Προς το περιεχόμενο

Huawei P10 64 GB Silver 229€


DimJ Fot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε εποικινωνια που ειχα με κεντρικα γερμανου μου ειπαν πως πανελλαδικα το μαυρο δεν υπαρχει πλεον και το ασημι υπαρχει σε λιγα κομματια σε κηφισια,νεα ιωνια και χαιδαρι.οποιος ειναι κοντα και ενδιαφερεται ας παρει κανα τηλ να επιβεβαιωσει.Για το ασημι υποθετω πως μου ειπε μονο για αθηνα γιατι και εγω της ειπα πως καλω απο αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

20 λεπτά πριν, GeorgeVasil είπε

Παιδια σε σχεση με το Xiaomi Note 5 ειναι καλυτερο?

Αν δεν σε πειράζει η μικρότερη οθόνη, ναι είναι καλύτερο. Βασικά το ένα είναι mid range και το άλλο high end.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, GeorgeVasil είπε

Παιδια σε σχεση με το Xiaomi Note 5 ειναι καλυτερο?

Ειναι καλυτερο στην καμερα και στον επεξεργαστη.Σε ολα τα αλλα ειναι τα ιδια ή και χειροτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antretng είπε

Αν δεν σε πειράζει η μικρότερη οθόνη, ναι είναι καλύτερο. Βασικά το ένα είναι mid range και το άλλο high end.

High end να υποθεσω το p10 ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ειναι καλυτερο στην καμερα και στον επεξεργαστη.Σε ολα τα αλλα ειναι τα ιδια ή και χειροτερο.

Και στην κάμερα οριακά καλύτερο... Στον επεξεργαστή οκ είναι καλύτερο σίγουρα αλλά δεν το λες και αστραπή. Χίλιες φορές note 5 να έχεις και την 6αρα πιάτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, GeorgeVasil είπε

High end να υποθεσω το p10 ετσι?

Ναι. Είναι πιο premium με καλύτερη κάμερα, επεξεργαστή, ποιότητα οθονης, ηχειων, rgb led, 4g+ κλπ. Από την αλλη υστερεί σε αυτονομία και μέγεθος οθόνης.

Επεξ/σία από Antretng
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

σε εποικινωνια που ειχα με κεντρικα γερμανου μου ειπαν πως πανελλαδικα το μαυρο δεν υπαρχει πλεον και το ασημι υπαρχει σε λιγα κομματια σε κηφισια,νεα ιωνια και χαιδαρι.οποιος ειναι κοντα και ενδιαφερεται ας παρει κανα τηλ να επιβεβαιωσει.Για το ασημι υποθετω πως μου ειπε μονο για αθηνα γιατι και εγω της ειπα πως καλω απο αθηνα.

Χαιδαρι κ Νεα Ιωνια που πηρα με ειπαν πως δεν υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

σε εποικινωνια που ειχα με κεντρικα γερμανου μου ειπαν πως πανελλαδικα το μαυρο δεν υπαρχει πλεον και το ασημι υπαρχει σε λιγα κομματια σε κηφισια,νεα ιωνια και χαιδαρι.οποιος ειναι κοντα και ενδιαφερεται ας παρει κανα τηλ να επιβεβαιωσει.Για το ασημι υποθετω πως μου ειπε μονο για αθηνα γιατι και εγω της ειπα πως καλω απο αθηνα.

Πήρα εγώ και δεν το έχουν λένε και τα τρία! Καλό θα ήταν να πάει κάποιος να δει για να μην μας κοροϊδεύουν όπως κάνουν πάντα! Και να ειδοποιήσει εδώ για να ξεκινήσουμε τα παράπονα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AchilleasOiko είπε

Πήρα εγώ και δεν το έχουν λένε και τα τρία! Καλό θα ήταν να πάει κάποιος να δει για να μην μας κοροϊδεύουν όπως κάνουν πάντα! Και να ειδοποιήσει εδώ για να ξεκινήσουμε τα παράπονα!

Ναι αλλα πως εισαι σιγουρος οτι δεν το χει σε ενα συρταρι κ σου λεει οτι εξαντληθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Dimis6694 είπε

Ναι αλλα πως εισαι σιγουρος οτι δεν το χει σε ενα συρταρι κ σου λεει οτι εξαντληθηκε

Πήγαινε ψάξε στα συρτάρια του καταστήματος. Ότι και να πούμε γι'αυτό το τοπικ είναι λίγο πέρα από την πλάκα...ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ

Επεξ/σία από imetrelosOK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, augoustiatiko16 είπε

Πήγα σε Χαϊδάρι, νέα Ιωνία,  Μενίδι

Πουθενά δεν υπάρχει και από το πρωί κάνω γυρες.  Το πήρα απόφαση.....Δεν θα το βρω 

Πόση βενζίνη χάλασες; 

 

Καλύτερα θα ήταν να έπαιρνες τηλέφωνο στα καταστήματα.

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stelios18120 είπε

Πόση βενζίνη χάλασες; 

Καλύτερα θα ήταν να έπαιρνες τηλέφωνο στα καταστήματα.

229 και 20 ευρω βενζινη. Αλλαζει το μεγεθος της προσφορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...