Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα είπα να ξεκινήσω το Mario Sunshine μιας και ποτέ δεν το είχα παίξει καθότι δεν είχα ποτέ GameCube, και ομολογώ πως απογοητεύτηκα πολύ.. το παιχνίδι μου φαίνεται τελείως παιδικό, και αυτό το γεγονός πως απλά πρέπει να τους πολεμάς όλους με την αντλία μου τη δίνει λιγάκι..

Αυριο θα δοκιμάσω την τύχη μου με το Galaxy για να δούμε τι γίνεται εκει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

kirby smash bros xD

φαινεται καλο tho

Για το DKC2 θα πω ότι είμαι από τους λίγους που γούσταραν περισσότερο το 3, οπότε περιμένω μπας και μια μέρα φέρουν αυτό.

Αλλά δώστε Picross στον λαό! Φτάνει πια με τα νερόβραστα που βγάζουν αυτά τα χρόνια. Μετά το Picross 3D και το Round 2 έχω στέρηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

εκει που ημουν τερμα αρνητικος σε pro εκδοση με 3 κονσολες, πλεον ειναι must η αγορα. Ατιμη capcom θα παρω και 4η για το χατιρι σου :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να πουμε επισης οτι οι φημες αναφερουν οτι το launch της pro κονσολας θα ειναι εκει τον Μαρτιο,παρεα με το monster hunter rise.Τωρα δεν μπορω να θυμηθω που το διαβασα.Μπορει να ειναι και υποθεση ατομων στο resetera οποτε παιζει και να μην ισχυει.Οτι υπαρχει ομως pro ειναι σχεδον σιγουρο.

Παντως αν δεν υπηρχε το covid , πιστευα οτι η nintendo θα εβγαζε το botw 2 μαζι με την pro εκδοση για να κατσει απεναντι στις νεες κονσολες.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 hours ago, dekulinkgr said:

Να πουμε επισης οτι οι φημες αναφερουν οτι το launch της pro κονσολας θα ειναι εκει τον Μαρτιο,παρεα με το monster hunter rise.Τωρα δεν μπορω να θυμηθω που το διαβασα.Μπορει να ειναι και υποθεση ατομων στο resetera οποτε παιζει και να μην ισχυει.Οτι υπαρχει ομως pro ειναι σχεδον σιγουρο.

Παντως αν δεν υπηρχε το covid , πιστευα οτι η nintendo θα εβγαζε το botw 2 μαζι με την pro εκδοση για να κατσει απεναντι στις νεες κονσολες.

Καλά κι εγώ δεν το έχω διαβάσει κάπου, αλλά θεωρώ δεδομένο ότι το NSw Pro θα βγει πριν ή μαζί με το MHR. Ίσως να θέλουν να δουν πως θα τα πάει για να φέρουν και το MH World προς Switch μεριά, λογικά θα το σηκώνει το σύστημα με DLSS 2.0 κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/9/2020 στις 1:07 ΠΜ, yazidis είπε

Σήμερα είπα να ξεκινήσω το Mario Sunshine μιας και ποτέ δεν το είχα παίξει καθότι δεν είχα ποτέ GameCube, και ομολογώ πως απογοητεύτηκα πολύ.. το παιχνίδι μου φαίνεται τελείως παιδικό, και αυτό το γεγονός πως απλά πρέπει να τους πολεμάς όλους με την αντλία μου τη δίνει λιγάκι..

Αυριο θα δοκιμάσω την τύχη μου με το Galaxy για να δούμε τι γίνεται εκει

Με το galaxy μπορεις να ασχοληθείς άνετα.

Τα άλλα δύο απευθύνονται πιο πολύ στους νοσταλγούς

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Τα άλλα δύο απευθύνονται πιο πολύ στους νοσταλγούς

Του ροκ & ρολ;

Κρίμα ειναι κάποιος να πληρώσει τόσα χρήματα για να παιξει μονο το Galaxy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...