Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Billie13 είπε

Είμαι προς το τέλος στο Paper Mario.Διαμαντακι είναι.Δε καταλαβαίνω γιατί το χαντακωσαν έτσι.

Tέλος και απο μένα χθες το βράδυ. Όμορφο και προσεγμένο παιχνιδάκι. Θα κάνω revisit για 100% μιας και ειναι εφικτό απλά θα ειναι χρονοβόρο.

Δεν ηταν καθόλου κακό παιχνίδι αλλα μάλλον το σύστημα μάχης ξένισε τον κόσμο. Βέβαια το ίδιο σύστημα ειναι και ο πυρήνας του παιχνιδιού μιας και όλα τα μποσάκια είναι γύρω απο αυτό με έξυπνα twist.

Προτείνεται ανεπιφύλακτα και ας σας ξενίσει κάπως στην αρχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγώ παίζω αυτόν τον καιρό το Paper Mario, είμαι στο purple ribbon.... Σαν story το παιχνίδι πάει νεράκι και ο όλος κόσμος είναι μαγευτικός! Μα καλά, που τα σκέφτονται αυτά τα πράγματα οι άνθρωποι, τύφλα να έχει ο Disney. Μεγάλο μελανό σημείο που στοιχίζει πολύ στο παιχνίδι είναι οι μάχες.... Προσωπικά τις θεωρώ ανούσιες, βαρετες και να θέλω να τις αποφεύγω. Αν είχε λίγο καλύτερο το σύστημα μάχης θα μιλάγαμε για αριστούργημα...

Επεξ/σία από sotirisl
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για τις μάχες αλλά τουλάχιστον είναι έξυπνα φτιαγμένες για τα bosses.Ολα τα υπόλοιπα είναι αριστουργηματικά.Νομιζω ότι ο βαθμός στο metacritic τον αδικεί πολύ τον τίτλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια λέτε κι ακόμα περιμένω το Origami King preorder (πανάθεμα το) απο Shopto εδω και 47 μέρες... 😭😭😭

Βέβαια σήμερα έκανα claim για lost item δεν άντεξα να περιμένω κι άλλο, είπαμε καθυστερήσεις με τον  COVID αλλά με τα πόδια να είχε ξεκινήσει το πακέτο απο Αγγλία τώρα θα είχε φτάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακόμη ερώτηση για το switch μιας και δεν το έχω πολύ το οικοσύστημα και άρχισα τώρα τελευταία να παρακολουθώ το νήμα. 

Ξέρω ότι τα joy cons αντικαθιστανται εύκολα λόγω του γνωστού προβλήματος στον μοχλό. Το ίδιο ισχύει και για κονσόλες που βρίσκονται εκτός εγγύησης ή για κονσόλες που δεν υπάρχει απόδειξη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Σημερα αναμενεται η ανακοινωση για τo collection των 3d mario.Ελπιζω μονο να εχουν καποιου ειδους remaster και οχι μονο rom drop.

Remaster θα ειναι απο οσο λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Αυτο φαινεται εξαιρετικο 

Έχουμε αυτό και disco elysium! Άψογα, πραγματικά άψογα. 

Σε άλλα νέα, κάνα δίωρο που ασχολήθηκα με το Sinking City είναι solid. Μέχρι τώρα η μεταφορά είναι πάρα πολύ καλή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαιρετικότατο νέο το Gamedec, έχω διαβάσει ένα ιδιαίτερα "ψηστικό" preview στο ragequit και ανυπομονώ.

Για Disco Elysium βγήκε άραγε καμία ημερομηνία, δεν βρίσκω καμία αναφορά εκτός από ένα γενικό για 2020.

Στο μεταξύ έχω αρχίσει (κλασικά από τους τελευταίους...) το Mario Rabbids που μου προτείνατε για χαλαρά καλοκαίρι και έχω κολλήσει, δεν το περιμένα τόσο καλό ίσως λόγο ubi.

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το expansion του είναι μια χαρά να ξέρεις και προσφέρει και αυτό κάποιες ώρες διασκέδασης. Φαντάζομαι θα είναι φοβερό να παίξεις και κανά διπλό στο mario rabbids

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον οχι οτι σας νοιάζει αλλα προχωρώ μετα το Paper Mario σε Captain Tsubasa, θα κανω ενα revisit σε Hollow Knight και επιστροφή στο Mario Rabbits.

 

Ταυτόχρονα λεω να το σπάσω με Colt Canyon και Merchant of the Skies

Επεξ/σία από Vagosman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...