Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελει τις ωριτσες του το game.

μολις επιασα τα extra stories που εχουν βαλει και σημερα βαλανε κι αλλο απ'οτι ειδα. οποτε την 175αρα την εχουμε σιγουρα.

52286647_1911426832318976_3378509240258789376_n.jpg

51729520_385802828746854_3841376414049763328_n.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, babality είπε

θελει τις ωριτσες του το game.

μολις επιασα τα extra stories που εχουν βαλει και σημερα βαλανε κι αλλο απ'οτι ειδα. οποτε την 175αρα την εχουμε σιγουρα.

52286647_1911426832318976_3378509240258789376_n.jpg

51729520_385802828746854_3841376414049763328_n.jpg

Θέλει πολλές ώρες 70 κάτι έφτασα και δεν έχω κάνει πολλά είναι ακόμη πολλές περιοχές που δεν έχω πάει αλλά δεν βιάζομαι σιγά σιγά τις κανω. 

Max level είναι 70 ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, babality είπε

θελει τις ωριτσες του το game.

μολις επιασα τα extra stories που εχουν βαλει και σημερα βαλανε κι αλλο απ'οτι ειδα. οποτε την 175αρα την εχουμε σιγουρα.

52286647_1911426832318976_3378509240258789376_n.jpg

51729520_385802828746854_3841376414049763328_n.jpg

 

My heroooooooo! Well deserved με τόσες ώρες. Σε καμιά 95αριά ώρες ευελπιστώ να σου μοιάσω.

 

Μπορείς να γεμίσεις δηλαδή και τα τρία skill trees; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι αλλα δεν εχει νοημα γιατι μετα παιρνεις mastery section οπου πουσαρεις τα skills που εχεις διαλεξει Χ20. εχω διαλεξει 10-12 skills (3-4 απο καθε tree) και ταχω παει στο διαολο. θα περνας απο fortress και θα παιζει ολοκαυτωμα :p

Επεξ/σία από babality
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμη το spear το έχω level 4 μου λείπει ένα να το κάνω level 5. Αξίζει να ασχοληθώ δηλ περισσότερο με τις άλλες αναβαθμίσεις δεν θυμάμαι πως λέγονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις χτες ανακοινωσαν οτι τελη Φλεβαρη θα μπει νεο patch με upgrades στο Mercenary Tier S3 με διαφορα rewards, level cap στο 99, upgrades για το πλοιο, 22 νεα fast travels και new game+ που ξεκινας απ'την αρχη κρατωντας οτι εχεις μαζεψει μεχρι σημερα. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, babality είπε

ναι αλλα δεν εχει νοημα γιατι μετα παιρνεις mastery section οπου πουσαρεις τα skills που εχεις διαλεξει Χ20. εχω διαλεξει 10-12 skills (3-4 απο καθε tree) και ταχω παει στο διαολο. θα περνας απο fortress και θα παιζει ολοκαυτωμα 😛

  εγώ μόλις άνοιξαν τα mastery έκανα reset τα skill points μου ξανάβαλα μόνο  αυτά που όντως χρησιμοποιώ και έδωσα πολλά στο elemental buildup μιας και με νοιάζει πολύ η φωτιά (χρησιμοποιώ εδώ και καιρό blade of prometheus που έχει επιπλέον fire damage και buildup και της έχω βάλει και ένα +20% για elite και bosses) και τελικά όποιον χτυπάω με το σπαθί από το πρώτο χτύπημα λαμπαδιάζει τελείως 

 

τέλειωσα σήμερα και μέδουσα που την είχα για πλάκα αν και ήμουν στο level της (Μινώταυρος με είχε δυσκολέψει πολύ περισσότερο) , οπότε είδα το ένα τέλος, έχω ελάχιστες αποστολές στο family story και έχω και ένα μόνο branch με cultists (gods of the aegean sea) οπότε τελειώνω αυτά που θέλω να κάνω, να ξεκινήσω κάνα red dead επιτέλους 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακούω ιδέες για το ποιες περιοχές μπορεί να μην βρήκα ακόμα. Στο region είμαι στο 98% και στο sync points 96% (βάση ubi club). 

