Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed Odyssey [PS4][Xbox One]


keropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μόνο σπαστικό που βρισκω σε σχεση με το προηγουμενο είναι αυτοί οι mercenary που έκανε μύτη στις χειρότερες στιγμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλέον 99 lvl και 30-40 mastery level. Μιας και σε αφήνει πάλι ng+, ίσως το ξεκινήσω πάλι κάποια στιγμή μέσα στο καλοκαίρι. Για την ώρα, στο 1ο ng+ μόλις τελείωσα το main και τα dlc. Μόνο οι cultists και κάποια side μένουν πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε σεις  τι φαση με το  game ειναι τεραστιο ,ειμαι  36% στο main progression και εχω ηδη 60 ωρες ,βεβαια κανω map cleaning .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Ρε σεις  τι φαση με το  game ειναι τεραστιο ,ειμαι  36% στο main progression και εχω ηδη 60 ωρες ,βεβαια κανω map cleaning .

 

Αν κάνεις map cleaning εκεί γύρω στις 200 ωρίτσες θα πας :lol:

 

Εγώ είμαι στις 113 ώρες με main progression στο 83% αλλά έχω σταματήσει σχεδόν από το 60ωρο να κάνω clear τα πάντα. Αυτά που θέλω να κάνω ακόμα είναι πάααααρα πολλά ασχέτως το βασικού story.

 

Back log rises to enormous levels να πουμε :D

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό παιχνίδι! Έχω πάθει πλάκα και με αυτό! Μετά τις 100 ώρες RDR2 ήρθε κουτί! Απίστευτο το immersion με τόσο ζωντανούς και τεράστιους κόσμους! Δεν τολμάω καν να σκεφτώ τί έχουμε να ζήσουμε σε καμιά 20αριά χρόνια σε συνδυασμό με VR. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Πολύ καλό παιχνίδι! Έχω πάθει πλάκα και με αυτό! Μετά τις 100 ώρες RDR2 ήρθε κουτί! Απίστευτο το immersion με τόσο ζωντανούς και τεράστιους κόσμους! Δεν τολμάω καν να σκεφτώ τί έχουμε να ζήσουμε σε καμιά 20αριά χρόνια σε συνδυασμό με VR. 

Καλα αστο θα χαζεψουμε  με αυτα που θα δουμε πολυ πιο νωρις δεν θα χρειαστει να περιμενουμε 20 χρονια ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/5/2019 στις 8:33 ΠΜ, Fotis13 είπε

Ρε σεις  τι φαση με το  game ειναι τεραστιο ,ειμαι  36% στο main progression και εχω ηδη 60 ωρες ,βεβαια κανω map cleaning .

75 ώρες για 95% είχα 

 

 

52006011_2244574518989311_7523281482673029120_n.png

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, το παιχνίδι είναι επαναλαμβανόμενο; Έχω να παίξω AC από το Brotherhood και το Revelations, πάντα μου άρεσε το setting των AC και το immersion τους αλλά με ξενέρωνε η προχειρότητα με την οποία ξεδιπλωνόταν η ιστορία και η επαναληψιμότητα του gameplay. Βλέπω ότι έχετε 95 ώρες gameplay και θεωρούνται λίγες; Άρα, να φανταστώ μία από τα ίδια με πολύ μεγαλύτερη διάρκεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Παιδιά, το παιχνίδι είναι επαναλαμβανόμενο; Έχω να παίξω AC από το Brotherhood και το Revelations, πάντα μου άρεσε το setting των AC και το immersion τους αλλά με ξενέρωνε η προχειρότητα με την οποία ξεδιπλωνόταν η ιστορία και η επαναληψιμότητα του gameplay. Βλέπω ότι έχετε 95 ώρες gameplay και θεωρούνται λίγες; Άρα, να φανταστώ μία από τα ίδια με πολύ μεγαλύτερη διάρκεια;

Εχει αλλαξει πολυ απο το origin και μετα ολο το gameplay .Εχει μεγαλες διαφορες με αυτο που θυμασαι .Δες gameplay videos και κρινε μονος σου αν σου κανει αυτο .Για μενα ειναι κλασεις καλυτερα απο τα παλαιοτερα και τα εχω παιξει ολα .

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Λιγες ειναι, δεν τα εκανες ολα ετσι ?

τα έκανα σχεδόν όλα

 

τα 3 διαφορετικά τέλη πχ τα έκανα και σχεδόν όλα τα side και σχεδόν όλο το χάρτη

 

απλά το πήγαινα σφαίρα, δεν χαζομερούσα γιατί μου έχει μαζευτεί πράγμα, δεν προλαβαίνω

 

οι 75 ώρες μου νομίζω ότι είναι το λογικό νούμερο να δεις όλο το παιχνίδι , αλλά χωρίς να χαζομεράς ιδιαίτερα 

39 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Παιδιά, το παιχνίδι είναι επαναλαμβανόμενο;  

κάποιες στιγμές κάνει τις κοιλιές του, αλλά γενικά είναι ωραίο αλλάζεις διαρκώς τοπία κτλ.. και η ιστορία σε ψιλοκρατάει 

 

από τα πρόσφατα παιχνίδια πάντως είναι ίσως το καλύτερο vfm αν κρίνουμε από το περιεχόμενο που έχει για τα λεφτά που θα δώσεις, μπορείς αν έχεις όρεξη να πάς πολύ πάνω από τις 100ώρες 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Εχει αλλαξει πολυ απο το origin και μετα ολο το gameplay .Εχει μεγαλες διαφορες με αυτο που θυμασαι .Δες gameplay videos και κρινε μονος σου αν σου κανει αυτο .Για μενα ειναι κλασεις καλυτερα απο τα παλαιοτερα και τα εχω παιξει ολα .

Δηλαδη απο το origin που το παρατησα στα μισα γιατι μου φανηκε βαρετο, θα ειναι πιο καλο λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dakangr είπε

Δηλαδη απο το origin που το παρατησα στα μισα γιατι μου φανηκε βαρετο, θα ειναι πιο καλο λες;

Για μενα  ειναι πολυ καλυτερο απο το origin  αλλα εγω το ελιωσα και το origin ,εσυ το παρατησες .Οποτε σε αυτο  το θεμα δεν μπορω να σε βοηθησω εχει να κανει με προσωπικα κριτηρια και γουστα .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια! Νέος κάτοχος ps4

Παίζω αυτές τις μέρες το Assassin's Creed Odyssey την απλή έκδοση εάν αγοράσω την Gold edition και το εγκαταστήσω θα μπορώ να παίζω την Gold edition αλλά μετά save που έχω κάνει στην απλή έκδοση του παιχνιδιού; ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...