Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 ευρουλακια η gold edition μέχρι 23 του μήνα από το ps store! Αξίζει να το πάρουμε να περάσουμε κάπως τις βαρετές νύχτες του καλοκαιριού; Επίσης το ίδιο και το origins! Σε ξένα φόρουμ διαβαζω οι περισσότεροι να λένε πως το origins είναι πολύ καλύτερο! Μιας και δεν έχω παιξει κανένα της σειράς αλλά γενικά είμαι φαν των RPG πιο από τα δυο προτείνεται εσείς; Γενικά μαρεσει να υπάρχει ποικιλία στο λουτ και gear και όχι όπως στα περισσότερα πλέον action-rpg,πάρε ένα axe/sword και καντο upgrade μέχρι να τελειώσεις το γκειμ! Γενικά δεν με ενδιαφέρει τόσο το στορι όσο το gameplay/combat/gear progression!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά Σορυ αν έχει απαντηθεί και ξαναρωταω αλλά μου βγάζει server currently unavailable όταν πάω να συνδεθώ στο uplay για να πάρω κάποια gear κλπ που δίνει το πακέτο που αγόρασα! Σε ps4! Το έχει διορθώσει κανενας αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα με Ubisoft στο Assassin's Creed Odyssey

Παιδιά

Σορυ αν έχει απαντηθεί και ξαναρωταω αλλά μου βγάζει server currently unavailable όταν πάω να συνδεθώ στο uplay για να πάρω κάποια gear κλπ που δίνει το πακέτο που αγόρασα! Σε ps4! Τ

ο έχει διορθώσει κανενας αυτό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
22 ώρες πριν, alexkarakon05 είπε

Παιδιά ποιο από τα 2 AC παιχνίδια είναι καλύτερο και αξίζει πιο πολύ. Το Odyssey ή το Origins?

Για εμένα το Odyssey είναι ανώτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετράω καμια 40αριά ώρες και συνεχίζω το lvling και την εξερευνηση του χάρτη.

 πολύ καλή φάση,χαοτικά μεγάλο! αν βγάλουμε κάποια ανούσια και επαναλαμβανόμενα quests η φάση ειναι επική 100%.

και εχω την εντυπωση οτι ακομα δεν εχω δει τπτ! έχει άπειρα πραγματα και δεν ξερω τι να πρωτοκάνω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, spiritclay είπε

μετράω καμια 40αριά ώρες και συνεχίζω το lvling και την εξερευνηση του χάρτη.

 πολύ καλή φάση,χαοτικά μεγάλο! αν βγάλουμε κάποια ανούσια και επαναλαμβανόμενα quests η φάση ειναι επική 100%.

και εχω την εντυπωση οτι ακομα δεν εχω δει τπτ! έχει άπειρα πραγματα και δεν ξερω τι να πρωτοκάνω

Ακριβώς το ίδιο συναίσθημα. Είμαι 80 ώρες lvl 51 και νιώθω ακόμη χάος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μας τους θνητους που απλα θελουμε να τελειωσουμε το main story  εχω πολυ ακομη αν το εχετε τελειωσει δειτε κατω και πειτε μου plz

 

Spoiler

Ειμαι εκει που βρισκω την μητερα :) και παω Παρο να τους αποδυναμώσω!! 

Εχω πολυ ακομη ? ? ?  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dkmaster είπε

Βλέπω να με κρατάει χαλαρά μέχρι το πρώτο 3μηνο ζωής του ps5 :D

Είπαμε.... PS5 όταν βγει σε Pro ή Slim έκδοση.... έχει ψωμιά ακόμα το PS4 !!!!!!!!!!! 😀😀😀😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...