Προς το περιεχόμενο

Huawei P10 64 GB Silver 229€


DimJ Fot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 minutes ago, joya111 said:

off topic, αλλά η προσφορά του Note 5 ισχύει κανονικά έως 16/06. όποιο κατάστημα ξεπουλάει, την επόμενη ημέρα παραλαμβάνει κάποιες συσκευές. οπότε, όποιος φίλος ενδιαφέρεται ας κάνει ένα τηλέφωνο στα καταστήματα ώστε να ενημερωθεί για φυσικό απόθεμα.

(έτσι ακριβώς το πήρα και εγώ χθες. πήρα τηλέφωνο κεντρικά, έριξαν μια ματιά στα καταστήματα της περιοχής μου και ενώ δεν υπήρχε κάτι, σε απευθείας επικοινωνία με κατάστηματα, βρέθηκαν χαλαρά 2.)

Από ποιά αλυσίδα/κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, joya111 είπε

off topic, αλλά η προσφορά του Note 5 ισχύει κανονικά έως 16/06. όποιο κατάστημα ξεπουλάει, την επόμενη ημέρα παραλαμβάνει κάποιες συσκευές. οπότε, όποιος φίλος ενδιαφέρεται ας κάνει ένα τηλέφωνο στα καταστήματα ώστε να ενημερωθεί για φυσικό απόθεμα.

(έτσι ακριβώς το πήρα και εγώ χθες. πήρα τηλέφωνο κεντρικά, έριξαν μια ματιά στα καταστήματα της περιοχής μου και ενώ δεν υπήρχε κάτι, σε απευθείας επικοινωνία με κατάστηματα, βρέθηκαν χαλαρά 2.)

Ειναι ανοιχτα σημερα Τεταρτη απογευμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν επιτρέπεται από το forum, αλλά μιας κα αναφέρθηκε παραπάνω , από Γερμανό. 199€ το 4/64.

τα 3/32 είναι περισσότερα διαθέσιμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα μεγαλα καταστηματα ειναι "ολη" μερα ανοικτα, τα μικρα συνηθως οχι απογευματα Δευτερες και Τεταρτες. Ετσι δεν ειναι και εκτος Αθηνας τα πραγματα συμφωνα με τους κατα τοπους κανονισμους των τοπικων εμπορικων συλλογων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ τον TS. Πρόλαβα -όπως μου είπαν από τα κεντρικά του Γερμανού- το τελευταίο κομμάτι, στη Θεσ/νικη, στο Med. Cosmos. Έγινε το unboxing και το κινητό είναι εξαιρετικά premium σε πρώτη όψη.

Επεξ/σία από thephotoshoped
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρυσι έδωσα φαγάκι σε πολλούς με το honor 8...φετος δεν πολύ ασχολήθηκα δυστηχως. Πάντως αύριο ίσως μάθω για μερικά διαθέσιμα Θεσσαλονίκη. 

Επεξ/σία από vairass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, joya111 είπε

δεν ξέρω αν επιτρέπεται από το forum, αλλά μιας κα αναφέρθηκε παραπάνω , από Γερμανό. 199€ το 4/64.

τα 3/32 είναι περισσότερα διαθέσιμα..

Επειδή μπερδεύτηκα. Στο site φαίνεται 259€. Πώς προκύπτει το 199€?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Τα μεγαλα καταστηματα ειναι "ολη" μερα ανοικτα, τα μικρα συνηθως οχι απογευματα Δευτερες και Τεταρτες. Ετσι δεν ειναι και εκτος Αθηνας τα πραγματα συμφωνα με τους κατα τοπους κανονισμους των τοπικων εμπορικων συλλογων;

Σε εμάς (λαρισα) Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή είναι ανοιχτά 9-2 5-9 και τα πρωινά μόνο 8-2 Τρίτη Πέμπτη.Σαββατο 8-2.Οι μεγάλες αλυσίδες νομίζω είναι κάθε μερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, joya111 είπε

δεν ξέρω αν επιτρέπεται από το forum, αλλά μιας κα αναφέρθηκε παραπάνω , από Γερμανό. 199€ το 4/64.

τα 3/32 είναι περισσότερα διαθέσιμα..

Eισαι σιγουρος? Γιατι ρωτησα τον συναδελφο εκει που κανω πρακτικη και μου ειπε οτι ειναι στα 259 ξανα. Και ειδα το εντυπο που μας στειλαν οτι εγινε διακοπη της προσφορας στις 11 του μηνος. Και το εχω παραγγειλει εδω και πολυ καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, DimJ Fot είπε

Eισαι σιγουρος? Γιατι ρωτησα τον συναδελφο εκει που κανω πρακτικη και μου ειπε οτι ειναι στα 259 ξανα. Και ειδα το εντυπο που μας στειλαν οτι εγινε διακοπη της προσφορας στις 11 του μηνος. Και το εχω παραγγειλει εδω και πολυ καιρο

φίλε, σου μεταφέρω ότι μου είπαν από τα καταστήματα. την συσκευή την πήρα χθες, στα 199,04 (0,4λ η σακούλα!!). και φυσικά, ευχαριστώ τους φίλους εδώ που επικοινώνησαν την προσφορά!

35204888_10204827836372440_6965543755533254656_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, joya111 είπε

φίλε, σου μεταφέρω ότι μου είπαν από τα καταστήματα. την συσκευή την πήρα χθες, στα 199,04 (0,4λ η σακούλα!!). και φυσικά, ευχαριστώ τους φίλους εδώ που επικοινώνησαν την προσφορά!

Για το p10 λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, joya111 είπε

φίλε, σου μεταφέρω ότι μου είπαν από τα καταστήματα. την συσκευή την πήρα χθες, στα 199,04 (0,4λ η σακούλα!!). και φυσικά, ευχαριστώ τους φίλους εδώ που επικοινώνησαν την προσφορά!

35204888_10204827836372440_6965543755533254656_n.jpg

Για Γερμανό λέμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...