Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, jpil είπε

Όταν λες unleash τι εννοείς;

 

Ότι μπορείς να το χρησιμοποιήσεις. L1+R1 αν θυμάμαι είναι τα κουμπιά, στα γράφει και επάνω στην μπάρα εξάλλου όταν γίνεται διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

R1+R2 είναι τα κουμπιά αλλά εγώ παταγα τα R1+L1 γι' αυτό έκανε όλο άμυνα, έφτασα στο level 44 για να το καταφέρω...

Επεξ/σία από jpil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/1/2019 στις 6:02 ΜΜ, jpil είπε

R1+R2 είναι τα κουμπιά αλλά εγώ παταγα τα R1+L1 γι' αυτό έκανε όλο άμυνα, έφτασα στο level 44 για να το καταφέρω...

 

Έχεις δίκιο R1+R2 είναι τα σωστά. Τα κάνω στα τυφλά παίζοντας  - έχω ξεπεράσεις τις 70 ώρες ingame οπότε όλα πλέον είναι μηχανικά - οπότε μεταφέρω τα buttons λανθασμένα :lol:

Χτες που έκανα τον εβδομαδιαίο mercenary το πρόσεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες ειδα δεν εχει μιλησει κανεις για τα loading times. καλα τι φαση? ειμαι σε απλο ps4 αλλα τι φαση. χειροτερα απο rdr2? εισαγωγικο loading 2 λεπτα. μετα απο fast travel σε fast travel τα κερατα του παλι. αλλαζοντας περιοχες μερικες φορες παγωνει το game και κανει παλι loading, loading για να ξεκινησει διαλογος, loading αν απομακρυνθει ο ικαρος εστω και λιγο. πραγματικα τι φαση..

το origins καμια σχεση μιλαμε

Επεξ/σία από babality
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, babality είπε

το origins καμια σχεση μιλαμε

ε το origins δεν είχε και τίποτα να φορτώσει, έρημος βλέπεις. Μια επίπεδη κίτρινη παπάτζα ήταν ο χάρτης.

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, babality είπε

παιδες ειδα δεν εχει μιλησει κανεις για τα loading times. καλα τι φαση? ειμαι σε απλο ps4 αλλα τι φαση. χειροτερα απο rdr2? εισαγωγικο loading 2 λεπτα. μετα απο fast travel σε fast travel τα κερατα του παλι. αλλαζοντας περιοχες μερικες φορες παγωνει το game και κανει παλι loading, loading για να ξεκινησει διαλογος, loading αν απομακρυνθει ο ικαρος εστω και λιγο. πραγματικα τι φαση..

το origins καμια σχεση μιλαμε

Σε xbox one x πάνω από ένα λεπτό loading δεν κάνει και μεχρι στιγμης στις 75 ώρες που εχω κλεισει δεν μου έχει κολλήσει ποτε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, drjohn1980 είπε

Σε xbox one x πάνω από ένα λεπτό loading δεν κάνει και μεχρι στιγμης στις 75 ώρες που εχω κλεισει δεν μου έχει κολλήσει ποτε

Χρησιμοποιεί την παραπάνω μνήμη και όχι μόνο για loading αλλά και για πιο γρήγορο φόρτωμα των textures κ.α. Υπάρχει σχετική ανάλυση από το DF.

Στα του patch - είδα ότι βάλανε ρύθμιση για Level Scaling. Από καμία αλλαγή σε αυτό μέχρι να είσαι 4 level παραπάνω ή να είναι πάντα οι εχθροί στο Level σου. Ωραία προσθήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/1/2019 στις 9:14 ΠΜ, Se7en92 είπε

μου εχει βγαλει μεχιρ στιγμης και 5 φορες σφαλμα 34878

τι γινεται? να το στειλω πισω?

Φίλε, απάντηση δεν πήρα κι εγω απο τον Νοέμβρη γιατί προφανώς δεν έτυχε σε άλλον.

Αν έχεις κάνει όλα όσα αναφέρει Sony για επίλυση του προβλήματος και δεν έγινε τίποτα, αν άλλαξες δίσκο και τα ίδια, δυστυχώς έχεις προβληματική κονσόλα! 

Εγώ έκανα τα πάντα δίχως επίλυση του προβλήματος, άρχισε να το κάνει και σε άλλα παιχνίδια (ειδικά σε αυτά που είναι PS4 Pro Enhanced), άρχισα να ανησυχώ όταν είδα ότι έκανε το ίδιο ακριβώς και στο God of War (παγωματα, restart κονσόλας, error CE-34878-0), και έκανα χρήση εγγύησης με αντικατάσταση κονσόλας με refurbished. 

Αποτέλεσμα; Παίζει τα ΠΑΝΤΑ ΑΨΟΓΑ και ειδικά ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το Assassins Creed Odyssey!

Έψαξα μανιωδώς, διάβασα πολλά, είδα πολλά, το 90% δυστυχώς των περιπτώσεων του error CE-34878-0 είναι ελαττωματική κονσόλα.

Αν έχεις εγγύηση πάρε την Commetron τηλ. και κανόνισε την αντικατάσταση της κονσολας, ακόμα κι αν σου παίζει αλλά παιχνίδια. Η Sony έχει άψογη εξυπηρέτηση και θα το διαπιστώσεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νεο update και οι προσθηκες είναι για αυτούς που έχουν ps plus;

Εγω που δεν έχω θα δω τίποτα το καινούριο;

Ρωτάω διότι το τελείωσα το παιχνίδι και τώρα κόβω βόλτες σε όλο τον χάρτη εξερευνώντας τα μέρη που δεν είχα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια στο origins  ειχα βρει ολους τους θυσαυρους ειχα κανει ολα τα side quests στο odyssey για καποιο λογο μου φαινονται αβαρια ολα αυτα εχουν καποιο νοημα η ειναι για να μεγαλωνει τεψνητα η διαρκεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...