Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκπτωση λέει σε παιχνίδια   rayman  κτλ  μπήκα κ το έχει 30 ευρώ από 39...  Το έχει στα μισά στο ps4 δεν θα το πάρω ακόμα για το switch  δεν το βιάζομαι   το θεωρώ  κ λίγο κλεψιά στα διπλά λεπτά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Malthador είπε

Νομίζω ότι όλη η Ευρώπη θεωρείται ένα region σε ότι αφορά τα points. 

Οπου πληρωνεις σε region που εχει νομισμα  € ναι.Αν αγορασεις απο Νορβηγια ή Ρωσια που εχουν δικο τους νομισμα τα gold point μενουν σε εκεινο το region

Επεξ/σία από Mistwalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, tiniakos είπε

Τι λέει το Astro Bears;

Δεν πρόλαβα να το δω ούτε ενα λεπτό, το είχα προσέξει πάντως στα charts του eshop στα 0,99 που του έχουν έκπτωση εδω και καιρό και το σκεφτόμουν...

Τα reviews λένε οτι έχει το χαβαλέ του είδικά σε multi και για το μόλις 1 ευρώ που ζητάει. Για εμένα που έψαχνα να ξεφορτωθώ τα 50 gold coins απο την αγορά του Hollow Knight + τα 0,34 ευρώ που συμπλήρωσα για να το πάρω θεωρώ οτι και 1 ωρα να παίξω, όσο χάλια και να είναι θα κάνω απόσβεση χαχα 😛

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Έφτασε η ώρα της κρίσης (steam sales)....

Είμαι με το δάχτυλο στο ποντίκι και το ποντίκι στο paypal 😛 και σκέφτομαι hollow knight στα 10 στο pc ή 15 στο switch??

Δεν είναι το χρηματικό (τόσο) στη μέση, αν και με το τάληρο παίρνω κάτι ακόμα άνετα στο steam, οσο με ενδιαφέρει το μελλοντικό support του game σχετικά με updates, dlc και τέτοια, στο steam βλέπω παίζουν και achievements... στο switch υπερτερεί μονάχα (?) ή φορητότητα?

 φίλε μου Εννοείται ότι θα το πάρεις Για o switch το συγκεκριμένο παιχνίδι.

 το είχα και εγώ για το PC αλλά δεν Το ευχαριστήθηκα να σου πω την αλήθεια για αυτό και το παράτησα στο τρίτο Boss αλλά στο switch Πραγματικά είναι το κάτι άλλο είναι παιχνίδι κομμένο και ραμμένο για φορητό Δεν ξέρω ίσως εγώ πια είμαι μεγάλος και δεν μπορώ να κάτσω σε καρέκλα να παίξω στο PC............ Συμφωνώ όμως μαζί σου Σχετικά με τα achievements είναι μεγάλο μειονέκτημα και αυτό Και απορώ που τόσα χρόνια δεν το έχει διορθώσει Δηλαδή πώς θα σε βάλει στο τρυπάκι να βγάλεις όλα τα Boss χωρίς να σε αγγίξουν

Επεξ/σία από sils
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Δεν πρόλαβα να το δω ούτε ενα λεπτό, το είχα προσέξει πάντως στα charts του eshop στα 0,99 που του έχουν έκπτωση εδω και καιρό και το σκεφτόμουν...

Τα reviews λένε οτι έχει το χαβαλέ του είδικά σε multi και για το μόλις 1 ευρώ που ζητάει. Για εμένα που έψαχνα να ξεφορτωθώ τα 50 gold coins απο την αγορά του Hollow Knight + τα 0,34 ευρώ που συμπλήρωσα για να το πάρω θεωρώ οτι και 1 ωρα να παίξω, όσο χάλια και να είναι θα κάνω απόσβεση χαχα 😛

Αν σκοπευεις να το παιξεις μονο σε σταθερο(docked)τοτε οχι δεν αξιζει να το αγορασεις και παρτο καλυτερα στο Pc.Αν ομως παιξεις και σε φορητο τοτε ναι αξιζει ανετα τα 5(μην πω και 10)ευρω διαφορα.Ειναι τεραστιο θετικο η φορητοτητα που τα 5-10ευρω ειναι ασημαντο ποσο αν την αξιοποιησεις.

