Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα δεν είχε πιάσει που το δοκίμασα παλιότερα. Μόνο φορμάτ στην δική μου περίπτωση. Επίσης το expansion pack, πάει στον άλλο δίσκο και όχι εκεί που είναι το παιχνίδι. Τεσπά, τόσο κούραση με αυτό το παιχνίδι που στο τέλος δεν έχεις όρεξη να παίξεις ...

Καλή δύναμη σε όσους ακόμα το χαίρονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά! Αντιμετωπίζει κανείς θέμα με τους servers του παιχνιδιού? Εδώ και καμιά 10αρία μέρες μου βγάζει μήνυμα στην αρχή ότι δεν βρίσκει servers και με αφήνει μόνο να παίξω solo..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kalorizikos είπε

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά! Αντιμετωπίζει κανείς θέμα με τους servers του παιχνιδιού? Εδώ και καμιά 10αρία μέρες μου βγάζει μήνυμα στην αρχή ότι δεν βρίσκει servers και με αφήνει μόνο να παίξω solo..

Κακό.....

Και εμένα κάτι τέτοιο μου έβγαζε και μετά από 2 βδομάδες παπαλα έπρεπε να αρχίσω νέα μνήμη μετά από error που μου έβγαλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Κακό.....

Και εμένα κάτι τέτοιο μου έβγαζε και μετά από 2 βδομάδες παπαλα έπρεπε να αρχίσω νέα μνήμη μετά από error που μου έβγαλε 

Α ωραία πράγματα!!! Εγώ απλά περιμένω.. Τσέκαρα και NAT type κτλ αλλά όλα ήταν κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kalorizikos είπε

Α ωραία πράγματα!!! Εγώ απλά περιμένω.. Τσέκαρα και NAT type κτλ αλλά όλα ήταν κομπλέ.

Και εγώ έβγαλα τα μάτια μου τότε για να δω πως να το φτιάξω αλλά δεν τα κατάφερα 

Μέχρι και την γλώσσα άλλαξα και κάτι ρυθμίσεις στο ίντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Είμαι σε σκέψη για αγορά του παιχνιδιού αλλά διστάζω λόγω ότι είναι ήδη 3 χρόνων. Αξίζει η αγορά του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Panoslam είπε

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Είμαι σε σκέψη για αγορά του παιχνιδιού αλλά διστάζω λόγω ότι είναι ήδη 3 χρόνων. Αξίζει η αγορά του?

Δεν έπρεπε να την κανεις καν αυτήν την ερώτηση

Βεβαίως και αξίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με διαφορά, κατά τη γνώμη μου, το καλύτερο και πιο διασκεδαστικό arcade racer.

Παίρνει updates πολύ συχνά ακόμη και τώρα. Σαφώς αξίζει με τα χίλια.

Προτείνω την Ultimate edition που τα έχει όλα και είναι σε προσφορά για 3 ώρες ακόμη:

https://www.microsoft.com/el-GR/p/forza-horizon-4-Έκδοση-ultimate/9p513p4mwc71?activetab=pivot%3aoverviewtab

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mene είπε

Είχα κι εγώ το ίδιο θέμα και στη δική μου περίπτωση έφταιγε το firewall του bitdefender, μόλις έδωσα access στο svchost.exe, ξεκόλλησε αμέσως.

Εγώ bitdefender δεν έχω η αλήθεια είναι αλλά θα ρίξω μια ματιά γενικά με το firewall.. Ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

κυριως ναι

 

 

ενα τελειο κατ εμε mode ειναι το eliminator  

battle royal φάση με αυτοκινητα!  τρελο κολλημα το συγκεκριμένο 

Ναι πολύ ωραίο αν υπάρχει ανταγωνισμός σωστός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...