Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια ερώτηση απανταχού Gamers, το backward από τα games with gold του μήνα Armed and Dangerous, το πήρατε κανονικά; Στην αγορά μου γράφει 9.99€... Γενικά ποτέ δεν είχα μεγάλο πρόβλημα με την απόκτηση τους...

Επεξ/σία από angelponiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το division στα παιχνίδια του μήνα. Αν και δεν μπορώ να παίξω fps με χειριστήριο είναι το πρώτο που κάπως μπορώ να παίξω και προς το παρόν το έχω ευχαριστηθεί. Ειδικά το online κομμάτι του είναι πολύ ωραίο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... Γεια σου αγαπητό Insomnia crew !!
Εάν και κάπου το έχω διαβάσει στην κουβέντα μας εδώ .... Θα ξαναρωτήσω για σιγουριά .... Έχω ήδη συνδρομή gold για κανά 9μηνο± ακόμα αλλά λόγω το ότι θα κοπεί μάλλον το gold έλεγα να προσθέσω όσο παίζει ακόμα η φάση .... Κι έρχομαι τώρα εγώ να ρωτήσω και πάλι όπως κι άλλοι .... Μπορώ ή δεν μπορώ να κάνω την φάση με 26μηνο \ TunnelBear στον ήδη υπάρχων λογαριασμό μου ?!
Εν αναμονή απαντήσεών σας !!
Ευχαριστώ !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ·· snAp ·· είπε

.... Γεια σου αγαπητό Insomnia crew !!
Εάν και κάπου το έχω διαβάσει στην κουβέντα μας εδώ .... Θα ξαναρωτήσω για σιγουριά .... Έχω ήδη συνδρομή gold για κανά 9μηνο± ακόμα αλλά λόγω το ότι θα κοπεί μάλλον το gold έλεγα να προσθέσω όσο παίζει ακόμα η φάση .... Κι έρχομαι τώρα εγώ να ρωτήσω και πάλι όπως κι άλλοι .... Μπορώ ή δεν μπορώ να κάνω την φάση με 26μηνο \ TunnelBear στον ήδη υπάρχων λογαριασμό μου ?!
Εν αναμονή απαντήσεών σας !!
Ευχαριστώ !! 

ρε αδελφε ... 
εχει απαντηθει στο αλλο νημα 



εν κατακλειδι .. 
στοκαρε τωρα που μπορεις gold βραζιλιας 
στο καπακι βαλε 1 μηνα ultimate ... και αυτο θα μετατρεψει ολη την συνδρομη σε ultimate ... 

μπορεις να το κανεις και για τους 9 μηνες που εχεις τωρα .... για την ακριβεια δεν βλεπω λογο γιατι να μην το κανεις ... 

παντως στο αλλο νημα εχει απαντηθει πολλες φορες ... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρώτη μέρα χωρίς xbox. Μετά από δυόμιση χρόνια. Νιώθω ήδη σύνδρομο στέρησης αλλά θα το παλέψω. Περιμένω το Series X σαν μικρό παιδί και έδωσα το One X για να μαζέψω για την αγορά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Choutas είπε

Παιδιά πρώτη μέρα χωρίς xbox. Μετά από δυόμιση χρόνια. Νιώθω ήδη σύνδρομο στέρησης αλλά θα το παλέψω. Περιμένω το Series X σαν μικρό παιδί και έδωσα το One X για να μαζέψω για την αγορά του.

Ε κανε κουραγιο κ εσυ βαλε μασκα κ βγες μια βολτα οσο προλαβαινεις γιατι ερχετε λοκντάουν 🎮😜 

Το περιμενεις day one ; Κ αν επιτρεπετε ποσο εδωσες το τερας οne x? Εγω θα περιμενω ενα χρονο ακομα με το οne x μου κ μετα θα παω στο series x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, malias4 είπε

Ε κανε κουραγιο κ εσυ βαλε μασκα κ βγες μια βολτα οσο προλαβαινεις γιατι ερχετε λοκντάουν 🎮😜 

Το περιμενεις day one ; Κ αν επιτρεπετε ποσο εδωσες το τερας οne x? Εγω θα περιμενω ενα χρονο ακομα με το οne x μου κ μετα θα παω στο series x

509 με δωρεάν μεταφορικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Choutas είπε

150 χωρίς χειριστήριο. Το πήρα 300.

Ε οποτε μιση τιμη. Φαντασου ομως κριμα επειδη ειναι το δυνατοτερο μηχανημα στην αγορα αθορυβο κτλ , κ τα σαπακια τα ps4 πουλιουντε διπλασια τιμη 😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, malias4 είπε

Ε οποτε μιση τιμη. Φαντασου ομως κριμα επειδη ειναι το δυνατοτερο μηχανημα στην αγορα αθορυβο κτλ , κ τα σαπακια τα ps4 πουλιουντε διπλασια τιμη 😢

Στην θεωρία. Στην πράξη ισχύει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης. Και το Switch είναι στα τεχνικά χαρακτηριστικά για τα κλάματα και είναι ακριβότερο στα μεταχειρισμένα και από το PS4.

Εγώ κάνω πρόβλεψη ότι κατά 99% το Switch θα πουλιέται ακριβότερα από το Xbox Series S από την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας. Κατά το πάσχα μεριά θα βλέπεις Switch αγγελίες με 300 ευρώ συν και του Xbox Series S να το δίνουν 200 με 220

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολύ οι τιμές των καταστημάτων επηρεάζουν και τις τιμές των αγγελιών. Θα πω τώρα για φυσιολογικές αγγελίες και όχι για κάποιους που πουλάνε ps3 του 2008 με τρία παιχνίδια 180e.

Ιούνιο του '18 που έψαχνα για το S το βρήκα 140e, μηχάνημα μίας εβδομάδας. Πριν δύο εβδομάδες πήρα Switch Lite στα 150e με θήκη και screen protector αγορασμένο τον Ιούλιο. Όσον αφορά τα standard Switch τα βρίσκεις 220-230e χωρίς παιχνίδι εντός εγγύησης. Θέλω να πω ότι υπάρχουν οι καλές ευκαιρίες για όλες τις μαζικές συσκευές ανεξαιρέτως. Πριν πάρω το Switch το σκεφτόμουν για PS4 για να πάιξω τα αποκλειστικά του και βρήκα πολλές καλές αγγελίες.

Μην ξεχνάμε ότι ο φίλος παραπάνω το έδωσε χωρίς χειριστήριο που είναι ένα έξτρα κόστος. Πάντως μία τιμή στα 190e-200 για One X εντός εγγύησης είναι καλή τιμή. 

Σκέφτηκα και εγώ κάποια στιγμή να δώσω το S για να μαζέψω χρήματα και να πάω στο Series S αλλά δεν αξίζει. Θέλω να κρατήσω το χειριστήριο και μετά πόσο να τη δώσω; 80e; Εξάλλου, όσο περίεργο κι αν φανεί είναι η αγαπημένη μου κονσόλα. 2,5 χρόνια περίπου διένυσα την πιο ποιοτική gaming εποχή μου. 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...