Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: Youngblood [PC] [2019]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, firepc είπε

H bethesda δεν ηταν αυτη που ειχε ολα τα χρονια την ιδια μηχανη και δεν την αλλαζε?

Η Bethesda είναι publisher, δεν αναπτύσσει το παιχνίδι.. Η Machine Games το αναπτύσσει με τη μηχανή γραφικών της id. 

Η Bethesda αναπτύσσει Elder Scrolls/Fallout με τη δική της in-house μηχανή (Gamebryo). Και καμία επαφή με Bioshock το οποίο ανήκει σε άλλο publisher/developer και έτρεχε με την UE3 της Epic.

Κοινώς, κάπου τα έχεις μπερδέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ που ασχολείσαι Luffy, out of bounds εδώ και χρονια είναι. 🤪

Τέλος από μένα το game και μπορώ να πω ότι το τελευταίο fight είναι από τα χειρότερα που έχω ζήσει ever. Θα ακουστω υπερβολικός αλλα δεν είμαι και απλά google it να δείτε με τα ματια σας ότι παίρνει χαλαρά ένα δεκάλεπτο shooting το last boss. Γιατί? Γιατί έτσι. Τόσο σφαίρα δεν έχει ρουφήξει ούτε ο Tugg Speedman. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Απορώ που ασχολείσαι Luffy, out of bounds εδώ και χρονια είναι. 🤪

Τέλος από μένα το game και μπορώ να πω ότι το τελευταίο fight είναι από τα χειρότερα που έχω ζήσει ever. Θα ακουστω υπερβολικός αλλα δεν είμαι και απλά google it να δείτε με τα ματια σας ότι παίρνει χαλαρά ένα δεκάλεπτο shooting το last boss. Γιατί? Γιατί έτσι. Τόσο σφαίρα δεν έχει ρουφήξει ούτε ο Tugg Speedman. :D

Μάλλον δε χρησιμοποίησες το σωστό ammo type :P:P:P:P:P Αλλά ναι πέφτει πολύ bullet sponging γενικότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αμαν, τοσο αθλιο ειναι το παιχνιδι; κριμα και ηθελα να το παρω για το coop του.

καλα, η αθεοφοβη η Bethesda εβαλε το classic Doom να ζηταει online login? 😁

θεμα χρονου ειναι να μπουν MTX/LB και στα νεα Doom παιχνιδια. το Youngblood ηταν απλως το testing ground.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/7/2019 στις 9:20 ΠΜ, firepc είπε

H bethesda δεν ηταν αυτη που ειχε ολα τα χρονια την ιδια μηχανη και δεν την αλλαζε?

ναι, οσο αφορα τους in-house τιτλους της οπως Elder Scrolls και Fallout, χρησιμοποιει την ιδια engine εδω και 25 χρονια περιπου. εινακ και ο βασικος λογος που το Fallout 76 βγηκε αυτο το ονλινε εκτρωμα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Το παιχνίδι διατίθεται σε ιστορικό χαμηλό:

https://www.gamersgate.com/DD-WOLFENSTEIN-YOUNGBLOOD-DELUXE-ZEL-REL/wolfenstein-youngblod-deluxe

Μάλιστα είναι η Deluxe edition που έχει το Buddy pass με το οποίο παίζει δωρεάν ο φίλος που στέλνεις invite.

https://bethesda.net/en/game/wolfenstein-faq

Επειδή βλέπω ένα κάρο αρνητικές κριτικές αλλά δεν έχουμε και πολλά campaign co-op FPS, πιστεύετε πως αξίζει ως co-op εμπειρία σε αυτή τη τιμή (8€/άτομο)?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Να αναφερω και εδω για οποιον δεν το εχει προσεξει,οτι εδω και λιγες μερες το παιχνιδι ειναι διαθεσιμο μεσω GamePass(και για οσους το εχουν απορια,εχει και το patch για τις RTX καρτες).

Το μεγεθος του download ειναι σχεδον 42GB,και χρειαζεται λογαριασμο Bethesda στην αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 10/2/2020 στις 7:46 ΜΜ, Fulgore είπε

Να αναφερω και εδω για οποιον δεν το εχει προσεξει,οτι εδω και λιγες μερες το παιχνιδι ειναι διαθεσιμο μεσω GamePass(και για οσους το εχουν απορια,εχει και το patch για τις RTX καρτες).

Το μεγεθος του download ειναι σχεδον 42GB,και χρειαζεται λογαριασμο Bethesda στην αρχη.

Thanks🥇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθεσω παντως οτι ειναι απο τα ελαχιστα παιχνιδια σε αυτη την γενια που δυστηχως δεν καταφερα καν να ολοκληρωσω και εφαγε uninstall.

Δυστηχως δεν καταφερε να με κρατησει ουτε μεχρι την μεση,με αποτελεσμα να μην εχω κουραγιο ουτε καν να το τρεξω γρηγορα να το τερματισω στο easy.

Τραγικη επιλογη να του βαλουν στοιχεια rpg δυστηχως,παρολο που ηταν ωραια η ιδεα του co op.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Να προσθεσω παντως οτι ειναι απο τα ελαχιστα παιχνιδια σε αυτη την γενια που δυστηχως δεν καταφερα καν να ολοκληρωσω και εφαγε uninstall.

Δυστηχως δεν καταφερε να με κρατησει ουτε μεχρι την μεση,με αποτελεσμα να μην εχω κουραγιο ουτε καν να το τρεξω γρηγορα να το τερματισω στο easy.

Τραγικη επιλογη να του βαλουν στοιχεια rpg δυστηχως,παρολο που ηταν ωραια η ιδεα του co op.

Εγώ έχω κόλλημα με τα Wolfenstein από την εποχή του Return to the Castle! 😛 Σίγουρα δεν θα έχω τέτοιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Lfc είπε

Εγώ έχω κόλλημα με τα Wolfenstein από την εποχή του Return to the Castle! 😛 Σίγουρα δεν θα έχω τέτοιο θέμα.

Επαιξα κανονικα τα προηγουμενα παιχνιδια της σειρας μεχρι και το τελευταιο Wolfenstein 2 μαζι με ολα του τα dlc.

Δεν ειχα κανενα απολυτως θεμα.

To youngblood διαφερει αρκετα απο τα παλιοτερα παιχνιδια δυστηχως. Θα το δεις οταν με το καλο το παιξεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Lfc είπε

Εγώ έχω κόλλημα με τα Wolfenstein από την εποχή του Return to the Castle! 😛 Σίγουρα δεν θα έχω τέτοιο θέμα.

Μην παίρνεις και όρκο. Κάποια στιγμή θέλω να το τερματίσω μόνο και μόνο για την πλοκή αλλά κάθε φορά που το σκέφτομαι βαριέμαι και το αναβάλλω.

Ειδικά τα 3 τελευταία Wolfenstein μέχρι το The New Colossus θα τα 'βαζα 10/10 αλλά το Youngblood που το έτρεξα μόνο την ημέρα της κυκλοφορίας δεν με κράτησε ούτε 2 ώρες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

καραδοκώ να πάρωbundle τα wolfenstein από κανένα steam sale τα Χριστούγεννα, μία ερώτηση μόνο, προτείνετε να περάσω κανένα graphics mod (αν υπάρχει) ή τίποτα άλλες συμβουλές γενικά για το gameplay

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...