1 ώρα πριν, Tresorikos είπε

Έκπτωση λέει σε παιχνίδια   rayman  κτλ  μπήκα κ το έχει 30 ευρώ από 39...  Το έχει στα μισά στο ps4

Το παραπανω παραδειγμα αν ισχυει(δεν το εχω τσεκαρει)ειναι που φυσικα δεν αξιζει για αγορα που η διαφορα ειναι αρκετα μεγαλη.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Prospector8 είπε

Τελικά θα βγεί σίγουρα σε Physical version το Hollow Knight, όπως ανακοινώθηκε επίσημα απο τον δημιουργό του στο ΑΜΑ του Reddit! 😃 

Που είναι ο Malthador τώρα να βαρέσει λίγο το κεφάλι του στον τοίχο; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Prospector8 είπε

Τελικά θα βγεί σίγουρα σε Physical version το Hollow Knight, όπως ανακοινώθηκε επίσημα απο τον δημιουργό του στο ΑΜΑ του Reddit! 😃 

Οκ ετσι θα το δοκιμασω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το νεο οτι οντως θα  βγει σε physical αν και δεν πιστευω οτι θα το ξαναγορασω αν κανει πανω απο 20€.Ελπιζω να μην ειναι απο την limited run το physical.Παντως στο coming soon δεν ειναι να τους εμπιστευεσαι,δεν το εχουν με το coming soon😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, ikaruga24 said:

Που είναι ο Malthador τώρα να βαρέσει λίγο το κεφάλι του στον τοίχο; 

Το game είναι απίστευτα καλό, ψήνομαι για double dip αν βγει καμιά καλή limited ή collector's. Δεν το κόβω πάντως να κυκλοφορεί φέτος και σίγουρα η απλή έκδοση θα κοστίζει αρκετά παραπάνω από τα 10 ευρώ που έδωσα. 

Δε βαριέσαι, θα ζήσω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ λίγα Nintendo Switch πωλούνται μεταχειρισμένα. Επίσης, ενώ τα καταστήματα κάνουν πολλές προσφορές, όπως για παράδειγμα στις Ps4 κονσόλες, στα Switch καμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, valandis είπε

Πάρα πολύ λίγα Nintendo Switch πωλούνται μεταχειρισμένα. Επίσης, ενώ τα καταστήματα κάνουν πολλές προσφορές, όπως για παράδειγμα στις Ps4 κονσόλες, στα Switch καμία.

Το ps4 ειναι καπου στα 5 χρονια και εχει βγαλει και το pro.Μεχρι και με το νεο  sony κινητο σου δινουν και ενα ps4 τζαμπα.Η πρωτη προσφορα που θυμαμαι και εκπτωση τιμης ηταν μετα τα 2 χρονια στα 350 με το πρωτο τους bundle.Στον 1 χρονο και κατι που ειναι το switch και το δινουν release date price με 1 game ή 360 που ειχα δει μια φορα με 2 games ειναι πολυ καλες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι τα κατάφεραν οι κεραταδες στο Mario Tennis... Εν ετη 2018 :

- Δεν μπορείς να παίξεις με φίλο σου που εχει αλλο Switch online 2v2.

- Δεν μπορείς να επιλέξεις την πίστα που θες!

- Δεν μπορείς να κανεις retry τα missions στα adventure mode και πρέπει να ξαναφας στη μαπα ολο το loading και τους διαλόγους καθε φορα σε καθε try σου.

- Και φυσικά εννοείται πως σε ενα τέννις παιχνίδι ΔΕΝ μπορείς να παίξεις full set.. Ναι καλα διαβάζετε ΔΕΝ μπορειτε να παίξετε full sets...σε τεννις παιχνίδι.

Αν δεν είχα τη παρεα που θα το λιωσουμε το game πραγματικά θα περιμένα μπας και του βαζανε κανα feature της προκοπής.. Μια ζωή 2 βήματα μπροστά ένα πίσω αυτή η Ninty..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τους διαλόγους τους προσπερνάς με το +- αλλά καταλαβαίνω τι λες.Αυτο με τον φίλο για διπλό δε το πήρα χαμπάρι.Νομιζα ότι έχει επιλογή στο online για κάτι τέτοιο.Θα κάτσω σήμερα να το τσεκαρω.Απαραδεκτο αυτό.Οι τύποι είναι για τα μπάζα τελείως.

Επεξ/σία από Spasarxidas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...