Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 28/6/2018 στις 8:16 ΠΜ, hexenlord είπε

Πολυ δυνατος μηνας στο Παςς! Οποιος εβαλε με 1 ευρω τον προηγουμενα μηνα θα παιξει παιχνιδαρες και αυτον. Να δουμε τι μας επιφυλλασουν και τα games with gold July, λογικα σημερα θα ανακοινωθουν. 

Το προγουμενο σουκου ελιωσα με το free too play, killing floor 2. Ιδια πορωση (φαινεται) να ειναι με το Κιλλινγ.

Επισης για τους κατοχους παςς, μολις κυκλοφορησε το Next up Hero, χαριτομενο ειναι και παιζεται κο-οπ.

Εσύ άσε το game pass κι ετοιμάσου για αστροδιαγαλαξιακές μάχες!! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει free play αυτό το σκ για τους Gold Members το Rocket League, έκανα το λάθος να το κατεβάσω και να παίξω. 

Το παιχνιδάρα είναι αυτή και την έχει και σε προφορά στο Store στα 10 ευρώ. 

Σίγουρη αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bill_viper είπε

Εσύ άσε το game pass κι ετοιμάσου για αστροδιαγαλαξιακές μάχες!! :D

Μη μου πεις? Ψήνεσαι και συ για αστροπολεμο: Πεδίο μάχης 2?? Λες να να δοκιμάσουμε κανα νεο μοουντ? αστρομαχητικη επιθεση ισως? Η το φορτίο? Πάντα μου άρεσε να παίζω φορτιο😂😂😂😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας σε όλους.

Θέλω την βοήθεια σας παρακαλώ.

Θέλω αγοράσω το xbox One. Αλλά είδα στην Microsoft έχει δυο εκδόσεις το S και το X.

Ποιο είναι το τελευταίο που έβγαλε; Επίσης το υποστηρίζει το kinect;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, comfuzio είπε

Ναι και τα 2 υποστηρίζουν kinect αλλά θέλουν adaptor ο οποίος δεν υπάρχει πουθενά

υπαρχει αλλα ειναι ακριβο,πριν κανα 2 βδομαδες ειχα βρει στα 50-60 ευρω απο Ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα του live (trial 14days) δεν ενεργοποιείται με τίποτα..Μου γράφει expired, πήγα στο support τους 2 φορές και μου λένε ***..ότι έχει πρόβλημα η υπηρεσία (μια φορά την Δευτέρα και μια την Παρασκευή) και ότι σε 24ώρες θα χε φτιάξει,αλλά ακόμα και τώρα που δοκίμασα δεν μπαίνει.

και όχι δεν είχα ενεργοποιήσει παλιότερα καμία συνδρομή live γιατί δεν είχα ποτέ κονσόλα xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, mikele13- είπε

υπαρχει αλλα ειναι ακριβο,πριν κανα 2 βδομαδες ειχα βρει στα 50-60 ευρω απο Ebay

Τόσο είχε καινούριο, αν πραγματικά το βρίσκεις τόσο σαν καινούριο στο ebay είναι μια χαρά τιμή! 
Εδώ είχα αγγελία πόσους μήνες να το πάρω μτχ στα 30-45 και μόνο ένα mail πήρα και αυτό ο τυπάς είχε ***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...