Προς το περιεχόμενο

Wonder Woman 1984


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...
  • Super Moderators
On 24/03/2020 at 23:42, Thresh said:

Πήγε 14 Αυγούστου, μέχρι νεοτέρας υποθέτω. 😛

Κι από 14 Αυγούστου πήγε 2 Οκτωβρίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειμαι πολυ περιεργος να δω πως θα παει η ιστορια με τους κινηματογραφους. Με κορωνοιο να ειναι ακομα ενεργος ποιος θα παει να κλειστει σε αιθουσα επι 2 /2,5 ωρες και να ρισκαρει;

Στην αμερικη ανοιγουν τον ιουλιο νομιζω μιας και το tenet πηγε για 29/07

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/6/2020 στις 3:53 ΜΜ, Dharma108 είπε

Ειμαι πολυ περιεργος να δω πως θα παει η ιστορια με τους κινηματογραφους. Με κορωνοιο να ειναι ακομα ενεργος ποιος θα παει να κλειστει σε αιθουσα επι 2 /2,5 ωρες και να ρισκαρει;

Στην αμερικη ανοιγουν τον ιουλιο νομιζω μιας και το tenet πηγε για 29/07

Eγω θα παω φιλε μου οπως και φανταζομαι μερικοι αλλοι. Οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση πολυ πιο ασφαλεις θα ναι οι κινηματογραφοι με εξ αποστασεως θεσεις, παρα τα μπαρ/κλαμπ που γινεται το αδιαχωρητο και τα σουπερμαρκετ που τρακαρεις με τον αλλο... Οποτε η τα κοβεις ολα αυτα η αλλιως δεν εχει ουσια.

Επεξ/σία από thermo-sifounas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/6/2020 στις 11:33 ΜΜ, thermo-sifounas είπε

Eγω θα παω φιλε μου οπως και φανταζομαι μερικοι αλλοι. Οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση πολυ πιο ασφαλεις θα ναι οι κινηματογραφοι με εξ αποστασεως θεσεις, παρα τα μπαρ/κλαμπ που γινεται το αδιαχωρητο και τα σουπερμαρκετ που τρακαρεις με τον αλλο... Οποτε η τα κοβεις ολα αυτα η αλλιως δεν εχει ουσια.

Νομίζω ότι κινηματογράφοι με εξ'αποστάσεως θέσεις είναι αρκετά safe, αν επιπλέον βάλουν και προτινόμενο να φοράνε μάσκα αυτοί που δεν φοράνε γυαλιά και νομίζω είμαστε καλά

Ότι χρειαστεί παιδιά για να γίνει reset η κατάσταση...

 

Πλάκα έχει και το drive-in cinema, που βάζουν τον ήχο σε σταθμό ραδιοφώνου και παίζεις τον ήχο από τα ηχεία του αμαξιού. Άραγε θα οδηγήσει αυτό το "κίνημα" σε καλύτερες υλοποιήσεις surround sound στα αμάξια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
12 λεπτά πριν, mike299 είπε

Αμαζόνα δεν είναι? Γιατί φοράει την αμερικάνικη σημαία φουλαρο?

On topic, γιατί γίνεται η φασαρία?

Δεν γνωρίζω μιας και δεν έχω διαβάσει τα comics... αλλά γενικά η αμερικάνικη σημαία ήταν πάντα "παρούσα" στην στολή. 

intro-1496426909.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/7/2020 στις 3:59 ΜΜ, mike299 είπε

Αμαζόνα δεν είναι? Γιατί φοράει την αμερικάνικη σημαία φουλαρο?

On topic, γιατί γίνεται η φασαρία?

Γιατί τα πάντα σε dc και marvel έχουν να κάνουν με το Murica. Μικρή σημασία έχει έτσι κι αλλιώς. Μιλάμε για τον μύθο που πολλοί λανθασμένα θεωρούν ότι η φυλή αποτελούνταν μόνο από γυναίκες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένετε την ταινία φέτος. Ο Κυβερνήτης της Καλιφόρνια διέταξε να κλείσουν τα πάντα πάλι. Οι λοιποί Δημοκρατικοί κυβερνήτες ακολουθούν στο ολικό κλείσιμο πάλι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γενικότερα τα πάντα θα φάνε αναβολές. Αν δεν ανοίξει η πλειοψηφία των αιθουσών στις ΗΠΑ, δεν πρόκειται να προβληθούν στον υπόλοιπο κόσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...