Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

World Of Warcraft: Shadowlands Rated For Xbox Series X In Brazil

Λέτε να αρχίσουν να αρμέγουν τους κονσολάδες τώρα που μειώνεται ο κόσμος στο PC??

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, dalan2007 είπε

Καλησπερα παιδες εχω μια απορια..εχω το παιχνιδι μεχρι το legion...ειδα οτι οι τιμες στα γνωστα μερη για το τελευταιο expansion ειναι σχεδον ιδια με αυτο που θα βγει το νοεμβριο...να αγορασω κατευθειαν αυτο ή θα εχω καμια δυσαρεστη εκπληξη μεχρι να βγει πχ να ειναι κλειδωμενες περιοχες(i know οτι μαλλον λεω μπουρδες αλλα blizzard ειναι αυτη....)

ακόμα το BFA δεν έχει ενσωματωθεί στο βασικό παιχνίδι αυτό λογικά θα βγει όταν σκάσει το pre expansion patch δηλαδή το 9.0 όπως έγινε σε όλα τα προηγούμενα expansion . Αυτή την στιγμή παίζεις μέχρι legion και ή περιμένεις το 9.0 για να μην αγοράσεις ένα τελειωμένο expansion άδικα ή σκας διπλά λεφτά ουσιαστικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/7/2020 στις 5:39 ΜΜ, bad_freddy είπε

World Of Warcraft: Shadowlands Rated For Xbox Series X In Brazil

Λέτε να αρχίσουν να αρμέγουν τους κονσολάδες τώρα που μειώνεται ο κόσμος στο PC??

Blizzard confirms it's not happening

Ασε που το Wow γενικα ειναι ενα mmo που δεν παιζεται με controller.

46 λεπτά πριν, lostregr123 είπε

είμαι 109 που πάω για questing ?

τα dungeons δεν βλέπω πολυ xp πλέον μεχρι τα 100..

είμαι blood elf hunter

Πας απλα σε αλλη περιοχη του Legion μεχρι τα 110 που ξεκιναει το Battle for azeroth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντικειμενα σαν αυτά τι τα κάνω;

Screenshot-2020-08-05-at-3-52-49-PM.jpg

είμαι 117 lvl βλέπω πολλους να φοράνε purrple items που τα βρισκουν; μπαίνω σε dungeons κανονικα αλλα δεν πεφτει τίποτα αξιοπρεπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, lostregr123 είπε

αντικειμενα σαν αυτά τι τα κάνω;

Screenshot-2020-08-05-at-3-52-49-PM.jpg

είμαι 117 lvl βλέπω πολλους να φοράνε purrple items που τα βρισκουν; μπαίνω σε dungeons κανονικα αλλα δεν πεφτει τίποτα αξιοπρεπή.

Υπάρχει πιθανότητα το item που θα πάρεις από quest ή dungeon boss να μετατραπεί σε epic. Άπλα παίζεις το παιχνίδι και εάν είσαι τυχερός μπορεί να κάνει κάποιο upgrade.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είσαι horde από ότι βλέπω. Πρέπει να υπάρχει ένα τραπέζι με έναν χάρτη δίπλα στο inn της πυραμίδας των horde το οποίο σου δίνει quest για να πας σε αυτές τις περιοχές. Λογικά θα έπρεπε να έχεις κάνει κάποια από αυτά όπως ανέβαινες. Ανέβηκες με dungeons ή pvp μήπως αντί για quests;

Επεξ/σία από Xentimus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

azerite γενικα πως μαζευουμε δεν ανεβαίνει με την καμια 15 15 απο τα dungeon...

 

entid τελικά εβγαλα ακρη με τα world quests.

αλλα ρε παιδια ολοι εδω στη περιοχη εχουν φλαι μαουντ εγω με το απλο.

ενώ oggrimar πχ πετάω κανονικλα

Επεξ/σία από lostregr123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/8/2020 στις 2:42 ΜΜ, lostregr123 είπε

azerite γενικα πως μαζευουμε δεν ανεβαίνει με την καμια 15 15 απο τα dungeon...

entid τελικά εβγαλα ακρη με τα world quests.

αλλα ρε παιδια ολοι εδω στη περιοχη εχουν φλαι μαουντ εγω με το απλο.

ενώ oggrimar πχ πετάω κανονικλα

Καλησπέρα,

Το WoW, ως νέος που είσαι έχει πολύ μεγάλο βάθος και πολλές πληροφορίες. Π.χ αυτό που λες για το flying mounts ισχύει διότι για να πετάξεις στα Broken Isle's ή Zandalar ή Kul' Tiras θέλει 2 Achievement τα οποία είναι δεμένα πίσω απο reputation και θέλουν πολύ δουλεία. Πράγμα που δεν αξίζει να κάνεις με την καμία τώρα στο τέλος του BfA.

Γενικά, η όλη γλύκα του παιχνιδιού είναι να καθίσεις και να ψάξεις οτι δεν μπορείς να κάνεις μόνος. Αν υπάρχει ένα παιχνίδι που έχει δεκάδες κανάλια στο YouTube και site στο ιντερνετ είναι το WoW. Με ένα απλό google search θα βρεις τα πάντα, σταδιακά από εκεί θα ανακαλύψεις το παιχνίδι και θα βρεις τα πατήματα σου. Επίσης, ανάλογα με το realm που παίζεις, μπορείς να βρεις κάποιο ελληνικό community/guild για να παίζετε μαζί και να σε βοηθάνε in-game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/7/2020 στις 5:39 ΜΜ, bad_freddy είπε

World Of Warcraft: Shadowlands Rated For Xbox Series X In Brazil

Λέτε να αρχίσουν να αρμέγουν τους κονσολάδες τώρα που μειώνεται ο κόσμος στο PC??

Μακαρι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kyriakidis είπε

Παίδες έχουμε καμιά ενημέρωση για το shadowlands collectros preorder για ελλαδα ?  

Το ίδιο κοιτάω και εγώ στα γνωστά καταστήματα κάθε μέρα αλλά επειδή αργεί ακόμη μάλλον δεν έχουν βγάλει καν pre order ... εκτός και αν μου ξέφυγε κάποιο κατάστημα οπότε ενημερώστε αν δείτε κάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...