Προς το περιεχόμενο

Ghost of Tsushima [PS4][PS5]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 685
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, TsironakosMix είπε

Οποιος βρει link για collectors στην ευρωπη ας στειλει

Βγήκε στο game.co.uk

EDIT: Για κάποιο λόγο δεν δέχεται το paypal μου, είχα ρίξει όμως κανονικά προπαραγγελία για last of us

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, aggelos87 είπε

Βγήκε στο game.co.uk

Στελνει ελλαδα; εχει παραγγειλει κανεις απο εκει; αν ναι τι παιζει με τελωνιο επισης αν βαλω κινητο ελλαδας δεν μ αφηνει στο proceed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, TsironakosMix είπε

Στελνει ελλαδα; εχει παραγγειλει κανεις απο εκει; αν ναι τι παιζει με τελωνιο επισης αν βαλω κινητο ελλαδας δεν μ αφηνει στο proceed

Τελωνιο δεν εχει αφου ειναι βρετανικο καταστημα .Εχω παρει πριν 2 χρονια ,θεωρειται απο τα αξιοπιστα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Τελωνιο δεν εχει αφου ειναι βρετανικο καταστημα .Εχω παρει πριν 2 χρονια ,θεωρειται απο τα αξιοπιστα .

Mαλλον δεν στειλνει ελλαδα στο faq λενε αυτο

Please note:

  • We are unable to ship orders weighing over 2kg outside of the UK. This includes all hardware orders and special editions
  • We cannot ship products valued over £100 out of the UK. If you are an international customer, please take note that orders over £100 will be declined.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TsironakosMix είπε

Mαλλον δεν στειλνει ελλαδα στο faq λενε αυτο

Please note:

  • We are unable to ship orders weighing over 2kg outside of the UK. This includes all hardware orders and special editions
  • We cannot ship products valued over £100 out of the UK. If you are an international customer, please take note that orders over £100 will be declined.

Οκ  ειναι στις εξαιρεσεις  η συλλεκτικη λογω βαρους και κοστους .Εγω απλη εκδοση  ειχα παραγγειλει και ειχε ερθει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στο GAME θα είναι η collector's; Την έψηνα είναι η αλήθεια.


Καλά και αυτοί ούτε το artbook δεν μπόρεσαν να βάλουν στην special edition; Όλοι οι υπόλοιποι τουλάχιστον μαζί με το steelbook σου βάζουν και physical artbook.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...