Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Odyssey [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως φαίνεται πολλά υποσχόμενο αλλά πιστεύω ότι είναι αρκετά κακή η επιλογή που κάνανε στην χρονική περίοδο. Πιστεύω η περίοδος των περσικών πολέμων θα ήταν πιο cool.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Απο gamespot για το conquest battle mode

 

Επίσης, αυτά όλα ειναι pc gameplay σωστά; και ας έχει controller prompts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Heybro είπε

Απίστευτο trailer θα πέσουν σαγόνια πάλι για τα γραφικά. Χαίρομαι που θα έχει και πλοία ελπίζω να μην είναι όπως στο origins μόνο. 

θα είναι ΙΔΙΟ με το origins.. Ι Δ Ι Ο.

reskin τρελό! Βρήκε το νέο άρμεγμα η ubi και γιατί όχι θα το παίξει μπάλα.

 

Βασικά το παιχνίδι αυτό( από το origins και μετά) πλέον δεν έχει καμία σχέση με AC..δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το βγάζουν σα ξεχωριστό τίτλο..Το βιντεο από πάνω είναι τρανή απόδειξη .Τραγική εταιρία

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τουφεξής (A.Jensen) νομίζω είναι στο trailer, μου θυμίζει το Wonder Woman, δεν παλεύονται οι προφορές, authenticity my ass, ή βάλτους να μιλάν την original γλώσσα με subs ή κανονικά αγγλικά, τι παπαριές είναι αυτές?! Πάντως Psycho είδες εγώ στο είχα πει ότι Ubi goes classic once again με το annual release ;) Τα λέμε στο Japan όταν και άμα αν και αμφιβάλλω μιας και βγαίνουν δυο ninja games από σοβαρές εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ο Τουφεξής (A.Jensen) νομίζω είναι στο trailer, μου θυμίζει το Wonder Woman, δεν παλεύονται οι προφορές, authenticity my ass, ή βάλτους να μιλάν την original γλώσσα με subs ή κανονικά αγγλικά, τι παπαριές είναι αυτές?! Πάντως Psycho είδες εγώ στο είχα πει ότι Ubi goes classic once again με το annual release ;) Τα λέμε στο Japan όταν και άμα αν και αμφιβάλλω μιας και βγαίνουν δυο ninja games από σοβαρές εταιρίες.

Skull αδερφέ μου δες το ghost of tsushima trailer. To Nioh 2 και το Sekiro μοιάζουν last gen μπροστά του.

 

Επεξ/σία από ilos
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To reskin , του reskin Ω reskin. Έτοιμο το είχαν το παιχνίδι, I'm telling you. Ταυτόχρονα γινόταν development με το Origins, για αυτό και τα 2 χρόνια για το release. Δεν κρατιούνται να το βγάλουν εφόσον είδαν ότι πέτυχε η συνταγή. Το setting αλλάζει μόνο. Και οι τριγύρω τύποι που μιλάνε, οι ίδιοι με το Origins φαίνεται να είναι :lol: 😛 Πέρα από αυτό, needs polishing και να είναι λίγο καλύτερα optimized.

Τα γραφικά τι διαφορά έχουν και λέτε ότι θα πέσουν σαγόνια; Τα ίδια μου φαίνονται 🤔

Παρόλο που γκρινιάζω, θα τιμηθεί θαρρώ :P

 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Holy fuckin shit περιμένω gameplay εδώ και μήνες από τότε που βγήκε το trailer. Αυτό χρειάζεται καινούργιο καφέ, thanx Ilos θα το απολαύσω, τα υπόλοιπα στο δικό του thread ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Με αυτή τη λογική θα έπρεπε να μιλάνε Αιγυπτιακά στο Origins όμως :) Αν τώρα γίνει καμιά μετάφραση, θα είναι καλοδεχούμενη.

Σωστά, σε όλα τα Assassins Creed μέχρι τώρα αγγλικά μιλάνε! Δεν μπορεί να αλλάξει αυτό. Απλά θα πετάνε σκόρπιες λέξεις στους διαλόγους.

Επεξ/σία από dimitris21gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, dimitris21gr είπε

Σωστά, σε όλα τα Assassins Creed μέχρι τώρα αγγλικά μιλάνε! Δεν μπορεί να αλλάξει αυτό. Απλά θα πετάνε σκόρπιες λέξεις στους διαλόγους.

στο revelations ο κόσμος μιλούσε ελληνικά.. και στο origins.

Εκτός και αν δεν εννοείτε τον κόσμο και εννοείτε τους χαρακτήρες που παίζεις-αντιμετοπίζεις.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...