Μερικά ενδεικτικά που βρήκα στο ίντερνετ τα έχω βρει, όπως το νησάκι κάτω από Σάμο, valley of the 2 kings στην Σπάρτη, Νίσυρος, Ταΰγετος (φαίνεται όλο χιονισμένο, οπότε το έχω βρει όλο). Διάβασα για μια περιοχή πάνω από megaris και κάτω από Βοιωτία που θέλω να ελέγξω αργότερα, αλλά γενικά δεν βρίσκω κάτι. Και προφανώς δεν είναι απλά περιοχή, αλλά και 1 sync point λείπει. 

Edit: Το βρήκα, ήταν το taygetos panorama στην Μεσσηνία. Τώρα 100% τα points και 99 το μαπ. Αλλά δεν βλέπω πουθενά γκρίζο-τέτοιο για στεριά ή για θάλασσα. 

Edit2: Δεν είχα ανακαλύψει το νότιο τμήμα της Μήλου. Όλα γκουντ. 100% achievements σε 93 ώρες. 

Εχω ακόμα λίγα side. Προσωπικά με τα npc τα υπόλοιπα δεν έχω ασχοληθεί. Θεωρώ βαρετό να πρέπει να σκοτώσω Χ ζώα κτλ... Ίσως με το ng+ να τους δώσω περισσότερη προσοχή. 

Επεξ/σία από overpower
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι στις 96 ωρες εχω βαλει στοχο να κανω ολα τα ερωτηματικα του χαρτη το μονο σπαστικο ειναι οτι σου βγαζει σε ασχετο χρονο ερωτιματικα με το που ολοκληρωσεις καποιο κοντινο. Τεραστιος κοσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαιρετικό παιχνίδι έχω ακόμη πολλές αποστολές να κάνω και να ξεκλειδώσω λίγα ακόμη μέρη όπως και boss κτλ είμαι 65 level και κάτι μέχρι στιγμής. 

Μιας και έχω χρόνο σήμερα είπα μια φορά να ανοίξω να παίξω και βλέπω νέο update αλλά δεν είδα αν φέρνει τίποτα νέο. 

Αν το κάνουν 99 level δεν ξέρω καν πως μπορείς να φτάσεις εκεί μόνο με dlc. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dinos234 είπε

Εξαιρετικό παιχνίδι έχω ακόμη πολλές αποστολές να κάνω και να ξεκλειδώσω λίγα ακόμη μέρη όπως και boss κτλ είμαι 65 level και κάτι μέχρι στιγμής. 

Μιας και έχω χρόνο σήμερα είπα μια φορά να ανοίξω να παίξω και βλέπω νέο update αλλά δεν είδα αν φέρνει τίποτα νέο. 

Αν το κάνουν 99 level δεν ξέρω καν πως μπορείς να φτάσεις εκεί μόνο με dlc. 

ng+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, overpower είπε

ng+?

Δεν το παρατήρησα αλλά από ότι είδα σε ένα site ναι έχει όπως και επιπλέον για τα πλοία αναβάθμιση 99 level max πρέπει να το έκαναν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 165 ώρες παιξίματος και έχοντας ολοκληρώσει το παιχνίδι (πλατινενιο) και όλα τα quest, έφτασα στο level 64 και το έδωσα στον επόμενο παίχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To ξεκινησα και εγω.

Μετα το origin  που ειχα μπουχτισει με τον κοσμο του  και ειχα παθει overdose  το καθυστερουσα να το αγορασω .Τελικα  κακως διοτι ειναι κλασεις καλυτερο ,το απολαμβανω  και δεν μπορω να σταματησω να παιζω.

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...