Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Merlin_o_magos είπε

Καλησπέρα παιδιά ,

Ξαφνικά το switch μου δεν φορτίζει πλέον και δεν έχει και μπαταρία αφού είναι άδεια. Το βάζω στο ρεύμα , άλλα τίποτα. Ανάβει μόνο το λαμπάκι που δείχνει την μπαταρία άδεια. Έχω δοκιμάσει και άλλο φορτιστεί άλλα πάλι τα ίδια. Γνωρίζει κανείς κάποιο service που μπορώ να το πάω Θεσσαλονίκη ? Είναι εκτός εγγύησης .

Ευχαριστώ

Μου το έκανε και μένα μια φορά όπου το είχα αφήσει στο dock με full μπαταρία και όταν λίγες ώρες αργότερα πήγα να το ξανανοιξω δεν άνοιγε και έλεγε ότι άδειασε η μπαταρία ενώ ήταν στο dock στο ρεύμα.

Δεν γνωρίζω πως ακριβώς το ξεκολησα μιας και το hardware του switch έχει πολλά προβλήματα αλλά δοκίμασε για αρχή με τον official φορτιστή και βάλε το καλώδιο στην ταμπλετα undock.Περιμενε κάνα λεπτο αφού το βάλεις στο ρευμα και δες αν ανοιγει.Αν όχι πάτα το power button 10 sec ή και 30 δεν θυμάμαι ποιο είναι το hard reset.Αν δεν πιάσει κάτι από αυτα βάλτο πάλι στο dock και αν δεν κάνει κατι ξαναβαλε το καλώδιο undock.Εμενα δεν έπιασε αυτό που έγραψα με την πρώτη φορά αλλά με τη 2-3.Καποιο κόλλημα τρώει η κονσόλα με το ρεύμα.

Πιο πολύ προσπάθησε να το ξεμπλοκαρεις undock.Για κάποιο λόγο στο dock δεν γινοταν τιποτα.Undock τουλάχιστον έβλεπα την μπαταρία να ανεβαίνει την πρώτη φορά στο 3-4% αλλά ήταν εικονικό και δεν άνοιγε την κονσόλα.Μολις ξεκολησει και ανοίξει όλα θα είναι ενταξει.Εμένα τουλάχιστον δεν μου το ξαναέκανε.

Σε μένα αυτό έτυχε οπου χρησιμοποιω μονάχα τον official φορτιστή.Αν έχεις χρησιμοποιήσει third party dock ή καλώδιο/φορτιστή που δεν είναι για switch ίσως και να δημιούργησε κάνα πρόβλημα όπως γράφουν πολλοί σε forums. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quest for the Golden Duck για 4 λεπτά με την ισοτιμία στο us eshop, μοιάζει με το pacman 

Στις 18/8/2020 στις 5:13 ΠΜ, Malthador είπε

Το τσίμπησα και το βρίσκω αρκετά ενδιαφέρον. 

 

τελικά αξίζει ?, σκέφτομαι να το πάρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλημέρα, 

πήρε το μάτι  μου κατι εκπτώσεις που έβγαλαν μέχρι τέλος του μήνα και σκέφτομαι να τσιμπησω το Luigi's mansion. Αγοράζω κανονιά απο εδω; Παιζει ρολο το οτι θα αγορασω απο Store UK; Υποθέτω οτι απλα το αγοραζω και οταν συνδεθω στο switch βαζω download code και κατεβαζω κανονικα ε;

https://www.nintendo.co.uk/Search/Search-299117.html?f=147394-5-10-57-3704-3266-11772

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Spect~ είπε

Καλημέρα, 

πήρε το μάτι  μου κατι εκπτώσεις που έβγαλαν μέχρι τέλος του μήνα και σκέφτομαι να τσιμπησω το Luigi's mansion. Αγοράζω κανονιά απο εδω; Παιζει ρολο το οτι θα αγορασω απο Store UK; Υποθέτω οτι απλα το αγοραζω και οταν συνδεθω στο switch βαζω download code και κατεβαζω κανονικα ε;

https://www.nintendo.co.uk/Search/Search-299117.html?f=147394-5-10-57-3704-3266-11772

δες αν μπορείς να το πάρεις από Βραζιλία https://eshop-prices.com/games/2872-luigi-s-mansion-3?currency=EUR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, lysopaine είπε

δες αν μπορείς να το πάρεις από Βραζιλία https://eshop-prices.com/games/2872-luigi-s-mansion-3?currency=EUR

πως; απλα αλλαζω το account σε βραζιλια; γενικα δεν εχω ιδεα τι παιζει με τις χωρες κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, lysopaine said:

τελικά αξίζει ?, σκέφτομαι να το πάρω 

Για μένα αξίζει σε αυτά τα χρήματα, αλλά να ξέρεις τι αγοράζεις όμως, δεν είναι για όλους ο τίτλος. Είναι ένα επιτραπέζιο RPG με απλοϊκό combat στο οποίο ρόλο παίζουν οι επιλογές που κάνεις, για παράδειγμα επιλέγεις να πας αριστερά ή δεξιά χωρίς να γνωρίζεις εκ των προτέρων τι θα συναντήσεις σε κάθε μεριά και προχωράς. 

Δες review πρώτα:

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ρωτήσω, στο παρελθόν είχα αγοράσει από us eshop χωρίς θέμα ενώ σήμερα δεν μπορώ να αγοράσω ούτε μέσω κάρτα ούτε μέσω paypal, έφτιαξα κ revolut αλλά μια από τα ίδια ξέρει κανείς τι παίζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Spect~ είπε

πως; απλα αλλαζω το account σε βραζιλια; γενικα δεν εχω ιδεα τι παιζει με τις χωρες κλπ

ναι απλά δεν ξέρω αν δέχεται τις ευρωπαϊκές κάρτες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Spect~ είπε

λυνετε αυτο πχ με revolut?

σήμερα είπα να δοκιμάσω revolut για για το αμερικανικό αλλά δεν μπόρεσα αλλά όπως είπα δεν ξέρω από revolut

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, DJTaurus είπε

Συνεχές support με updates 3+ χρόνια μετά!

το ποιο εντυπωσιακό με το game είναι ότι βρίσκεις ακόμα match στο λεπτό να  παίξεις. Παίζει πολύ κόσμος

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...