Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποτίθεται υποστηρίζει crossplay κατά τα άλλα. Έχω πέσει σε αυτό το bug και είναι πολύ εκνευριστικό. Έχω το παιχνίδι από το Xbox pass και έτσι και συνδεθώ με κάποιον από το Steam σε 3' το πολύ τους κλείνει το παιχνίδι. Από όσο διαβάζω κρασάρει και τις κονσόλες. Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος; Πρακτικά δε μπορώ να παίξω multi με γνωστούς εξαιτίας αυτού του πράγματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/4/2021 στις 9:32 ΠΜ, d_gkal είπε

Φήμες λένε ότι το 5 θα είναι στην Ιαπωνία

 

Αναμένω το release και την προσθήκη στο gamepass. 

 

  

Στις 6/4/2021 στις 11:13 ΠΜ, AntonisKo είπε

Έσκασαν και οι χάρτες.

https://www.dexerto.com/forza/forza-horizon-5-release-date-leak-map-1547789/

Μακάρι να βγει φέτος.

 

 

Κι εγώ ήλπιζα κι ελπίζω να ισχύει, αλλά σύμφωνα με αυτό το βίντεο που ανέβηκε πριν λίγες μέρες, πρόκειται για "ψεύτικη φήμη".

Μέχρι και "fan-made" εξώφυλλο κουτιού είχε βγει, αλλά μάλλον δεν θα προχωρήσει ως ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Gulik είπε

 

Κι εγώ ήλπιζα κι ελπίζω να ισχύει, αλλά σύμφωνα με αυτό το βίντεο που ανέβηκε πριν λίγες μέρες, πρόκειται για "ψεύτικη φήμη".

Μέχρι και "fan-made" εξώφυλλο κουτιού είχε βγει, αλλά μάλλον δεν θα προχωρήσει ως ιδέα.

Κλασική περίπτωση, μέχρι να βγει έχουμε να ακούσουμε πάλι..

Να μην αργήσει τουλάχιστον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά πρόσφατα έφτιαξα το pc στην υπογραφή μου. Και σκέφτομαι να αγοράσω τον εν λόγω παιχνίδι αλλά έχω 2 ερωτήματα 

1. δεν έχω τιμονιέρα ούτε χειριστήριο θα παίζω με το keyboard 

2. αξίζει τα λεφτά του και αν ναι επειδή βλέπω πολλές εκδόσεις στο steam Ποια αξίζει να αγοράσω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρότεινα gamepad καλύτερα. Θεωρώ πως δεν θα είναι ευχάριστο με keyboard.

Στο Microsoft store υπάρχει δωρεάν demo να δοκιμάσεις.

Το παιχνίδι είναι εξαιρετικό, ίσως το πληρέστερο arcade racer που έχει βγει. Έχω φτάσει σχεδόν 300 ώρες και ακόμη παίζω κάθε εβδομάδα events και Eliminator. Τα 2 expansion είναι πολύ καλά επίσης. Η Ultimate edition τα έχει όλα αλλά η τωρινή τιμή είναι πολύ υψηλή κατά τη γνώμη μου (την είχα αγοράσει με 45€ όταν είναι σε προσφορά). Με την απλή έκδοση μια χαρά θα περάσεις και αργότερα παίρνεις τα DLC αν θες.

Άλλη επιλογή είναι να το πάρεις με συνδρομή μέσω Gamepass (ο 1ος μήνας είναι 1€).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, billvwrulez είπε

Καλησπέρα παιδιά πρόσφατα έφτιαξα το pc στην υπογραφή μου. Και σκέφτομαι να αγοράσω τον εν λόγω παιχνίδι αλλά έχω 2 ερωτήματα 

1. δεν έχω τιμονιέρα ούτε χειριστήριο θα παίζω με το keyboard 

2. αξίζει τα λεφτά του και αν ναι επειδή βλέπω πολλές εκδόσεις στο steam Ποια αξίζει να αγοράσω??

Έχω συμπληρώσει πάνω από 220 ώρες παίζοντας με keyboard, αν ξέρεις τι να περιμένεις είναι αρκετά ευχάριστο (έχω και χειριστήριο που δεν το προτιμώ). Σίγουρα δεν βοηθάει στο drift, αλλά δεν με απασχολεί αυτό.

Εγώ το είχα πάρει στο windows store, αλλά όπως λέει και ο @Despotas μπορείς να δοκιμάσεις το Gamepass.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά παίζουν με πληκτρολόγιο τα forza στο 3 έχω αρκετές ώρες έτσι. Εδώ στο dirt rally παίζω μόνο με πληκτρολόγιο και καταφέρνω να βγω στις πρώτες 3 θέσεις πάντα. Κάτι project cars asseto corsa αυτά δεν στρίβουν με τίποτα με πληκτρολόγιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...