Προς το περιεχόμενο

Ghost of Tsushima [PS4][PS5]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ας αρχισουν αν ειναι οι ερωτησεις και το αγχος για το ποτε θα παραλαβουμε και για το αν θα το εχουμε στο release του. Ελλαδισταν εισαι.

ΥΓ. Το λεω γιατι μου ετυχε με αρκετα να μην παραλαβω εγκαιρα, οπως προσφατα TLOU2 που εβγενε παρασκευη και μου ηρθε δευτερα γιατι οι τεμπελιδες του Plaisiou δεν το στειλαν μια μερα πριν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 685
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ilos είπε

Αν ρε ρεμάλι την πάθω πάλι με το preorder, δε σου ξαναμιλάω.😆

Καλά την γνώμη μου για pre-order bollox την ξέρεις. Τώρα ο Karak και ο Skill να είναι τόσο λάθος το βρίσκω απίθανο, και να μην είναι τόσο καλο όσο το περιγραφουν πάλι fun ακούγεται. Εγώ χαλαρά day1. ;)

1 ώρα πριν, TsironakosMix είπε

Και ας αρχισουν αν ειναι οι ερωτησεις και το αγχος για το ποτε θα παραλαβουμε και για το αν θα το εχουμε στο release του. Ελλαδισταν εισαι.

ΥΓ. Το λεω γιατι μου ετυχε με αρκετα να μην παραλαβω εγκαιρα, οπως προσφατα TLOU2 που εβγενε παρασκευη και μου ηρθε δευτερα γιατι οι τεμπελιδες του Plaisiou δεν το στειλαν μια μερα πριν...

Προφανώς μένεις μακριά από πόλη για να έχεις τέτοιο θέμα σωστά?!

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Καλά την γνώμη μου για pre-order bollox την ξέρεις. Τώρα ο Karak και ο Skill να είναι τόσο λάθος το βρίσκω απίθανο, και να μην είναι τόσο καλο όσο το περιγραφουν πάλι fun ακούγεται. Εγώ χαλαρά day1. ;)

Προφανώς μένεις μακριά από πόλη για να έχεις τέτοιο θέμα σωστά?!

Τώρα πάει έπεσε το preorder πάλι.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Καλά την γνώμη μου για pre-order bollox την ξέρεις. Τώρα ο Karak και ο Skill να είναι τόσο λάθος το βρίσκω απίθανο, και να μην είναι τόσο καλο όσο το περιγραφουν πάλι fun ακούγεται. Εγώ χαλαρά day1. ;)

Προφανώς μένεις μακριά από πόλη για να έχεις τέτοιο θέμα σωστά?!

Ναι επαρχια, απλως σε σχεση με αλλες φορες η μαγαζια τα στελνανε πιο νωρις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 14/07/2020 at 17:18, 7nisiotis said:

Εξαιρετικό το review. Πολύ promising ότι κάθε περιοχή του χάρτη έχει και την δίκη της εικαστική ομορφιά σε σχέση με το αέναο copy paste περιοχών (με την μόνη αλλαγή στο μέγεθος) των AC και ότι οι έξτρα αποστολές δεν είναι επαναλαμβανόμενες αλλά είναι από τις λίγες φορές που το έξτρα υλικό εκτός main (σε open world) δεν κουράζει. Τέλος τι καλύτερο αυτό που λέει για το πόσο εθιστικό είναι το σύστημα μάχης  που θυμίζει τα Batman σε ροη και βάρος χαρακτήρα. 

Ενημερωτικα: τα skroutzomagaza θα αποστείλουν από αύριο το παιχνίδι για να παραλάβουν και όσοι βρίσκονται εκτός  Αθήνας/Θεσσαλονίκης day one!

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ηδη το εστειλαν απο Αττικη , αυριο θα ειναι εδω με το καλο (Θεσ/νικη). Αντε γιατι το tlou με κουρασε... ειμαι στα μισα και λιγο θελω μια αλλαγη.Οντως απο τα review φαινεται πολλα υποσχομενο αλλα μετα τις αναμεικτες αποψεις του tlou δε ξερω τι να περιμενω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vag.patrick είπε

Εμενα ηδη το εστειλαν απο Αττικη , αυριο θα ειναι εδω με το καλο (Θεσ/νικη). Αντε γιατι το tlou με κουρασε... ειμαι στα μισα και λιγο θελω μια αλλαγη.Οντως απο τα review φαινεται πολλα υποσχομενο αλλα μετα τις αναμεικτες αποψεις του tlou δε ξερω τι να περιμενω.

