Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγιναν και αλλες παραβιασεις λογαριασμων αρα προσοχη οσοι εχετε περασμενες καρτες 

Nintendo finds that another 140,000 Nintendo Network IDs may have been breached

https://nintendoeverything.com/nintendo-finds-that-another-140000-nintendo-network-ids-may-have-been-breached/

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εγιναν και αλλες παραβιασεις λογαριασμων αρα προσοχη οσοι εχετε περασμενες καρτες 

Nintendo finds that another 140,000 Nintendo Network IDs may have been breached

https://nintendoeverything.com/nintendo-finds-that-another-140000-nintendo-network-ids-may-have-been-breached/

Έπρεπε.
 

VdxB6j.gif

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Είναι εξαιρετικό. Αξίζει 100%.

Το πηρα το ori τελικα, κ σκεφτομαι ενα τελευταιο, το little nightmares. Γνωμουλα γ αυτο εχουμε? 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Το πηρα το ori τελικα, κ σκεφτομαι ενα τελευταιο, το little nightmares. Γνωμουλα γ αυτο εχουμε? 😊

Καλο.Θυμιζει αρκετα το Inside.Αν σου αρεσε αυτο τοτε και το little nightmares θα το ευχαριστηθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Καλο.Θυμιζει αρκετα το Inside.Αν σου αρεσε αυτο τοτε και το little nightmares θα το ευχαριστηθεις.

Δεν το εχω παιξει το Inside, το limbo το εχω τελειωσει αρκετες φορες και μου αρεσε πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέφτομαι μετά το rayman που κοντεύουμε να το τελειώσουμε, για επόμενο co op για τα παιδιά... Το donkey καλή ιδέα ή είναι τόσο δύσκολο όσο λένε και θα μας ξενερώσει; Επίσης το Mario Maker 2 παίζεται local Co op, χωρίς συνδρομή; 

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, 26ska είπε

Σκέφτομαι μετά το rayman που κοντεύουμε να το τελειώσουμε, για επόμενο co op για τα παιδιά... Το donkey καλή ιδέα ή είναι τόσο δύσκολο όσο λένε και θα μας ξενερώσει; Επίσης το Mario Maker 2 παίζεται local Co op, χωρίς συνδρομή; 

εξαρτάται ποσο χρόνων είναι τα παιδιά σου . το donkey ειναι οντως δυσκολο αλλα ειναι τοσο ευχαριστο ως παιχνιδι ( gameplay ,μουσικη ,γραφικα, ) που θες να συνεχισεις .Επισης σε co op παιζει μια χαρα . εγω εφτασα τριτο κοσμο ανετα με τυ γυναικα μου που δεν ειναι και τοσο καλη με τα platform  και το καταδιασκεδασαμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Choronzon είπε

εξαρτάται ποσο χρόνων είναι τα παιδιά σου . το donkey ειναι οντως δυσκολο αλλα ειναι τοσο ευχαριστο ως παιχνιδι ( gameplay ,μουσικη ,γραφικα, ) που θες να συνεχισεις .Επισης σε co op παιζει μια χαρα . εγω εφτασα τριτο κοσμο ανετα με τυ γυναικα μου που δεν ειναι και τοσο καλη με τα platform  και το καταδιασκεδασαμε. 

Τα παιδιά είναι 5 και 8, το rayman με τον μικρό, που είναι πιο γάτα στα games το καταυχαρηστιομαστε,παρεα,μονος του ζορίζεται πολύ,με θέλει κ εμένα να παίζουμε παρέα να προχωράμε. Εχεις παίξει rayman; Είναι πιο δύσκολο το donkey; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 hours ago, non-serviam said:

Έπρεπε.
 

VdxB6j.gif

Με 300k accounts breached σύνολο (140k τώρα κι άλλα 160k πριν από δύο μήνες); Ούτε μια τρίχα από το σουρωτήρι της Sony δεν είναι αυτά, έχει πολλά ψωμιά να φάει η Ν για να την φτάσει στο ελάχιστο.

Κατ' αρχάς πρέπει να αποκτήσει online για αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα μεταχειρισμένα games στο switch πάντως που ψάχνω, μεγάλη ιστορία. 10 ευρώ πουλιούνται πάνω κάτω μεταχειρισμένα... Όταν είχα Ps4 τα μεταχειρισμένα, ειδικά μετά από κάνα 2 χρόνια έπεφτε εξευτελιστηκα η τιμή... Επίσης βλέπω το bayonetta στα 30 εδώ σε αγγελία.. Προφανώς αξίζει, εφόσον είναι και 2 παιχνίδια; Έπαιζα devil may cry κάποτε στο ps3...

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, 26ska είπε

Επίσης βλέπω το bayonetta στα 30 εδώ σε αγγελία.. Προφανώς αξίζει, εφόσον είναι και 2 παιχνίδια; 

Μεγαλη προσοχη με αυτο. Το bayonetta 1 ειναι ψηφιακο,κοινως αν ο αλλος το εχει ενεργοποιησει στον λογαριασμο του,παει το παιχνιδι.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, 26ska είπε

Τα μεταχειρισμένα games στο switch πάντως που ψάχνω, μεγάλη ιστορία. 10 ευρώ πουλιούνται πάνω κάτω μεταχειρισμένα... Όταν είχα Ps4 τα μεταχειρισμένα, ειδικά μετά από κάνα 2 χρόνια έπεφτε εξευτελιστηκα η τιμή... Επίσης βλέπω το bayonetta στα 30 εδώ σε αγγελία.. Προφανώς αξίζει, εφόσον είναι και 2 παιχνίδια; Έπαιζα devil may cry κάποτε στο ps3...

Που βρίσκεις μεταχειρισμένα τώρα με 10€; 

Για ΑΑΑ παιχνίδια λέω.

Γιατί εδώ όλα που βρίσκω δεν πέφτουν κάτω από 35-45+€, πολλές φορές δίχως μεταφορικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχάς να αναθεωρήσω γιατο το mario  odyssey. τι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ (για το ειδος του πάντα) είναι αυτη.  μόλις το έπαιξα με τα joycon στα χέρια οπως προτείνατε , αλλο παιχνίδι. Δε κατάλαβα πως πέρασε το τριήμερο. 

Μιας και ο φίλος παραπάνω ανέφερε τα μεταχειρισμενα. πέραν του ινσομνια από που αλλού κοιτάτε για μεταχειρισμενα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...