Προς το περιεχόμενο

Τι περιμένουμε να δούμε στην E3 2018;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
9 ώρες πριν, uesugi1989 είπε

Αυτό που θέλω να δω είναι καινούριο elders scrolls παιχνίδι από την Bethesda.  Αλλά μάλλον θα μείνουμε πάλι Με το skyrim στο χέρι 

και εγω , αλλα το online elder scrolls πουλαει ακομα (βαλε οτι μολις βγηκε το νεο expansion, δυσκολο το βλεπω αλλα δεν ξερεις ποτε)

. εγω παλι θελω ανακοινωση bayonetta 2 για τις υπολοιπες κονσολες, ανακοινωση κυκλοφοριας cyberpunk ,  να δουμε τι θα κανει η microsoft (λενε για 2ωρο σχεδον σοου), αν και δεν εχω ps4 πραγματικα θα εχει ενδιαφερον νομιζω, το μονο που ελπιζω ειναι remake undying απο το πουθενα να τρεχω στα 40 μου σαν τον τρελο απο χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimandri9000 είπε

Προσωπικά περιμένω 2. Battlefield V και έστω και ένα screenshot η έστω ένα λογότυπο από το Metro Exodus. Όλα τα άλλα... οκ.

Το κραξανε πολύ το V. Έχουν βάλει γυναίκες να πολεμάνε με κάτι μηχανικά χέρια και κάτι διάφορα. Τους βρίζει το youtube κοροϊδεύοντας τους social justice warriors. Και καλά ότι τα έχουν καταστρέψει όλα, βάλανε γυναίκες στον Β παγκόσμιο σαν υπερήρωες και συμπληρώνουν ότι θα έπρεπε να βάλουν  με το ίδιο  σκεπτικό Νάνους με καροτσάκι να πολεμάνε και κατι τέτοια δίνουν και παίρνουν στα σχόλια... 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ff7lucas είπε

με την ΚΑΜΙΑ

ονειρα :P αν και προσωπικα ετοιμαζομαι απο τωρα για την απογοητευση καθως ολα πλεον τα παιχνιδια εχουν γινει action

εδω resident evil πηραν και απο survival horror εγινε τυπος στα αναβολικα δινει μπουνιες σε βραχο , στο κλασσικο rpg θα κολλησουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τι περιμένουμε να δουμε στην E3

 

Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel, Sequel. Remastered, Remastered, Remastered, Remastered, Remastered, Remastered, Remastered, Remastered, Remastered, Remastered, Remastered.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αρκετά να περιμένω σε αυτήν την Ε3. Φυσικά, κατά κύριο λόγο από μεριά Ιαπωνίας. 

- Devil May Cry 5

- Bayonetta 3

- Metroid Prime 4

- Shin Megami Tensei V

- Fire Emblem

- Granblue fantasy

- Code vein

- Soul Calibur 6

- Dead or alive 6 

Και πολλά ακόμα, αλλά κυρίως αυτά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...