Μην συγκρίνεις, το πρόβλημα του TLOU2 είναι το story, εκεί έχουν θέμα οι περισσότεροι, και από όσο ξέρω τουλάχιστον ο Karak είναι εγγύηση, δεν έχω δει review του που να απέχει από την πραγματικότητα, και όσους βλέπω τόσα χρονια είπαν καλά λόγια, έχει κάποια θέματα, αλλα όχι φάση TLOU2 να θες να σπάσεις το dvd, τον Neil, το σκυλί του, κτλ.

Παρόλα αυτά περίμενε, πιο safe δεν υπάρχει. Μέχρι την δευτερα θα ξέρουμε ακριβώς ποσο ποιοτικά καλο είναι.

Εμενα πάντως ήρθε αλλα λείπω, Vag θες να πας να το πάρεις μέχρι να γυρίσω από χαλκιδική?! :P

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει preload το παιχνίδι και μου έδειχνε πως το ειχα κάτεβασει ολοκληρο, 37 περίπου gb. Το έβαλα πριν λίγο να παίξω και άρχισε ξανά να κατεβαζει και μου λέει αυτή την φορά πως έχω κατεβάσει 37/47 gb.  Τι είναι πάλι τούτο;; αν ήταν update θα ήταν ανεξάρτητο αρχείο λογικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Μην συγκρίνεις, το πρόβλημα του TLOU2 είναι το story, εκεί έχουν θέμα οι περισσότεροι, και από όσο ξέρω τουλάχιστον ο Karak είναι εγγύηση, δεν έχω δει review του που να απέχει από την πραγματικότητα, και όσους βλέπω τόσα χρονια είπαν καλά λόγια, έχει κάποια θέματα, αλλα όχι φάση TLOU2 να θες να σπάσεις το dvd, τον Neil, το σκυλί του, κτλ.

Παρόλα αυτά περίμενε, πιο safe δεν υπάρχει. Μέχρι την δευτερα θα ξέρουμε ακριβώς ποσο ποιοτικά καλο είναι.

Εμενα πάντως ήρθε αλλα λείπω, Vag θες να πας να το πάρεις μέχρι να γυρίσω από χαλκιδική?! :P

Κοιτα γενικα νιωθω οτι το τραβανε πολυ. Αλλα για εκεινο θα φερω αποψη οταν το τελειωσω και στο δικο του thread. και γω τον ACG λαμβανω υποψιν.Αυριο τετοια ωρα θα βγαζω τα ματια μου (αν δεν κλεινουν απο την νυστα... Μπεμπα γαρ...). Αυριο θα το φερουν στην δουλεια μου και μενα , εχω συνεργασια με ACS οποτε επεσε συρμα.Αυτο το περιμενα περισσοτερο απο το tlou να σ πω την αληθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, vag.patrick είπε

Κοιτα γενικα νιωθω οτι το τραβανε πολυ. Αλλα για εκεινο θα φερω αποψη οταν το τελειωσω και στο δικο του thread. και γω τον ACG λαμβανω υποψιν.Αυριο τετοια ωρα θα βγαζω τα ματια μου (αν δεν κλεινουν απο την νυστα... Μπεμπα γαρ...). Αυριο θα το φερουν στην δουλεια μου και μενα , εχω συνεργασια με ACS οποτε επεσε συρμα.Αυτο το περιμενα περισσοτερο απο το tlou να σ πω την αληθεια.

Καταλαβαίνω no worries, εγώ πάλι περισσότερο TLOU2, αλλα τέτοιο game το ονειρεύομαι δεκαετία και βάλε. Θα επιστρέψω το βραδυ να γράψω εντυπώσεις για τους ενδιαφερομενους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την άλλη.... περιμένω να βρω ελεύθερο χρόνο (ίσως στη νέα καραντίνα του Φθινοπώρου 😁😁😁😁😁)  και αφού βγουν κάποια updates για να στρώσει το παιχνίδι .... τότε θα το αγοράσω... Αντέχω να περιμένω..... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...