της κονσόλας χωρίς vpn?

Μπορεί να μην χρειαστεί να κάνεις ούτε αυτό αλλά αν δεν το δεχτεί τότε αλλάζεις το region της κονσόλας και τότε το δέχεται 100%

Επεξ/σία από Choutas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Με την ίδια λογική δε θα έπρεπε να δέχεται και τις "βραζιλιάνικες" memberships;

Gift cards και membership cards είναι region locked.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω xbox one s all-digital και συνδρομή ultimate.Θέλω να παίξω το wwe 2k20 αλλά από ότι φαίνεται πρέπει να το αγοράσω και έχει τουλάχιστον 70 ευρώ.

Η τιμές του CD από διάφορα μαγαζιά ξεκινάνε από 20 ευρώ. Γιατί αυτή η τόσο μεγάλη διαφορά; 

Στο all-digital δηλαδή θα πρέπει να πληρώνεις το ίδιο παιχνίδι πολύ πιο ακριβά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, jacobihamilton said:

Εχω xbox one s all-digital και συνδρομή ultimate.Θέλω να παίξω το wwe 2k20 αλλά από ότι φαίνεται πρέπει να το αγοράσω και έχει τουλάχιστον 70 ευρώ.

Η τιμές του CD από διάφορα μαγαζιά ξεκινάνε από 20 ευρώ. Γιατί αυτή η τόσο μεγάλη διαφορά; 

Στο all-digital δηλαδή θα πρέπει να πληρώνεις το ίδιο παιχνίδι πολύ πιο ακριβά;

Μπορείς να αγοράσεις το key από κλειδαδικα. Στα γρήγορα είδα ότι κοστίζει γύρω στα 25-30€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το series x θα είναι τεχνικά υπερβολικά πιο τούμπανο από το s που έχουν διαφορά σχεδόν 200 ευρώ; έχω μια δωροεπιταγη 200 ευρώ και πρώτη φορά στη ζωή μου λέω να πάω Microsoft στη νέα γενιά. Αυτό το 80 ευρώ της σονυ με έχει αρρωστήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...