Προς το περιεχόμενο

Huawei P10 64 GB Silver 229€


DimJ Fot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κατάστημα Αγρινίου υπήρχε η προσφορά την είδαμε στο σύστημα με τον υπάλληλο αλλά κανένα διαθέσιμο ούτε για παραγγελία. Η τιμή ίσχυε και για το μαύρο χρώμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, charlie_GR είπε

υπαρχει κανενα HUAWEI της προσφορας στη θεσσαλονικη να παρουμε ?

Κι εγω απ οτι ειδα δεν υπαρχουν αποθεματα. Και το συστημα μπορει αλλα να λεει ομως αν πας απο το καταστημα να εχει....Εμενα δεν μ ενθουσιασε η εμφανιση σε συγκριση με το Note 5. Αλλιως ειναι κινηταρα. Λετε να το παρουμε και να το δωσουμε σε λιγο καιρο παραπανω? Θα πουληθει πιστευετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ρωτήσει σε τέσσερα καταστήματα κ παντού "εξαντλημενο". Κρίμα και το ήθελα για βασικό μ κινητό και όχι να βγάλω κατοστάρικο.  Αλλά βέβαια στο ελλαδισταν όλοι είναι παρτακηδες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσαμπα κοπος. Πηρα στα περισσοτερα καταστηματα Γερμανος στη Θεσσαλονικη και δεν υπαρχει πουθενα Μαλιστα μου ειπαν αυτολεξει "Μην το ψαχνετε, δεν θα το βρειτε πουθενα.."

Ελπιζω να διαψευστει αλλα δεν το βλεπω. Αν καποιος εχει καποια πληροφορια καλοδεχουμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη στα κεντρικά μαγαζιά δεν έχει τίποτα.. Ψάξτε για ευοσμο, Νεάπολη και γενικώς δυτικά, ανατολικά που μένω εγώ τίποτα... Τέλος τα πήραν όλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Johnpaok είπε

Μπορεί κάποιος να μου απάντηση αν έχει θήκη μέσα;

Δεν έχει θήκη. 

 

Επισης το imei που είναι πίσω στην πλάτη τι το κάνουμε; το αφήνουμε έτσι; το βγάζουμε και το κρατάμε κάπου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...