Προς το περιεχόμενο

Wonder Woman 1984


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το battle theme του 1ου είναι αξεπέραστο! Μόλις είχα τελειώσει τότε τη προβολή έψαχνα YouTube " wonder woman theme" να το ακούσω ξανά κ ξανά 

Στο φετινό έκλεισα τη ταινία κ πήγα για ύπνο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti potatos ήταν αυτό ρε παιδιά. Ευτυχώς δεν κυκλοφόρησε σε κινηματογράφο και κάποιοι γλύτωσαν χρόνο και χρήμα.

Πιστεύω πως είναι ήρωες όσοι τη βλέπουν μέχρι το τέλος.:D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειδα ξανα το Wonder Woman στο Netflix, μιλάμε για αριστούργημα σε σχέση με την δεύτερη ταινία.

Επεξ/σία από epicouros
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
36 minutes ago, qspock said:

Παιδια εμενα που μου φανηκε επικων διαστασεων ΠΑΤΑΤΑ η πρωτη να δω τη δευτερη? 😂

Άστο καλύτερα, για να είσαι σίγουρος. 😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, qspock είπε

Παιδια εμενα που μου φανηκε επικων διαστασεων ΠΑΤΑΤΑ η πρωτη να δω τη δευτερη? 😂

Επειδη και εγω βρηκα την 1η μετρια προς κακη,απλως μην χανεις χρονο με την 2η.Μιλαμε η 1η μπροστα της ειναι αριστουργημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ταινία (που έκανα σχεδόν μια βδομάδα να την δω) είναι τόσο χάλια που άνετα οι 2.5 ώρες θα μπορούσαν να χωρέσουν σε 30λεπτο εβδομαδιαίο επεισόδιο μιας animated ή live action σειράς της WB/DC από αυτές που έδειχνε το star πριν 20-25 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειπα να μπω imdb να δω reviews. Βλεπω 5.5. Λεω οκ, μαλλον σε καποιους τους αρεσε. Μπαινω βλεπω πιο συγκεκριμενα τον αριθμο για καθε αστερακι. Συνολικα ~1300 reviews αφορουν τα 6-10 αστερακια, ενω τα 1-5 ειναι 3400 με τα 1400 να ειναι 1* και 700 2*. Αναρωτιεμαι τωρα πως βγαινει ο μεσος οσος στο imdb

Nvm, τωρα καταλαβα οτι αυτα αφορουν τα written reviews και οχι τα συνολικα reviews (τα οποια ειναι 100κ)

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις την τελειωσα.... τι παπαριτσα ηταν τουτη παναγιαμ; Η γιαγια μου θα εγραφε καλυτερο σεναριο. Μια που γραφω για γιαγιαδες, μακαρι η γιαγια μου να ειχε τη φατσα της Lynda Carter (70 σημερα). Τι θεά μιλαμε, ψαξτε φωτο απο 80s.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια αποδειξη οτι το superhero genre πνεει τα λοισθια (οχι απαραιτητα εισπρακτικα αλλα ποιοτικα).

Οσες superhero movies και series εχω δει τα τελευταια 3 χρονια ηταν κακιστες εως μετριες (2-3), σεναριακα, σκηνοθετικα και απο αποψη καστινγκ. Αποριας αξιο οταν εχεις ανεξαντλητο υλικο και αμετρητες καλες ιστοριες απ τα κομιξ (δηλαδη τη μιση δουλεια ετοιμη) το ποσο για τον π@@@ ειναι οι σεναριογραφοι του Hollywood, γι αυτο αλλωστε τρωμε στη μαπα μονο σικουελ, ριμεικ και πρικουελ την τελευταια δεκαετια και καθολου original content.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το αναρωτιόμουν αυτό.

Το σενάριο και το γράψιμο του WW84 είναι τόσο απίστευτα κακό, που πραγματικά δεν μπορώ να κατανοήσω τον τρόπο με τον οποίο πήρε το green light η όλη ιδέα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...