Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν πρεπει να ειναι official λογαριασμος αυτος.

Σε αλλα νεα 

ναι όντος την πάτησα από βιασύνη και δεν έλεγξα ότι αυτός ο λογαριασμός έχει μόνο 200 follower άρα fake ότι γράφει. sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να αρπάξουν λεφτά στη nintendo είναι ικανοι για τα πάντα.Με το smash δεν ξαναεβγαλαν gamecube μοχλούς και ανταπτορα σε τιμή μεκαψες;Nes ή Snes μοχλοι με τιμές που τσουρουφλιζουν  για να παίζουν μονάχα  σε 2 μάλλον παρατημένα project γιατί subscription games δεν έρχονται ή έρχονται με το σταγονόμετρο.Μαλλον είναι δύσκολο και ακριβό το development🤣.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Malthador είπε

Δηλαδή και να μην έγραφε ότι είναι parody θα πιστεύατε στα σοβαρά ότι θα supportάρουν το Wii U GamePad στο NSw;

εντάξει τραβηγμένο αλλά έχουμε δει τόσα. Δλδ για τους Ιάπωνες δεν θα ήταν καθόλου παράξενο να έβγαινε game στο switch που να υποστήριζε gamepda wii u :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτέλους έβαλαν το Donkey Kong Country στα κλασσικά SNES παιχνίδια του Online. Εννοείται θα το παίξω και θα το τερματίσω με μεγάλη νοσταλγία. Το είχα στα game boy colour και το έπαιζα για χρόνια.

 

Επεξ/σία από Te0sX
λινκ τουιτερ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Te0sX said:

Επιτέλους έβαλαν το Donkey Kong Country στα κλασσικά SNES παιχνίδια του Online. Εννοείται θα το παίξω και θα το τερματίσω με μεγάλη νοσταλγία. Το είχα στα game boy colour και το έπαιζα για χρόνια.

ωπα. το 1 ή και τα 3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορω να καταλαβω τι κανει φετος η nintendo .Κανονικο direct εχει 10 μηνες να δειξει.Μετα το paper mario δεν γνωριζουμε απολυτως τιποτα απο κυκλοφοριες.

Οι τελευταιες φημες παντως λενε οτι θα γινει κανονικο στις 20 του μηνα,ημερα δευτερα.Για να δουμε.

Επισης για οσοι το περιμενουνε το paper mario:the origami king πηρε 36/40 απο το famitsu.Βεβαια δεν ξερω ποσο εγκυρο μπορει να θεωρειται πλεον το περιοδικο αυτο .

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, dekulinkgr said:

Δεν μπορω να καταλαβω τι κανει φετος η nintendo .Κανονικο direct εχει 10 μηνες να δειξει.Μετα το paper mario δεν γνωριζουμε απολυτως τιποτα απο κυκλοφοριες.

Οι τελευταιες φημες παντως λενε οτι θα γινει κανονικο στις 20 του μηνα,ημερα δευτερα.Για να δουμε.

Επισης για οσοι το περιμενουνε το paper mario:the origami king πηρε 36/40 απο το famitsu.Βεβαια δεν ξερω ποσο εγκυρο μπορει να θεωρειται πλεον το περιοδικο αυτο στις .

Το breath 2 να βγάλει αρκεί για να έχεις υλικό για 1 χρόνο ποιοτικού GOTY τίτλου. Δεν το έχω διαβάσει πουθενά σαν φημολογία αλλά θα έδινα νεφρό για ένα Galaxy 3.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, DJTaurus είπε

Το breath 2 να βγάλει αρκεί για να έχεις υλικό για 1 χρόνο ποιοτικού GOTY τίτλου. Δεν το έχω διαβάσει πουθενά σαν φημολογία αλλά θα έδινα νεφρό για ένα Galaxy 3.

Εγω πιστευα οτι το breath of the wild 2 θα ηταν για φετος τις γιορτες μαζι με pro μοντελο για να κατσει απεναντι απο τις νεες κονσολες.Οπως λες ομως αν τελικα εβγαινε μονο το botw2 εφτανε για ολη την υπολοιπη χρονια.

Τωρα εγω θα ημουν ευχαριστημενος και με το φημολογουμενο remaster του 1ου galaxy,ποσο μαλλον για ενα νεο παιχνιδι τις σειρας.

Το θεμα ειναι ομως οτι παταμε σε φημες,αντι να ανακοινωσει οτι ειχαμε σκοπο να βγαλουμε αυτα τα x παιχνιδια αλλα τωρα λογου covid μπορει να εχουμε καθυστερηση.Τουλαχιστον να ξεραμε τι μπορει να περιμενουμε.Καλυτερα αυτο παρα την απολυτη σιωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσωπικά θα κράταγα μικρό καλάθι σχετικά με επερχόμενο Direct. Πέρυσι είχε γίνει Direct στις 4/9 ανακοινώνοντας τα upcoming SNES games, με το αμέσως προηγούμενο μεγάλο Direct στις 11/6. Το θεωρώ δύσκολο να κάνουν direct στις 20/7 για να ξανακάνουν ένα μήνα μετά για το update του NSO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, dekulinkgr said:

Εγω πιστευα οτι το breath of the wild 2 θα ηταν για φετος τις γιορτες μαζι με pro μοντελο για να κατσει απεναντι απο τις νεες κονσολες.Οπως λες ομως αν τελικα εβγαινε μονο το botw2 εφτανε για ολη την υπολοιπη χρονια.

Τωρα εγω θα ημουν ευχαριστημενος και με το φημολογουμενο remaster του 1ου galaxy,ποσο μαλλον για ενα νεο παιχνιδι τις σειρας.

Το θεμα ειναι ομως οτι παταμε σε φημες,αντι να ανακοινωσει οτι ειχαμε σκοπο να βγαλουμε αυτα τα x παιχνιδια αλλα τωρα λογου covid μπορει να εχουμε καθυστερηση.Τουλαχιστον να ξεραμε τι μπορει να περιμενουμε.Καλυτερα αυτο παρα την απολυτη σιωπη.

Δυστυχώς η κονσολα πουλάει τρελα. Και λέω δυστυχώς γιατί αυτό σημαίνει milking δλδ pro πάει για 22 όπως το βλέπω εγώ. 😤

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...