Προς το περιεχόμενο

Ghost of Tsushima [PS4][PS5]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, sndev είπε

16 oct το online 

Το εδωσα σε ενα φιλο να το παιξει τωρα ,θα ασχοληθω μετα το no man sky  δλδ υπολογιζω  καπου στο 2030 χαχα.

 

 

Tελικα το επερχομενο  update δεν θα εχει μονο το  co-op  αλλα new game +  και νεες προσθηκες 

 

 

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 685
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Βγήκε ήδη?

Ναι.

2 λεπτά πριν, sndev είπε

haah νόμιζα θα το βλεπα απο party της κονσολας! τέλεια τι βαζω search στο twitch?

Check my sig bro, αν και μάλλον θα αρχίσω να στριμάρω όταν το κατεβάσει και ο άλλος παλίκαρος.😁

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το αφησα για ps5(ειδικα μιας και επιβεβαιωθηκε και το 60fps),να εχουμε τιποτα να παιξουμε στην νεα κονσολα.

Αρα μονο με καλο ματι βλεπω τις νεες προσθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τίποτα της προκοπής tbh. Όποιος έχει όρεξη μπορεί να δει το vod μου από τα πρώτα coop missions, αλλά η γενική αίσθηση είναι ότι είναι απλά ένα καρά generic filler. Δεν έπαιξα survival map, αλλά δεν έχω μεγάλες προσδοκίες ούτε για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχοντας προχωρήσει το παιχνίδι αρκετά μπορώ να πω ότι είναι άξιο σαν κύκνειο άσθμα για την κονσόλα (σε αντίθεση με το άλλο κύκνειο άσθμα που καλύτερα να μην πιάσω στο στόμα μου) και παρόλο που ακολουθεί την πολυφορεμένη συνταγή των ac καταφέρνει να ξεχωρίζει

το μόνο που με χαλάει λίγο αν και ήταν αναμενόμενο είναι ότι δεν έχει την "ψυχή" που θα είχε αν το είχαν δημιουργήσει ιάπωνες

σέβεται μεν το θέμα με τους σαμουράι κτλ αν και τους εξιδανικεύει περισσότερο από όσο θα έπρεπε, αλλά πολλές φορές νιώθω ότι κάτι του λείπει

βέβαια από την άλλη αν το έφτιαχναν ιάπωνες δεν θα είχε το τόσο εντυπωσιακό τεχνικό αποτέλεσμα. το πιο εντυπωσιακό για εμένα πάντως είναι οι χρόνοι φορτώματος, απίστευτοι για ανοικτού κόσμου και μηχανικό δίσκο η μέρα με τη νύxτα σε σχέση με τα ac 

λογικά και εγώ θα το τελειώσω με ps5 γιατί παίζω με το σταγονόμετρο αυτούς τους μήνες, αλλά και στο ps4 (το απλό) είναι πολύ εντυπωσιακό 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, logistoulis είπε

έχοντας προχωρήσει το παιχνίδι αρκετά μπορώ να πω ότι είναι άξιο σαν κύκνειο άσθμα για την κονσόλα (σε αντίθεση με το άλλο κύκνειο άσθμα που καλύτερα να μην πιάσω στο στόμα μου) και παρόλο που ακολουθεί την πολυφορεμένη συνταγή των ac καταφέρνει να ξεχωρίζει

το μόνο που με χαλάει λίγο αν και ήταν αναμενόμενο είναι ότι δεν έχει την "ψυχή" που θα είχε αν το είχαν δημιουργήσει ιάπωνες

σέβεται μεν το θέμα με τους σαμουράι κτλ αν και τους εξιδανικεύει περισσότερο από όσο θα έπρεπε, αλλά πολλές φορές νιώθω ότι κάτι του λείπει

βέβαια από την άλλη αν το έφτιαχναν ιάπωνες δεν θα είχε το τόσο εντυπωσιακό τεχνικό αποτέλεσμα. το πιο εντυπωσιακό για εμένα πάντως είναι οι χρόνοι φορτώματος, απίστευτοι για ανοικτού κόσμου και μηχανικό δίσκο η μέρα με τη νύxτα σε σχέση με τα ac 

λογικά και εγώ θα το τελειώσω με ps5 γιατί παίζω με το σταγονόμετρο αυτούς τους μήνες, αλλά και στο ps4 (το απλό) είναι πολύ εντυπωσιακό 

GOTY είναι για μένα, μέχρι να βγει το CP2077. Λίγο με το legends μας τα χάλασαν γιατί είναι κάπως tedious το farming και καταντά επαναλαμβανόμενο, αλλά ελπίζω το RAID σε 5 μέρες να το σώσει γιατί αλλιώς βλέπω να το παρατάω και ας έχω ήδη τους περισσότερους chars με gold rank gear (και κάποια καλούτσικα legendaries).😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ilos είπε

GOTY είναι για μένα, μέχρι να βγει το CP2077. Λίγο με το legends μας τα χάλασαν γιατί είναι κάπως tedious το farming και καταντά επαναλαμβανόμενο, αλλά ελπίζω το RAID σε 5 μέρες να το σώσει γιατί αλλιώς βλέπω να το παρατάω και ας έχω ήδη τους περισσότερους chars με gold rank gear (και κάποια καλούτσικα legendaries).😁

Σημασία έχει ότι είναι πιο καλό από ότι περιμεναμε οι περισσότεροι και αυτό είναι πάντα καλό όταν συμβαίνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...