Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τελευταιο patch 1.3 γραφει για αυξηση στο performance και stability στην ps4 εκδοση. Με τι ανταλλαγμα ομως? Η εικονα που εβαλε ο φιλος babality πιο πανω ειναι σαν να βλεπω παιχνιδι 10ετιας και πιο πισω. Δεν ειναι ετσι το odyssey.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Η αλήθεια είναι ότι έχω καιρό να το ανοίξω, καθώς δεν έχω χρόνο αυτή την περίοδο. Πράγματι, είχε και γαμώ τα γραφικά.

Πάντως βλέπω παρόμοιο άρθρο και για το Origins. Μήπως παθαίνουμε ψύχωση και κάνουν πουλάκια τα ματάκια μας;

https://www.usgamer.net/articles/assassins-creed-origins-players-report-graphical-downgrades-after-recent-patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ στην παραπάνω φώτο δεν βοηθάει κιόλας ο καιρός. Γενικά είχα κάτι crashαρισματα και σε κάποιες μάχες κτλ να σκαλώνει άπειρα και να πέφτει στα 2-3 fps μέχρι να αλλάξω θέση την κάμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, overpower είπε

Οκ στην παραπάνω φώτο δεν βοηθάει κιόλας ο καιρός. Γενικά είχα κάτι crashαρισματα και σε κάποιες μάχες κτλ να σκαλώνει άπειρα και να πέφτει στα 2-3 fps μέχρι να αλλάξω θέση την κάμερα 

αυτο ειναι ενα glitch που εχει να κανει με npcs και ακομα δεν το εχουν φτιαξει. κλασικα ubisoft. παιζεις τα παιχνιδια μετα απο 1.5 χρονο για να εισαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
23 ώρες πριν, Fotis13 είπε

110 ωρες αισιως ,το παω αργα  και παιζω οταν εχω χρονο αλλα ετσι οπως το κοβω θελει 200+ για ολα.

 

Εγώ τερμάτισα το main story αλλά ήθελα ένα break. Το έπιασα day1 και σχεδόν μέχρι τον Μάιο δεν ακούμπησα άλλο τίτλο - δεν υπάρχει και χρόνος βέβαια κοντεύουμε 40...... Θα το platinάρω το γαμήδι όπως και να χει (τέλη 2020 υπολογίζω :p)  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chill είπε

Εγώ τερμάτισα το main story αλλά ήθελα ένα break. Το έπιασα day1 και σχεδόν μέχρι τον Μάιο δεν ακούμπησα άλλο τίτλο - δεν υπάρχει και χρόνος βέβαια κοντεύουμε 40...... Θα το platinάρω το γαμήδι όπως και να χει (τέλη 2020 υπολογίζω :p)  

Ποσες ωρες εχεις γραψει τωρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ουτε σε 1 χρονο δεν σε βλεπω να το πλατιναρεις χαχααχ

 

Θα φύγει η κόρη μου για διακοπές την άλλη εβδομάδα οπότε τέρμα οι χοροί, τα τραγούδια, το κυνηγητό, το κρυφτό, το πατίνι, οι βόλτες κάθε μέρα, το "μαγείρεμα" με τα ψεύτικα κουζινικά, το πλύσιμο πιάτων μαζί, το χτένισμα των μωρών της, τα μπάνια στην παραλία, το διάβασμα παραμυθιών, τα παιχνίδια στο ipad κλπ κλπ κλπ οπότε ίσως μπορέσω να κάνω λίγο focus στην Κασσάνδρα*.

  

*ΑΝ μου το επιτρέψει η σύζυγος :lol: 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, vamour είπε

Το τρίτο μέρος fate of atlantis ήταν να βγει χτες,... 16/07  Πόσο περιπου αργεί σε σχέση με αμερικα????

Βγηκε παντου. Αν δεν το εχεις, πηγαινε στο store και κατεβασε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, overpower είπε

Βγηκε παντου. Αν δεν το εχεις, πηγαινε στο store και κατεβασε το

Thanx τώρα μπήκα και το είδα ενώ μέχρι το πρωί δεν το έδειχνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδια ερωτηση. Εχει τους ιδιους rpg μηχανισμους και συστημα μαχης με το origins?

Για να προχωρησεις στην επομενη αποστολη πρεπει να φτασεις και το απαραιτητο level διαφορετικα λογο δυσκολιας δεν μπορεις να προχωρησεις την αποστολη?Οπως ειναι στο origins?

Επιπεδα δυσκολιας να διαλεξεις εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...