Προς το περιεχόμενο

Huawei P10 64 GB Silver 229€


DimJ Fot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι για κατάστημα που αργοπεθαίνει έχει και αρκετή ανάγκη μάλιστα... Βγαίνουμε και εκτός θέματος -αν και δεν υφίσταται θεμα-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ntenteras είπε

Ναι ανάγκη είχε ο Γερμανός να κάνει διαφήμιση σε ένα θέμα στο insomnia που θα το δουν 100-200 άτομα. Link μπορεί να μην βγει και ποτέ και παρόλα αυτά να υπάρχει προσφορά.

Συγνωμη αλλα σε αυτο ενα αδικο το εχεις, ΝΑΙ, αναγκη εχει ο Γερμανος και αυτο θα φανει στο επομενο διαστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον κανω πρακτική στο γερμανο και δεν ειμαι κραχτης. Δευτερον αυτο το ειπα για να βοηθησω. Τι θα κερδιζε ο γερμανος με ολα αυτα? Οσοι δεν πιστευετε ρωτηστε σε καταστημα. Ετσι εγινε και με το Note 5 Xiaomi 64GB που επεσε στα 199 για 3 μερες τωρα τη παρασκευη και οποιος προλαβε προλαβε. Τωρα αν αυτο θα μεινει θα δειξει. Οποιος θελει περιμενει. Απο εκει και περα κανετε οτι θελετε 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, πηρα ρωτησα σε καταστημα Ευκαρπιας Θεσσαλονικη, υπαρχει προσφορα στο συστημα μου ειπανε αλλα ετυχε να μην υπαρχει στο καταστημα.. το εκανα παραγγελια εδωσα 10% προκαταβολη. παραλαβη Σαββατο μου ειπανε πηρα χειρογραφη αποδειξη.. προσοχη η τιμη ειναι μονο για huawei p10 silver 64gb. Χιλια μπραβο στον φιλο παντως που το ειπε.. Κραταω μικρο καλαθι παντως μην μου ριξουν κανα ακυρο.. 

Επεξ/σία από matrixxx
Απαγορευονται αγγελιες στις ενοτητες!
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, DimJ Fot είπε

 Ετσι εγινε και με το Note 5 Xiaomi 64GB που επεσε στα 199 για 3 μερες τωρα τη παρασκευη και οποιος προλαβε προλαβε. 

Το εν λογω κινητο ηταν διαθεσιμο κανονικα στα site των καταστηματων αγαπητε,καμια σχεση με την εν λογω περιπτωση μην γραφουμε οτι να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαν κινητο αξιζει ρε παιδες; Καλη η εκπτωση και γενικοτερα η τιμη, αλλα απο εμφανιση μοιαζει παρωχημενο. Ο επεξεργαστης ειναι αναλογος ποιου της snap?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ketse88 είπε

Καλησπερα, πηρα ρωτησα σε καταστημα Ευκαρπιας Θεσσαλονικη, υπαρχει προσφορα στο συστημα μου ειπανε αλλα ετυχε να μην υπαρχει στο καταστημα.. το εκανα παραγγελια εδωσα 10% προκαταβολη. παραλαβη Σαββατο μου ειπανε πηρα χειρογραφη αποδειξη.. προσοχη η τιμη ειναι μονο για huawei p10 silver 64gb. Χιλια μπραβο στον φιλο παντως που το ειπε.. Κραταω μικρο καλαθι παντως μην μου ριξουν κανα ακυρο.. 220€ οποιος θελει s7 black onyx 32gb!

Δεν ειναι κλειστά Τετάρτη απόγευμα; Εγώ που πήρα εδώ στην Πάτρα δεν απάντησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που εμφανίζεται κάποιος σας λέει ότι έχει πληροφορία εκ των εσω για Χ y λόγους είπε να την μοιραστεί και δεν πιστεύετε αλλά στελνετε στο υποκατάστημα Μεγάρων ένα φίλο που βαριέται που ζει προφανώς και ρώτησε κάποιο άλλο σαινι που του απάντησε πάλι αρνητικά επειδή ρε φίλε βαριέται Με ξεπερνά. Κι εγώ στο στρατό δεν εμπιστευομουνα κανένα αλλά εσείς εδώ όντως κανένα 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει κάποιος να μεταβεί σε αυτό απο s7 edge? Διότι στα χαρτιά είναι πιο φρέσκο αλλά στην πράξη και στην εμπειρία χρήσης... 

@mpokwsths τα φώτα σου. :) 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Αξίζει κάποιος να μεταβεί σε αυτό απο s7 edge? Διότι στα χαρτιά είναι πιο φρέσκο αλλά στην πράξη και στην εμπειρία χρήσης... 

@mpokwsths τα φώτα σου. :) 

όχι. 

καλύτερο το s7e

o 960 δεν είναι επιπέδου 835, είναι ανάμεσα σε 820-835 αλλά πιο κοντά σε 820.

Επεξ/σία από NaGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά του Γερμανού και μου επικύρωσαν ότι όντως παίζει αυτή η προσφορά αλλά πρέπει να κοιτάξει ανά κατάστημα ξεχωριστά για όταν υπάρχει....
Πάρτε τηλέφωνο και ρωτήστε να κοιτάξουν στα καταστήματα που σαν βολεύουν :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...