Προς το περιεχόμενο

Huawei P10 64 GB Silver 229€


DimJ Fot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα σε τοπικό  κατάστημα το βρίσκω διαθέσιμο (το συγκεκριμένο μοντέλο πάντα) αλλά μου λέει άλλη τιμή της λέω μπορείτε να δείτε στο σύστημα σας γιατί είναι σε προσφορά μου λέει βέβαια και όντως μου λέει ότι ισχύει η τιμή. Θα το πάρετε μου λέει ναι της λέω και πετάγεται μια "υπεύθυνη" και λέει δεν το έχουμε διαθέσιμο όμως τώρα αφήστε τα στοιχεία σας και μπλα μπλα και την στραβό κοιτάει θέλουν ή δεν θέλουν να τα ακούσουν δηλαδή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Πήγα σε τοπικό  κατάστημα το βρίσκω διαθέσιμο (το συγκεκριμένο μοντέλο πάντα) αλλά μου λέει άλλη τιμή της λέω μπορείτε να δείτε στο σύστημα σας γιατί είναι σε προσφορά μου λέει βέβαια και όντως μου λέει ότι ισχύει η τιμή. Θα το πάρετε μου λέει ναι της λέω και πετάγεται μια "υπεύθυνη" και λέει δεν το έχουμε διαθέσιμο όμως τώρα αφήστε τα στοιχεία σας και μπλα μπλα και την στραβό κοιτάει θέλουν ή δεν θέλουν να τα ακούσουν δηλαδή; 

Θελω να πιστευω οτι επεμεινες και τελικα το πηρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Πήγα σε τοπικό  κατάστημα το βρίσκω διαθέσιμο (το συγκεκριμένο μοντέλο πάντα) αλλά μου λέει άλλη τιμή της λέω μπορείτε να δείτε στο σύστημα σας γιατί είναι σε προσφορά μου λέει βέβαια και όντως μου λέει ότι ισχύει η τιμή. Θα το πάρετε μου λέει ναι της λέω και πετάγεται μια "υπεύθυνη" και λέει δεν το έχουμε διαθέσιμο όμως τώρα αφήστε τα στοιχεία σας και μπλα μπλα και την στραβό κοιτάει θέλουν ή δεν θέλουν να τα ακούσουν δηλαδή; 

Τα καβατζωνουν, το εχουμε πει πολλες φορες αυτο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, augoustiatiko16 είπε

 Αλλά βέβαια στο ελλαδισταν όλοι είναι παρτακηδες

Σε περιπτωση που δεν το εχετε καταλαβει ακομα ορισμενοι μιλαμε για μια προσφορα η οποια ακομα δεν εχει γινει πουθενα γνωστη και αν δεν υπηρχε καποιος γνωστος να δουλευει σε καποιο απο τα καταστηματα,προφανως και ο υπολοιπος κοσμος δεν θα το μαθαινε ποτε ή οταν παρουσιαστει επισημα δεν θα εχει μεινει τιποτα.

Οταν λοιπον τα ιδια τα καταστηματα/εταιρειες λειτουργουν με τετοιο σκεπτικο,ε τοτε μην σας κανουν εντυπωση αυτα που γινονται στις αγγελιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, papafigos84 είπε

Θελω να πιστευω οτι επεμεινες και τελικα το πηρες.

Οχι δυστυχώς γιατί βιαζόμουν και έπρεπε να φύγω για δουλειά, μου χε πει ότι θα σας το παραγγείλουμε και θα σας έρθει και λέω μια χαρά απλά στο τέλος μου λέει αν είναι διαθέσιμο 

 

53 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Τα καβατζωνουν, το εχουμε πει πολλες φορες αυτο.

Ναι το ξέρω σου λέω έχει τύχει μπροστά μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι οτι τα πουλανε, τα αγοραζουν για τους ιδιους, συγγενεις και φιλους. Το θεμα ειναι πως αυτα καποτε πρεπει να σταματησουν στην Ελλαδα γιατι ετσι κοροιδευουν τον κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

θέλουν ή δεν θέλουν να τα ακούσουν δηλαδή; 

Προφανως και ξενερωσαν επειδη υποτιθεται ειναι μια κρυφη προσφορα κυριως για το ιδιο το προσωπικο/συγγενεις των καταστηματων και προφανως και τους εκανε εντυπωση πως ενας ακυρος ηξερε για αυτην απο την στιγμη που δεν υπαρχει πουθενα επισημα με αυτη την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα κεντρικά μου είπαν έχει απόθεμα στα τάδε καταστήματα, παίρνω τηλ στο καπάκι  κ μ λένε οτι είναι όλα κρατημενα ... σε ολα τα καταστήματα... Πόσο μα πόσο #$!%!$###$@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Προφανως και ξενερωσαν επειδη υποτιθεται ειναι μια κρυφη προσφορα κυριως για το ιδιο το προσωπικο/συγγενεις των καταστηματων και προφανως και τους εκανε εντυπωση πως ενας ακυρος ηξερε για αυτην απο την στιγμη που δεν υπαρχει πουθενα επισημα με αυτη την τιμη.

Μήπως έπρεπε να πω κάνα συνθηματικό τύπου "Χιουγεϊ" * wink *winkFB_IMG_1528971799870.jpg.b8063f2e79836fe79182ae6e6e1e090e.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στάνταρ ξενέρωσαν οι υπάλληλοι που έφυγαν μερικά τεμάχια από "απλούς θνητούς" 😛

Τους την σπάσαμε με αυτό που έγινε. Χάσανε το μεροκάματο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν μου ρίξουν άκυρο πάντως θα τους κάνω GDPR-καψόνια (στείλε μου αντίγραφο από τα δεδομένα μου, μετέφερε τα σε ένα ανταγωνιστή.. σβηστά ! #sorry #notsorry) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Εγώ αν μου ρίξουν άκυρο πάντως θα τους κάνω GDPR-καψόνια (στείλε μου αντίγραφο από τα δεδομένα μου, μετέφερε τα σε ένα ανταγωνιστή.. σβηστά ! #sorry #notsorry) 

Εγώ θα τους κάνω BDSM καψωνια 😛 😛 χαχαχα

 

 Να πω κιόλας ότι σε 2 καταστήματα στον Κορυδαλλό δεν υπήρχε ούτε μισό κινητό για δείγμα στις 13:00 που πήγα,και βρήκε ένας φίλος μου σε κατάστημα της Καλλιθέας. (Για δωράκι το θέλαμε :) )

Επεξ/σία από stelios18120
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδες εχω εχω το s7 αξιζει να δωσω το δικο μ ενα 100ρικο π μου το ζητανε και να παρω αυτο? τωρα κατεβαινω να ρωτησω και εγω στο ηρακλειο κρητης στην αβερωφ, αν δεν το εχει ο γερμανος, το μαγαζι της cosmote ειναι το ιδιο? η αλλη τιμη?

Επεξ/σία από Metaksas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Lecter D είπε

Τελικά καμιά ιδέα για το imei; 

Δεν χρειαζεται καπου φιλε. Ομως μπορεις να το κολλησεις καπου μεσα στο κουτι.

17 λεπτά πριν, Metaksas είπε

παιδες εχω εχω το s7 αξιζει να δωσω το δικο μ ενα 100ρικο π μου το ζητανε και να παρω αυτο? τωρα κατεβαινω να ρωτησω και εγω στο ηρακλειο κρητης στην αβερωφ

100 ευρω ειναι πολυ λιγα για το s7. Εκτος αν ειναι σπασμενο, διαλυμενο, δε λειτουργει σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...