Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Choutas είπε

Το άσπρο χειριστήριο είναι του One S σίγουρα.

Οκ οπότε είμαστε κομπλέ. Την παίρνω. 

Η τιμή είναι black friday. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Boubis1411 είπε

Οκ οπότε είμαστε κομπλέ. Την παίρνω. 

Η τιμή είναι black friday. 

Δεν θελουμε να ξερουμε την BF τιμη, σε παρακαλω, μην την αναφερεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, fagoura είπε

Δεν θελουμε να ξερουμε την BF τιμη, σε παρακαλω, μην την αναφερεις.

Σε σύγκριση με το ποσό θέλουν να πουλάνε οι μάγκες είμαι πολύ καλά. 

Έχουν φύγει οι τιμές ψηλά για άγνωστο λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω λιγο τις αποψεις σας,μηπως με βοηθησετε...

Εχω ηδη series X σαν κυρια κονσολα.Επισης εχω και ενα Χbox one x το οποιο το εχω σαν δευτερο με προφιλ για τα παιδια και οταν παρω το ps5,θα παει στην τηλεοραση στο δωματιο(FHD)...

Αξιζει να πουλησω το one x και σαν δευτερο να παρω ενα series S δινοντας 100€ σαν διαφορα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, john1080 είπε

Να ρωτησω λιγο τις αποψεις σας,μηπως με βοηθησετε...

Εχω ηδη series X σαν κυρια κονσολα.Επισης εχω και ενα Χbox one x το οποιο το εχω σαν δευτερο με προφιλ για τα παιδια και οταν παρω το ps5,θα παει στην τηλεοραση στο δωματιο(FHD)...

Αξιζει να πουλησω το one x και σαν δευτερο να παρω ενα series S δινοντας 100€ σαν διαφορα;;

Όχι, μείνε με το X 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To One S μου έχει κολλήσει στην πράσινη οθόνη ή καμιά φορά μετά από αυτό δείχνει μόνο μαύρη οθόνη. Με λίγο που διάβασα και αφού δεν έγινε τίποτα με reset, cyrcle power είμαι στο να το κάνω reset. Είτε στην επιλογή να κρατήσει apps,games είτε σε αυτή που τα σβήνει όλα λέει ότι σβήνει και τα saved games. Αυτό σημαίνει ότι χάνω τα saves? Συνήθως online είναι η συσκευή, δεν υπάρχουν σε κάποιο cloud?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, 1988panos2171 said:

To One S μου έχει κολλήσει στην πράσινη οθόνη ή καμιά φορά μετά από αυτό δείχνει μόνο μαύρη οθόνη. Με λίγο που διάβασα και αφού δεν έγινε τίποτα με reset, cyrcle power είμαι στο να το κάνω reset. Είτε στην επιλογή να κρατήσει apps,games είτε σε αυτή που τα σβήνει όλα λέει ότι σβήνει και τα saved games. Αυτό σημαίνει ότι χάνω τα saves? Συνήθως online είναι η συσκευή, δεν υπάρχουν σε κάποιο cloud?

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω και εγώ στο S εδώ και δύο μέρες, έτσι ξαφνικά. Αργεί πάρα πολύ να μπει στην κεντρική οθόνη. Άλλες φορές με μαύρη οθόνη και έχει μόνο το μενού από το χειριστήριο. Έσβησα τα πάντα  γιατί δεν έμπαινε σε κανένα παιχνίδι αλλά το κάνει και πάλι αλλά λιγότερο. Τι μπορεί να είναι: Κακό update που θα φτιαχτεί; Είναι πρόβλημα της κονσόλας, σκληρός δίσκος; Κανένας γνωστικός;

Επεξ/σία από angelponiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω ενα αλλο θεμα...ενω βρισκει τα ασυρματα δικτυα,ξαφνικα ειτε δεν συνδεεται ειτε βγαζει οτι δεν εχει ιντερνετ...η αν συνδεθει μετα απο λιγο με βγαζει offline..καμια ιδεα?εκανα καθαρισμο της mac αλλα δεν βοηθησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, angelponiros είπε

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω και εγώ στο S εδώ και δύο μέρες, έτσι ξαφνικά. Αργεί πάρα πολύ να μπει στην κεντρική οθόνη. Άλλες φορές με μαύρη οθόνη και έχει μόνο το μενού από το χειριστήριο. Έσβησα τα πάντα  γιατί δεν έμπαινε σε κανένα παιχνίδι αλλά το κάνει και πάλι αλλά λιγότερο. Τι μπορεί να είναι: Κακό update που θα φτιαχτεί; Είναι πρόβλημα της κονσόλας, σκληρός δίσκος; Κανένας γνωστικός;

Kαι μένα μετά από κάτι updates άρχισε να μ.......ζεται. Στο internet το χεις συνδεδεμένο μόνιμα; Με wifi ; Κάπου διάβασα ότι στο άνοιγμα προσπαθεί να συνδεθεί για να συγχρονιστεί με τους servers. Χθες μετά κόπων κατάφερε και μπήκε, από τις ρυθμίσεις το πήγα σε offline mode και μετά από αυτό ανοίγει κανονικά και έπειτα το συνδέω χειροκίνητα.

Για δες μήπως και σε σένα λειτουργήσει έτσι. 

Επεξ/σία από 1988panos2171
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...