Προς το περιεχόμενο

Huawei P10 64 GB Silver 229€


DimJ Fot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν κ δεν εχω αναγκη απο κινητο λογο καμερας θα το επαιρνα εαν το εβρισκα σε αυτη την τιμη. οποτε οποιοι το βρηκαν μπραβο τους . για τους υπολοιπους τι ειχαμε τι χασαμε

Επεξ/σία από petritis31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 hour ago, Kenny McCormick said:

Πήγα σε τοπικό  κατάστημα το βρίσκω διαθέσιμο (το συγκεκριμένο μοντέλο πάντα) αλλά μου λέει άλλη τιμή της λέω μπορείτε να δείτε στο σύστημα σας γιατί είναι σε προσφορά μου λέει βέβαια και όντως μου λέει ότι ισχύει η τιμή. Θα το πάρετε μου λέει ναι της λέω και πετάγεται μια "υπεύθυνη" και λέει δεν το έχουμε διαθέσιμο όμως τώρα αφήστε τα στοιχεία σας και μπλα μπλα και την στραβό κοιτάει θέλουν ή δεν θέλουν να τα ακούσουν δηλαδή; 

δεν βλεπω να το παιρνεις, κακος δεν εκανες φασαρια εκεινη την στιγμη γιατι τελικα υπηρχε διαθεσιμο, τωρα ξαφνικα δεν θα ειναι... wink wink ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήρα ένα σε μαύρο από Μενίδι , με Πετρούπολης και Αγίων Αναργύρων το έπαιζαν βαριά πεπόνια και τα άκουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ορίστε έσκασαν και οι αγγελίες με τα κατοστάρικα επάνω .  Βεβαια αυτοί που θέλουν να βγάλουν μεροκάματο μια χαρά το πρόλαβαν.  Εγώ έχω φάει τα καταστήματα  κ τα τηλέφωνα στα κεντρικά και τζίφος παντού πουθενά να το κρατήσω μιας και από αρχή αυτής της βδομάδας το έψαχνα για αγορά μεταχειρο και έσκασε η προσφορά και χάρηκα μιας και χάλασε η μπακατελα μου. Αλλά βέβαια αν δεν έχεις μέσον δεν γίνεται τπτ. Θα συνεχίσω βέβαια τις γυρες το απόγευμα αν και πλέον δεν έχω πολλές ελπίδες να το βρω

 

Αν κάποιος ξέρει που έχει απόθεμα ας μου στείλει ένα πμ παρακαλώ 

Επεξ/σία από augoustiatiko16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε μενίδι έχει και κοσμοτέ και γερμανό να επιμένεις αν σου λένε δεν έχει η τελείωσε γιατί είναι γνωστές τρύπες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, augoustiatiko16 είπε

Ορίστε έσκασαν και οι αγγελίες με τα κατοστάρικα επάνω .  Βεβαια αυτοί που θέλουν να βγάλουν μεροκάματο μια χαρά το πρόλαβαν.  Εγώ έχω φάει τα καταστήματα  κ τα τηλέφωνα στα κεντρικά και τζίφος παντού πουθενά να το κρατήσω μιας και από αρχή αυτής της βδομάδας το έψαχνα για αγορά μεταχειρο και έσκασε η προσφορά και χάρηκα μιας και χάλασε η μπακατελα μου. Αλλά βέβαια αν δεν έχεις μέσον δεν γίνεται τπτ. Θα συνεχίσω βέβαια τις γυρες το απόγευμα αν και πλέον δεν έχω πολλές ελπίδες να το βρω

Αν κάποιος ξέρει που έχει απόθεμα ας μου στείλει ένα πμ παρακαλώ 

111ε επανω βασικα και καλα κανει αν υπαρχουν ατομα που θα του τα δωσουν.

Προσωπικα δεν θα επαιρνα ουτε καρφιτσα απο τετοια ατομα (γιατι καποιοι δεν παιρνουν και μονο 1 οποτε το στερουν σε καποιον που το εχει αναγκη - αν και δεν θεωρω πως εχει καποιος αναγκη κινητο, οποιος εχει υπαρχουν και με 50ε πχ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξυπνο αυτό που κάνουν δεν μας πέφτει λόγος άσε να το πουλήσουν ο καθένας όσο θέλει. Πάρτε τα καταστήματα ένα ένα και όπου βρείτε κάντε ονομαστική κράτηση γιατί υπάρχουν και πονηροί εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, k0nan είπε

Έξυπνο αυτό που κάνουν δεν μας πέφτει λόγος άσε να το πουλήσουν ο καθένας όσο θέλει. Πάρτε τα καταστήματα ένα ένα και όπου βρείτε κάντε ονομαστική κράτηση γιατί υπάρχουν και πονηροί εκεί.

