Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι παιχνιδαρα είναι το Rayman,πολύ εθιστικό και φοβερά σχεδιασμένο.Καποιο άλλο platform,τόσο καλό έχετε να προτείνετε;Αν και με βλέπω να πηγαίνω σε donkey μετά.

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, sndev είπε

επειδή θέλω να δώσω ευκαιρία στο switch πιστεύεις οτι τέτοιου είδους παιχνίδια ειναι πιο καθηλοτικα σε switch (φορητό) η καλύτερα στο καναπέ σε Ps4 xbox?

Είναι η ίδια λογική με το βιβλίο. Μπορεί να έχεις το βιβλίο στην 55 ΤV σου και να διαβάζεις αλλά δεν είναι το ίδιο με το να το έχεις αυτούσιο στα χέρια σου. Το focus που θα έχεις στο ένα είναι απείρως μεγαλύτερο με το focus που θα έχεις στο άλλο και αυτά τα παιχνίδια είναι καλύτερα σε φορητό που το focus σου είναι εκεί και δεν κάνει βόλτες. 

41 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Δεν ξέρω ακόμα πώς θα είναι η εμπειρία εφόσον έχω την εναλλακτική όχι απλά πιο δυνατής κονσόλας αλλά και pc, αλλά είμαι διατεθειμένος να δοκιμάσω να δω πώς θα είναι και θα επιχειρήσω και αρκετό handheld

Εγώ που το παίζω και στα δυο με cross save δεν έχω κανένα θέμα στο Switch. Ναι οκ η διαφορά οπτικών και απόδοσης είναι μέρα με την νύχτα όμως δεν είναι άσχημο στο switch και είναι και complete content.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

 

Εγώ που το παίζω και στα δυο με cross save δεν έχω κανένα θέμα στο Switch. Ναι οκ η διαφορά οπτικών και απόδοσης είναι μέρα με την νύχτα όμως δεν είναι άσχημο στο switch και είναι και complete content.  

το σκέφτηκα να χτυπήσω κάνα κλειδί για steam να εκμεταλλευτώ το cross save που το θεωρώ ο,τι καλύτερο στην ιστορία των video games, αλλά όταν το αρχίσω λέω να μείνω στην κονσόλα να δω κατά πόσο παλεύεται ένας τέτοιος τίτλος στο switch 

σαν ιδέα μου φαίνεται πολύ καλό, αλλά πρέπει να το "ζήσω" πρώτα για να έχω πλήρη άποψη 

και δεν θέλω να μπω στον πειρασμό εφόσον ακριβώς δίπλα υπάρχει το pc να το βγάλω εκεί 

 

απλά το συγκεκριμένο είναι κραυγαλέα περίπτωση "τι το παίζεις στο switch ΡΕ είσαι τρελός ?? " οπότε αν αντέξω αυτό αντέχω τα πάντα 

το μόνο πρόβλημα είναι πότε θα βρω χρόνο να το ξεκινήσω, καθώς θέλω να ξεπετάξω κάποια παιχνίδια πριν μπω ξανά σε τόσο μεγάλο σε διάρκεια τίτλο 

ελπίζω πριν τελειώσει το καλοκαίρι 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ring fit όταν το αγοράσατε είχε στην μεγάλη χάρτινη συσκευασία ζελατίνα; μόλις μου ήρθε με κουριερ από το παμπλικ με τσακισμενο το κάτω "αυτάκι" του κουτιού λες και είχε ήδη ανοιχτεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, CleanthisD είπε

Το ring fit όταν το αγοράσατε είχε στην μεγάλη χάρτινη συσκευασία ζελατίνα; μόλις μου ήρθε με κουριερ από το παμπλικ με τσακισμενο το κάτω "αυτάκι" του κουτιού λες και είχε ήδη ανοιχτεί. 

Εγώ πήγα και το πήρα από εκεί όπου είχε 2 και ήταν και τα 2 έτσι. Ούτε ζελατίνα ούτε ταινία ασφαλείας. Τσακισμένο δεν ήταν το αυτάκι όμως.

Επεξ/σία από petran91
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, logistoulis είπε

απλά το συγκεκριμένο είναι κραυγαλέα περίπτωση "τι το παίζεις στο switch ΡΕ είσαι τρελός ?? " οπότε αν αντέξω αυτό αντέχω τα πάντα 

Η πραγματική ερώτηση είναι εσύ πως θες να παίξεις χωρίς να προσπαθείς να το δικαιολογήσεις ή όχι στο μυαλό σου. Μπορείς να το παίξεις στο PC; Αν ναι και μπορείς να το έχεις κανονικά τότε το παίζεις εκεί; Δεν μπορείς για τους Χ, Ψ λόγους; Τότε μια χαρά μπορείς να το χαρείς και στο switch. Εγώ που εργάζομαι Αγγλία και έρχομαι Ελλάδα στο διάλειμμα μου είναι περίπτωση που το παίζω με άνεση και έτσι και αλλιώς παρά τις μειώσεις στο Switch. Παραμένει όμως απόλυτα καλό και λειτουργικό ακόμα και αν δεν το είχα στο PC. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, chek2fire said:

Αυτό το game θα τιμηθεί μάλλον για να παίζουμε στην παραλία με το γιο μου.

Γενικά είναι έξυπνη ιδέα να μετατρέπεται το tablet σε board, θα ήθελα να δω και άλλα σοβαρά επιτραπέζια να το κάνουν αυτό. Να βγάλουν κανένα κανονικό DnD. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπαιξα και ένα πρώτο δίωρο το xenoblades. Φοβερό κόλλημα και αυτό όμορφα γραφικά πολύ καλό gameplay και μου αρέσει πόσο τακτοποιημένο είναι το μενού του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, CleanthisD είπε

Το ring fit όταν το αγοράσατε είχε στην μεγάλη χάρτινη συσκευασία ζελατίνα; μόλις μου ήρθε με κουριερ από το παμπλικ με τσακισμενο το κάτω "αυτάκι" του κουτιού λες και είχε ήδη ανοιχτεί. 

Χωρίς ζελατίνα αλλά με άψογη συσκευασία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...