Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω κολλησει ασχημα..πηγα στο σπιτι που ξεκινησα κ πανω στο μπαουλο δεν εχει να κανω τιποτα(loot) 

Σαν quest list μου εχει...

"Our story began on the down-and-out isle of Kephallonia, where Alexios was greeted by two parties: one friendly, and one not. The information they bought brought with them, however, was news to him."

equip your gear

Ειμαι στο επιπεδο 5 κ εχω κανει αναβαθμιση σε ξιφη,επικνημιδες κτλ κτλ..τι εννοει με το κωλο equip your gear???

εχω καθαρισει κ τα 2 νησια κ δεν προχωραω με τπτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ φιλε μου αναφεροσουν στο collect your gear....αυτο το εχω κανει με το μπαουλο στην αρχη του παιχνιδιου...τωρα λεει equip your geear στο quest list και δε ξερω τι να κανω και δεν προχωραει με τιποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

3 ώρες πριν, trelofanis είπε

Εσυ φιλε μου αναφεροσουν στο collect your gear....αυτο το εχω κανει με το μπαουλο στην αρχη του παιχνιδιου...τωρα λεει equip your geear στο quest list και δε ξερω τι να κανω και δεν προχωραει με τιποτα....

Δεν έχω παίξει ακόμα το παιχνίδι οπότε δεν ξέρω με σιγουριά μα σε είδα τόσο προβληματισμένο που το έψαξα. :P

Λογικά αυτό που δείχνει στις φωτογραφίες πρέπει να κάνεις: http://orcz.com/Assassin's_Creed_Odyssey:_Equip_your_gear_-_So_It_Begins

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, trelofanis είπε

Φιλε μου μη με τρολλαρεις..γνωριζω αγγλικα..τι να κανω δε ξερω..εκανα ολα τα upgrade στον εξοπλισμο...κ παραμενει σαν quest equip your gear

Εσύ μας τρολάρεις. Βαριέσαι να γοογλάρεις, βαριέσαι να διαβάσεις walkthrough και όχι δεν ξέρεις αγγλικά.

Εγώ ένα μαθηματάκι πήγα να σου κάνω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2018 στις 9:33 ΜΜ, ChownTuen είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Τον Nικόλα τον σκοτώσατε;

 

Τον λυπήθηκα. Βεβαια απο ότι φένεται (στις 37 ωρες που είμαι τώρα και level 34) δεν παίζει κάποιο ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Socratis_g είπε

Τον λυπήθηκα. Βεβαια απο ότι φένεται (στις 37 ωρες που είμαι τώρα και level 34) δεν παίζει κάποιο ρόλο.

Ναι όμως δεν έμαθες ότι ... δεν είναι αυτός που νομίζουμε ότι είναι... (ως προς τις σχέσεις του με την/τον πρωταγωνιστή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια μια ερωτηση σε περιπτωση που θελω να ξαναπαιξω το παιχνιδι από το σημειο που το εχω αφησει .Και παω και το ξανααγορασω.Τα  save  θα δουλευουν κανονικα?Το ρωταω διοτι εχω παιξει γυρω στις 40 ωρες και δεν θα ηθελα να το παιξω από την αρχη.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. Αγόρασα το παιχνιδάκι την περασμένη εβδομάδα, και από τότε δε μπορώ να προχωρήσω πέραν της εισαγωγής με τη μάχη των 300.

Κρασάρει, παγώνει, μου τραβά restart το ps4, και γενικά έχω σπαστεί πολύ γιατί το γουστάρω πολύ σαν παιχνίδι, αλλά από όσο έχω διαβάσει στο internet έχει παρουσιάσει τέτοιου είδους προβλήματα σε πολλούς, εξού και τα τελευταια δύο patches που έβγαλε η UBI (εκτός των άλλων βελτιώσεων).

Κάποια στιγμή μου πέρασε από το μυαλό μήπως φταίει η κονσόλα μου (ps4 pro), αλλά παίζουν άψογα τα PES 2019, FIFA 19, Detroit Become Human, Uncharted 4 (Και η πρώτη τριλογία), God of War, Just Cause 3, Mafia 3, και κάποια παλαιότερα από το ps plus.

Κανείς από εδώ που να έχει παρόμοια προβλήματα;

Υπόψιν ότι από ότι διάβασα υπάρχουν τα ίδια προβλήματα και στη Digital version εκτός αυτής σε δισκάκι.

 

Υ.Γ. Έχω δοκιμάσει τα ΠΑΝΤΑ που αφορούν το PS4, οπότε μη μου πείτε π.χ για rebuild database, initialization, αλλαγή δίσκου, εγκατάσταση σε εξωτερικό δίσκο, πλήρες initialization, κτλ κτλ.

Επίσης έχω δοκιμάσει όλες τις αναλύσεις, HDR off, deep colour off, απενεργοποίηση HDCP 2.2, και λοιπά.

Έχω μία LG 43'' 4K HDR μοντέλο Ιούνη 2017, που παίζει τα παραπάνω παιχνίδια που αναφέρω μια χαρά στις φουλ ρυθμίσεις του το καθένα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Επεξ/σία από Betelgeuse_C
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
1 ώρα πριν, jpil είπε

Πατώντας στο ps4 τα R1+R2 δεν αμυνετε ο ήρωας;

Πώς δουλεύει το overpower attack τότε;

Μου γεμίζει η μπάρα από κάτω αλλά ο ήρωας πάντα κάνει άμυνα...:mad:

 

Αυτο που λες είναι ability του warrior. Πρέπει να το ανοίξεις στο συγκεκριμένο skill tree. Κάπου στα μισά της μπάρας μετά κάνεις unleash κ τους.... κάνεις έρωτα τα πρέκια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...