Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το παιχνιδι φαινεται απιστευτα ομορφο μονο ο Αλεξιος δεν μου αρεσει κ πολυ το ονομα του !

Μου θυμιζει τον γραβαντακια αλεξη χαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ξέρει κάποιος απο που μπορώ να αγοράσω την spartan edition στο ubi.com δεν το επιτρέπει για ελλαδα.αν έχει κάποιος ένα link παρακαλώ στείλτε το μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλως τυχαίως ξεκίνησα να παίζω τα AC μόλις πριν μια εβδομάδα (ξεκινώντας από το 1ο). Στην αρχή δεν με ενθουσίασε και μάλλον με εκνεύρισαν τα controls του και η απουσία subtitles, αλλά σιγά σιγά το συνήθισα και πλέον μου αρέσει. Επίσης, έχω "στοκάρει" τα AC2, 3, Black Flag και Brotherhood και τώρα βλέπω με μεγάλο ενθουσιασμό ότι έρχεται και μια έκδοση για την αρχαία Ελλάδα! Απλά τέλεια! Η προηγούμενη σχετική αναφορά είχε γίνει στο πρώτο GoW όταν ο Kratos πήγε στην Αθήνα, αλλά εκεί δεν υπήρχαν τα απίστευτα γραφικά που βλέπω στα παραπάνω βίντεο με απεικόνιση Παρθενώνα κλπ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/6/2018 στις 2:22 ΠΜ, GreekMonkey είπε

Από μουσική, ξέρουμε ποιός θα την γράψει;

Υ.Γ. Κουκλάρα η Κασσάνδρα !!!!!

και φυσιογνωμικα φερνει πολυ σε ελληνιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσωπο,  μαλλι και λεκανη.

μου θυμιζει εντονα μια 40αρα γειτονισσα που ειχα στο παλιο σπιτι.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και εχω παιξει σχεδον ολους τους τιτλους ΑC  day one  και με μερικες συλλεκτικες εκδοσεις  αυτο εδω δεν με ψηνει .

Δεν λεω πως δεν θα το παρω αλλα οχι αμεσως .Ισως γιατι παρολο που στον τεχνικο τομεα στο προηγουμενο ειχαν κανει παπαδες και το τερματισα  στο τελος μου αφησε μια αισθηση του τυπου "και να μην το ειχα παιξει δεν θα εχανα τιποτα".

Δεν προσθεσε κατι στην gaming εμπειρια μου δλδ .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το revelations έπρεπε να έχει σταματήσει η σειρά.

Άντε το πολύ ως το 3, ώστε να ολοκληρωθεί και το modern day scenario, παρότι το ιστορικό δεν έλεγε τίποτα.

Τώρα έχει γίνει σούπα, ένα rpg με αναφορές σε μία φοβερή σειρά παιχνιδιών. Ειδικά τα Black Flag + Unity δεν έπρεπε να έχουν βγει καθόλου, ντροπή για τη σειρά. Παιδικά παιχνιδάκια με πλοία και βόλτες στα παρίσια, ενώ τα 1,  2 ( + συνέχειες) έπαιζαν με τρομερά διλήμματα ηθικής, μανιχαϊσμού, γνωσιακής ψυχολογίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι φαινεται απαραδεκτο απο οπου και αν το πιασεις, μπραβο ubi, εξαιρετικο κιτσαριο god pf assasins κατι με στοιχεια κακου rpg, ευγε και παλι, δεν απογοητευεις :D

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...