Προς το περιεχόμενο

Sekiro: Shadows Die Twice [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Να ρωτήσω κάτι, γιατί δεν πέφτει με τίποτα η τιμή του;
Ακόμα και τώρα στα sales είναι τσουχτερή η τιμή του.
(ακριβό είναι και σε κλειδάδικά)

 

είναι πιο δύσκολο από bloodborne ε;

 

Λογω Activision κλασικά δεν ρίχνει ποτέ τιμές. Πχ call of duty του 2007 πάνε πολύ ακριβά κάτι prototype του 2010. Το sekiro ποτέ δεν έχει πέσει κάτω από 30 ευρω πουθενά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Arkin είπε

Λογω Activision κλασικά δεν ρίχνει ποτέ τιμές. Πχ call of duty του 2007 πάνε πολύ ακριβά κάτι prototype του 2010. Το sekiro ποτέ δεν έχει πέσει κάτω από 30 ευρω πουθενά. 

μάλιστα...

είναι παλούκι απότι ειδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Είναι, αλλά όπως και με τα Souls, όσο παίζεις (και βρίζεις) πιάνεις τον ρυθμό μέχρι να κερδίσεις.

2 ώρες πριν, sstav είπε

εγώ το παράτησα στην αρχή σχεδόν...με τον καβαλαρη ...δεν...

στο bloodborne δεν μπορούσα να περάσω την 1η γωνία του παιχνιδιού. Αν είναι να πετάξω 19€ έτσι να μου λείπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

στο bloodborne δεν μπορούσα να περάσω την 1η γωνία του παιχνιδιού. Αν είναι να πετάξω 19€ έτσι να μου λείπει

Φαντασου ειναι πιο δυσκολο απο το bloodborne,ειδικα 3 περιπου bosses που θυμαμαι ειναι αστα να πανε,αλλα για εμενα το παιχνιδι ειναι ξερο 10/10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

Φαντασου ειναι πιο δυσκολο απο το bloodborne,ειδικα 3 περιπου bosses που θυμαμαι ειναι αστα να πανε,αλλα για εμενα το παιχνιδι ειναι ξερο 10/10

Άστο παιδάκι μου. Δεν είναι για εμένα τότε, τα θέλω τα νεύρα μου. Ξέρω ότι δε θα διασκεδάσω καθόλου μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

στο bloodborne δεν μπορούσα να περάσω την 1η γωνία του παιχνιδιού. Αν είναι να πετάξω 19€ έτσι να μου λείπει

Που το βρίσκεις 19€ φίλε μου; 

Παντού το βρίσκω 29€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Chaos3X είπε

Που το βρίσκεις 19€ φίλε μου; 

Παντού το βρίσκω 29€. 

Ειναι με vpn ο φιλος οποτε λογικα θα ειναι η τιμη για την χωρα που εχει το λογαριασμο. Παιζει μεχρι 6 ευρω στην Αργεντινη δηλαδη αν καποιος εχει vpn με χωρα Αργεντινη το περνει 6 ευρω σημερα. Εμεις που ειμαστε Ελλαδα κατω απο 30 ευρω δεν εχει πεσει. Στα 19 θα το αγοραζα και εγω περιμενω να πεσει η τιμη του εκει για να το τσιμπησω.

Screenshot-1.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/7/2021 στις 4:19 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

στο bloodborne δεν μπορούσα να περάσω την 1η γωνία του παιχνιδιού. Αν είναι να πετάξω 19€ έτσι να μου λείπει

Ο κοσμος ομως που κρυβεται πισω απο αυτη τη γωνια αξιζει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καμιά ιδεά για το πως θα παίξουμε το παιχνίδι σε 21:9; Έχω την εντύπωση πως τα λινκς που υπάρχουν δεν δουλεύουν.

Βασικά από ότι είδα, τώρα το παιχνίδι βρίσκεται στην Version 1.06 ενώ τα mods που έχουν βγει είναι για 1.04 και κάτω. Γίνεται μέσα από το Steam να κατεβάσουμε παλαιότερη έκδοση του παιχνιδιού;

Update: Εντάξει έβγαλα άκρη, αν ακολουθήσεις τις οδηγίες γίνεται και με την νέα έκδοση του παιχνιδιού.

Επεξ/σία από Voziniotis-3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/7/2021 στις 4:09 ΜΜ, Arkin είπε

Ειναι με vpn ο φιλος οποτε λογικα θα ειναι η τιμη για την χωρα που εχει το λογαριασμο. Παιζει μεχρι 6 ευρω στην Αργεντινη δηλαδη αν καποιος εχει vpn με χωρα Αργεντινη το περνει 6 ευρω σημερα. Εμεις που ειμαστε Ελλαδα κατω απο 30 ευρω δεν εχει πεσει. Στα 19 θα το αγοραζα και εγω περιμενω να πεσει η τιμη του εκει για να το τσιμπησω.

Screenshot-1.png

αυτό^

Στις 3/7/2021 στις 5:07 ΜΜ, Mitroglou7 είπε

Ο κοσμος ομως που κρυβεται πισω απο αυτη τη γωνια αξιζει :)

δεν αντιλέγω, θα παραμείνει αθέατος για μένα όμως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • Moderators

Μετά το Elden Ring, ήταν ωραία εμπερία να συνεχίσω το NG+. ^_^  Αλλά ήταν "κακό" που είχα περάσει κάποια αρχικά bosses.

Spoiler

(Genichiro, Lady Butterfly)


Τώρα το άφησα για "Playthrough 3", ώστε όταν το ξαναπιάσω να είναι από την αρχή.
Παιχνιδάρα. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...