Προς το περιεχόμενο

Εκτυπώσεις σε μπλουζάκια


kitsos333

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για εκτύπωση κατευθείαν πάνω στο μπλουζάκι το κόστος είναι κοντά στα 5000 αν θυμάμαι καλά,έχω καιρό να δω τιμές,  αλλιώς αν θέλεις απλή σταμπα ανάλογα τον εκτυπωτή που έχεις injekt ή lazer περνεις και τα αντίστοιχα χαρτιά.. Αν θέλεις παραπάνω πληροφορίες στείλε μου pm.  Κάνω χρόνια μπλουζάκια αλλά περισσότερο δουλεύω με κοπτικο και βινύλια... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, maverick290402 είπε

Για εκτύπωση κατευθείαν πάνω στο μπλουζάκι το κόστος είναι κοντά στα 5000 αν θυμάμαι καλά,έχω καιρό να δω τιμές,  αλλιώς αν θέλεις απλή σταμπα ανάλογα τον εκτυπωτή που έχεις injekt ή lazer περνεις και τα αντίστοιχα χαρτιά.. Αν θέλεις παραπάνω πληροφορίες στείλε μου pm.  Κάνω χρόνια μπλουζάκια αλλά περισσότερο δουλεύω με κοπτικο και βινύλια... 

Δώσε περισσότερες πληροφορίες γενικώς αν μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θέλετε απλές σταμπες μπορείτε να πάτε σε ένα μεγάλο βιβλιοπωλείο ή στο πλαίσιο και να ζητήσετε το κατάλληλο χαρτί για τον εκτυπωτή σας, μετά για να το μεταφέρετε στην μπλούζα αρκεί ένα απλό σίδερο σιδεροματος. Αν θέλετε κάτι ποιο καλό πάλι με το εκτυπωτή που ήδη έχετε πάτε εδώ http://www.sonio.gr/hartiothermometaforos-c-165.html?osCsid=ft6rd5p7uebkkj3n3l3m79v375 αλλά εδώ θα χρειαστείτε πρεσσα για σταμπες γιατί είναι συγκεκριμενοι οι βαθμοί οι χρόνοι και η πίεση πού πρέπει να γίνει. Σε αυτή την περίπτωση το αποτέλεσμα είναι ποιο επαγγελματικό. Μια απλή πρεσσα καλή ξεκινάει από 400-500 euro 

Επεξ/σία από maverick290402
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως τα είπε ο maverick290402 .Έτσι τυπώνω σε μπλουζάκια και εγώ.

Αν θέλετε να τυπώσετε κείμενο και επειδή θέλει αντιστροφή για να διαβάζεται εγώ το κάνω με  το free πρόγραμμα εκτύπωσης φωτογραφιών PhotoScape. Στην επεξεργασία έχει προγραμματάκι που γράφεις τι θέλεις σε ότι μέγεθος επιθυμείς και το αντιστρέφεις.Μετά αν το εκτυπώσεις στο ειδικό χαρτί και το σιδερώσεις διαβάζεται κανονικά.

 

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λευκά συνθετικά, μαύρα και λευκά βαμβακερά ή και τα δύο είδη;
Σωστά σου απάντησε ο maverick290402. Μιλήσατε; Αν δεν έχεις βρει πληροφορίες στείλε pm.

Επεξ/σία από John31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...