Αυτο που εσυ λες εξυπνο εγω το λεω λαμογια......Αλλα ενταξει οι αποψεις διιστανται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ευχαριστήσω κι εγώ τον ts. Είμαι από τους τυχερούς που μετα από αρκετό ψάξιμο (σε Κιλκίς,  Πολύκαστρο, Ωραιόκαστρο) βρήκα τελικά (βασ. Όλγας Θεσσαλονίκη, νομίζω δεν είχε άλλο διαθέσιμο). 

Ένα χρόνο μετά την επίσης επιτυχημένη αναζήτηση του Honor 8 για την κοπελα, θα περάσω κι εγώ σε Huawei μεριά μετά από redmi 1 και redmi 3

Ευχαριστώ και πάλι ts!

Ps. Για θήκη και τζάμακι έχουμε καμία καλή πρόταση?

Επεξ/σία από swtos_chem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Metaksas είπε

παιδες εχω εχω το s7 αξιζει να δωσω το δικο μ ενα 100ρικο π μου το ζητανε και να παρω αυτο? τωρα κατεβαινω να ρωτησω και εγω στο ηρακλειο κρητης στην αβερωφ, αν δεν το εχει ο γερμανος, το μαγαζι της cosmote ειναι το ιδιο? η αλλη τιμη?

Οχι, δεν θα το εκανα. Καλυτερο ειναι το S7. Επισης 100 ευρω για S7 σε καλη κατασταση; Δωστο σε μενα, σου δινω 150 χχαχαχα .Εκτος, οπως ειπε και ο φιλος απο κατω το εχεις σπασμενο,ραγισμενο κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, swtos_chem είπε

Να ευχαριστήσω κι εγώ τον ts. Είμαι από τους τυχερούς που μετα από αρκετό ψάξιμο (σε Κιλκίς,  Πολύκαστρο, Ωραιόκαστρο) βρήκα τελικά (βασ. Όλγας Θεσσαλονίκη, νομίζω δεν είχε άλλο διαθέσιμο). 

Ένα χρόνο μετά την επίσης επιτυχημένη αναζήτηση του Honor 8 για την κοπελα, θα περάσω κι εγώ σε Huawei μεριά μετά από redmi 1 και redmi 3

Ευχαριστώ και πάλι ts!

Ps. Για θήκη και τζάμακι έχουμε καμία καλή πρόταση?

Άσε μας ρε Σωτο χεμ που το βρήκες κιολας!  Κάτσε εκεί στα xiaomi και άσε τα Huawei ήσυχα! 😋😂😁 Πιοωπιθανο ήταν να σε πετύχω εδώ παρά έξω πλέον!

Χαιρετίσματα στα κορίτσια, Γιώργος 

Ευχαριστούμε φίλε για την ενημέρωση, δυστυχώς δεν βρέθηκε τίποτα (στο κιλκις μισή ώρα έκαναν να βρουν την προσφορά..) και έχω μπει σε λίστα αναμονής σε κατάστημα Θεσσαλονίκης που με έχει εξυπηρετήσει και άλλη φορά. Όσον αφορά τις εσωτερικές προσφορές του Γερμανού, δεν θέλω να σχολιάσω γιατί θα βρίσω. Καλή συνέχεια!

Επεξ/σία από Georgegr3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

111ε επανω βασικα και καλα κανει αν υπαρχουν ατομα που θα του τα δωσουν.

Προσωπικα δεν θα επαιρνα ουτε καρφιτσα απο τετοια ατομα (γιατι καποιοι δεν παιρνουν και μονο 1 οποτε το στερουν σε καποιον που το εχει αναγκη - αν και δεν θεωρω πως εχει καποιος αναγκη κινητο, οποιος εχει υπαρχουν και με 50ε πχ).

Ελα που το εχουν αναγκη το τηλεφωνο, νεο παιχνιδι ειναι. Λες και ειναι το γαλα του παιδιου τους που θα πεινασει αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...