Προς το περιεχόμενο

Devil May Cry 5 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει γινει pre-download και unpack το παιχνιδι χωρις το .exe σε οσους το πηραν απο retailers (GMG και τα σχετικα), και σε εμενα το ιδιο, δεν λειτουργει και τσεκαρα τα αρχεια δεν υπαρχει .exe. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κλειδια απο την amd παντως εχουν μπει.

Ο κοσμος αυτη την στιγμη στο steam ειναι πανω απο 53000.Υποθετω θα κανει ρεκορ πωλησεων ξεπερνωντας το dmc4 που ειναι το πιο καλοπουλημενο της σειρας παιχνιδιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θελει κανεις κλειδι(σε καλη τιμη),μου λεει,εχω 2 και μαλλον θα το κρατησω το 2ο :P

 

Παντως θελω και εγω να δω πως πηρε τοσο καλα review.Τα video δε με πολυειχαν ενθουσιασει.

Επεξ/σία από Dantε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να γραψω κατι μιας και κυριολεκτικα εχω βαρεθει καθε φορα να βλεπω τα ιδια και τα ιδια και ολως τυχαιως και απο τα ιδια ατομα

Εχει γινει εδω και ποσο καιρο παρατηρηση οτι κουβεντες ή ανακοινωσεις περι πειρατικων εκδοσεων να μην γινονται στα θεματα αυτα.

Γιατι καθε φορα πρεπει να πεταγεται καποιος ''εξυπνος''να αναφερει ποτε και αν εσπασε το καθε νεο παιχνιδι?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Θελω να γραψω κατι μιας και κυριολεκτικα εχω βαρεθει καθε φορα να βλεπω τα ιδια και τα ιδια και ολως τυχαιως και απο τα ιδια ατομα

Εχει γινει εδω και ποσο καιρο παρατηρηση οτι κουβεντες ή ανακοινωσεις περι πειρατικων εκδοσεων να μην γινονται στα θεματα αυτα.

Γιατι καθε φορα πρεπει να πεταγεται καποιος ''εξυπνος''να αναφερει ποτε και αν εσπασε το καθε νεο παιχνιδι?

Έτσι μπράβο.

Ας συζητήσουμε κάτι πιο επικοδομητικό. Έχει ακουστεί τίποτα για κανένα καλό thong mod όπως στο RE2 remake? :P 

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 κοπελιες(τουλαχιστον)το παιχνιδι εχει μεσα. Τωρα αν αργοτερα θα ειναι playable οπως στο 4SE ή αν πχ θα βγει Mod να αλλαζει το μοντελο των κεντρικων χαρακτηρων με αυτες,δεν θα μου εκανε εντυπωση.

Σε αλλα νεα(οσο περιμενω ουτως ή αλλως να κατεβει το παιχνιδι που μαλλον για απογευμα προς βραδυ αν το ξεκινησω)ηδη εχει ανεβει ο κοσμος στις 82.000 στο steam

https://steamcommunity.com/app/601150

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μιλάμε για την πειρατεία (χωρίς να την  επικροτούμε)  και ιδίως για την ασφάλεια της DENUVO και την απόδοση που κόβει δεν νομίζω να είναι πρόβλημα. Μην είστε υπερβολικοί 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 ώρες πριν, Acmilangr2 είπε

Το να μιλάμε για την πειρατεία (χωρίς να την  επικροτούμε)  και ιδίως για την ασφάλεια της DENUVO και την απόδοση που κόβει δεν νομίζω να είναι πρόβλημα. Μην είστε υπερβολικοί 

Όχι το να μιλάτε για την πειρατεία σε οποιοδήποτε context είναι αποδεδειγμένα και ιστορικά στο forum πρόβλημα. Δεν θα παραμένουν τέτοιες συζητήσεις.

Και για την ασφάλεια του Denuvo και τις αποδόσεις μπορείτε να φτιάξετε θέμα εκτός PC Games Section. Αν υπάρχει να γραφτεί κάτι καινούργιο πάνω σε αυτό δηλαδή, γιατί ούτε αυτό γίνεται. Τα ίδια διαβάζουμε πλέον σε κάθε νήμα. 

Απορίες και σχόλια για τα παραπάνω με pm παρακαλώ, αποκλειστικά.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει κανεις install σε HDD?? να μου πει αν καμία φορά έχει σαν ένα μεγάλο stutter και τα fps πέφτουν στα 20-30 από ~200 που έχω σταθερά. Η τέλος πάντων αν συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό.

Ο τρόπος που γίνεται με κάνει να υποπτεύομαι ότι φταίει ο σκληρός και μάλλον είναι ώρα να βάλω 1TB ssd. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ADHD είπε

Το έχει κανεις install σε HDD?? να μου πει αν καμία φορά έχει σαν ένα μεγάλο stutter και τα fps πέφτουν στα 20-30 από ~200 που έχω σταθερά. Η τέλος πάντων αν συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό.

Ο τρόπος που γίνεται με κάνει να υποπτεύομαι ότι φταίει ο σκληρός και μάλλον είναι ώρα να βάλω 1TB ssd. :P

Δεν σε πιάνει ζαλάδα στα 200fps; 

:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...