Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
5 minutes ago, petran91 said:

Για το online κάθε λογαριασμός στην ίδια κονσόλα πρέπει να έχει πληρώσει?

Στην κονσόλα έχω εγώ και η γυναίκα λογαριασμό. Για να παίζει και αυτή ονλαιν πληρώνουμε και οι 2?

Αν θες να παίζει πάνω από ένα account, βάζεις family plan.

Το οποίο μπορούν να το μοιραστούν έως 8 accounts, ακόμα και αν δεν είναι οικογένεια.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μεχρι την τεταρτη τρεχουν πολυ δυνατα sales

mh gen ultimate, god eater, slay the spire, enter the gungeon απο τους πιο δυνατους τιτλους που ειδα στα γρηγορα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άλλα νέα, σήμερα έπαιξα mario kart. Παίξαμε 2πλο, μιλάμε άσχετος, τελευταίος εγώ 5-6 η γυναίκα (στο ονλαιν). Είχα παρατηρήσει ότι εμένα δεν έστριβε καλά στις μεγάλες στροφές. Εκεί έχανα χρόνο.
Αλλάξαμε ζευγάρι joycons μεταξύ μας και βουαλά. Το ένα σετ έχει πρόβλημα (αυτό που ήρθε μέσα στην κονσόλα).

Έχω ήδη στείλει στην CDMedia, ελπίζω να μην με ταλαιπωρήσουν και να μην ζητήσουν μεταφορικά μιας και είμαι σε νησί.
Θα μπορούσα να το πάω και πίσω στα πάμπλικ αφού δεν έχει περάσει ούτε βδομάδα, αλλά τους φοβάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τελείωσα χθες το YS VIII, ευκαιρία με τις εκπτώσεις να παίξουμε κάτι πιο ελαφρύ. 

Έχοντας 18 ευρώ στην κάρτα έχω ξεχωρίσει:

Mark of the ninja 5 euro, Horizon Chase Turbo 6 euro, Guakamelee 5 και κάτι. Κανένα από αυτά και να πάρω το Ori and the blind forest στα 14 euro ή ένα από αυτά μαζί με το Rayman Legends στα 10 euro;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Basilisc είπε

Μιας και τελείωσα χθες το YS VIII, ευκαιρία με τις εκπτώσεις να παίξουμε κάτι πιο ελαφρύ. 

Έχοντας 18 ευρώ στην κάρτα έχω ξεχωρίσει:

Mark of the ninja 5 euro, Horizon Chase Turbo 6 euro, Guakamelee 5 και κάτι. Κανένα από αυτά και να πάρω το Ori and the blind forest στα 14 euro ή ένα από αυτά μαζί με το Rayman Legends στα 10 euro;

To mark of the ninja το θεωρώ must αγορά όπως και το Ori. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Basilisc είπε

Μιας και τελείωσα χθες το YS VIII, ευκαιρία με τις εκπτώσεις να παίξουμε κάτι πιο ελαφρύ. 

Έχοντας 18 ευρώ στην κάρτα έχω ξεχωρίσει:

Mark of the ninja 5 euro, Horizon Chase Turbo 6 euro, Guakamelee 5 και κάτι. Κανένα από αυτά και να πάρω το Ori and the blind forest στα 14 euro ή ένα από αυτά μαζί με το Rayman Legends στα 10 euro;

Rayman Legends είναι πολύ fun platformer με αρκετές ώρες καθώς έχουν συμπεριλάβει και περιεχόμενο από το Origins που ήταν το προηγούμενο.

Guacamelee 1 (όπως και το 2 εννοείται) ακόμα πιο πολύ fun με μπόλικο χιούμορ και pop-culture αναφορές σε άλλα videogames, ταινίες και memes.

Ori και Mark of Ninja όλοι λένε καλά λόγια και τα έχω κι εγώ στη wishlist.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Basilisc είπε

Μιας και τελείωσα χθες το YS VIII, ευκαιρία με τις εκπτώσεις να παίξουμε κάτι πιο ελαφρύ. 

Έχοντας 18 ευρώ στην κάρτα έχω ξεχωρίσει:

Mark of the ninja 5 euro, Horizon Chase Turbo 6 euro, Guakamelee 5 και κάτι. Κανένα από αυτά και να πάρω το Ori and the blind forest στα 14 euro ή ένα από αυτά μαζί με το Rayman Legends στα 10 euro;

Rayman είναι παιχνιδαρα, το έχουμε κατά ευχαριστηθεί με τα παιδιά, πιο πολύ από κάθε άλλο game σε multiplayer. 

Επεξ/σία από 26ska
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιδιά στην αγγλία που βγάζουν το μικρό magazine για το nintendo ετοιμάζουν και ένα A4 περιοδικό φυσικά για το switch αλλά και για retro θέματα. Εχουν ανοίξει campaign γύρω στα 10 ευρώ το κάθε τεύχος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Είναι εξαιρετικό. Αξίζει 100%.

`Ναι ετσι εχω διαβασει. Το θεμα ειναι τι να πρωτοπαιξεις, πηρα και το Minecraft dungeons και αυτο διαρκει κανα 30ωρο. Τι διαρκεια εχει το ori 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Basilisc είπε

Μιας και τελείωσα χθες το YS VIII, ευκαιρία με τις εκπτώσεις να παίξουμε κάτι πιο ελαφρύ. 

Έχοντας 18 ευρώ στην κάρτα έχω ξεχωρίσει:

Mark of the ninja 5 euro, Horizon Chase Turbo 6 euro, Guakamelee 5 και κάτι. Κανένα από αυτά και να πάρω το Ori and the blind forest στα 14 euro ή ένα από αυτά μαζί με το Rayman Legends στα 10 euro;

Αυτά που έχω δοκιμάσει προσωπικά και προτεινω είναι το Guakamelee και το horizon chase. Το δεύτερο είναι πολύ ιδιαίτερο παιχνίδι αλλά αξίζει αν αγοραστεί με τα DLC, μου θυμίζει το Lotus στην Amiga.

Δεν ξέρω αν υπάρχουν σε προσφορά αλλά τώρα παίζω τα Huntdown, mechstermination forces και broforce, αξίζουν κάθε ευρώ!

Επεξ/σία από manousos82003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, Basilisc said:

Μιας και τελείωσα χθες το YS VIII, ευκαιρία με τις εκπτώσεις να παίξουμε κάτι πιο ελαφρύ. 

Έχοντας 18 ευρώ στην κάρτα έχω ξεχωρίσει:

Mark of the ninja 5 euro, Horizon Chase Turbo 6 euro, Guakamelee 5 και κάτι. Κανένα από αυτά και να πάρω το Ori and the blind forest στα 14 euro ή ένα από αυτά μαζί με το Rayman Legends στα 10 euro;

Από όλα αυτά πρώτα το Mark of the Ninja (θα σου πάρει κανά 20ωρο για completionist) και μετά το Ori. Το Rayman Legends είναι αρκετά καλό platformer, αλλά ένα κλικ κάτω από αυτά τα δύο.

1 hour ago, lysopaine said:

για το earthlock έχετε κάποια προσωπική γνώμη ?

Το εικαστικό και το GUI μου θυμίζουν generic android game, οπότε θα το απέφευγα.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

`Ναι ετσι εχω διαβασει. Το θεμα ειναι τι να πρωτοπαιξεις, πηρα και το Minecraft dungeons και αυτο διαρκει κανα 30ωρο. Τι διαρκεια εχει το ori 😄

Ελεύθερος Χρόνος, αυτός ο άγνωστος 😛

Πάντως το Ori είναι αρκετά μικρό, λιγότερο από 10ωρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...