Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Πόσο περίπου θα με κρατήσει? 20 ώρες η λέω πολλά? Πάντα για 100% μιλάω! Στο λίτε είναι καλό? 

Για 100% θα χρειαστείς 20 ώρες και κάτι ψιλά αναλόγως πως παίζεις.

Είχα γράψει εδώ μια άποψη αν θες να διαβάσεις:

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Oπως αναμενοταν δυστηχως

https://nintendoeverything.com/axiom-verge-2-delayed-to-the-first-half-of-2021-developer-update/

 Σειρα τωρα και το silksong λογικα.

Δεν πειράζει. Καλύτερα ολοκληρωμένα παιχνίδια και με καθυστέρηση, παρά μισά και να τα έχουμε αύριο. Έχει κουράσει πια αυτή η τακτική του day1 patch των άπειρων γιγα. Ας πάρουν τον χρόνο τους αν είναι να βγουν καλά τα παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν καταλαβαινω γιατι δεν βαζει το παιδι το μαγαζι. Σε αλλα threads μπαινουν console club κλπ οταν ειναι για Preorders χωρις προβλημα. Εδω γιατι υπαρχει προβλημα. Χανω κατι?

Επεξ/σία από babality
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ καταλαβαίνω γιατί να μην πούμε ποιό μαγαζί είναι, υπάρχει ολόκληρη κατηγορία προσφορών ας το βάλουμε έστω εκεί 😛.

(Αν και μεταξύ μας καλύτερα που δεν το βλέπω και δεν μπαίνω στον πειρασμό γιατί μαζεύω χρήματα για τις γιορτές και για το launch των next gen twins)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους και όλες. Έχει ο γιος μου την γιορτή του σε λίγες μέρες και ψάχνω να του πάρω κανένα παιχνίδι (8.5 χρόνων), εκτός από κάτι βιβλία που του πήρα. Ψάχνοντας βρήκα το hollow night και το bubble bubble 4 friends. Αυτά έχουν και pegi 7 kai 3 αντίστοιχα, δεν θέλω κάτι βίαιο οπότε ειμαι οκ. Έχω διαβάσει  κάποια reviews, αλλά θα ήθελα απόψεις από ανθρώπους που τα έχουν και τα έχουν παίξει. Εκτός και υπάρχει κάτι αντίστοιχο και καλό. Να πω ότι Μάριο καρτ, ζελντα, σπλατουν, οντυσσευ, Μέικερ 2, ντονκευ, τοαντ, κιρμπυ, φιφα και ΝΒΑ έχουμε καθώς και κάποια άλλα "πρωτης κατηγορίας παιχνίδια".   Αυτά τα δύο που πρότεινα, έχουν κασετουλα μέσα, γιατί αν δεν έχουν δεν θα τα προτιμήσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον απαντήσει.

 

Υ.Γ : Το bubble bobble , διάβασα ότι έχει και το παλιό παιχνίδι που έπαιζα στα φλιπερακια και ψήνομαι αρκετά :) Το τερπνόν μετά του ωφέλιμου ;)

Επεξ/σία από anarchy79
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 minutes ago, anarchy79 said:

Καλησπέρα σε όλους και όλες. Έχει ο γιος μου την γιορτή του σε λίγες μέρες και ψάχνω να του πάρω κανένα παιχνίδι (8.5 χρόνων), εκτός από κάτι βιβλία που του πήρα. Ψάχνοντας βρήκα το hollow night και το bubble bubble 4 friends. Αυτά έχουν και pegi 7 kai 3 αντίστοιχα, δεν θέλω κάτι βίαιο οπότε ειμαι οκ. Έχω διαβάσει  κάποια reviews, αλλά θα ήθελα απόψεις από ανθρώπους που τα έχουν και τα έχουν παίξει. Εκτός και υπάρχει κάτι αντίστοιχο και καλό. Να πω ότι Μάριο καρτ, ζελντα, σπλατουν, οντυσσευ, Μέικερ 2, ντονκευ, τοαντ, κιρμπυ, φιφα και ΝΒΑ έχουμε καθώς και κάποια άλλα "πρωτης κατηγορίας παιχνίδια".   Αυτά τα δύο που πρότεινα, έχουν κασετουλα μέσα, γιατί αν δεν έχουν δεν θα τα προτιμήσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον απαντήσει.

Υ.Γ : Το bubble bobble , διάβασα ότι έχει και το παλιό παιχνίδι που έπαιζα στα φλιπερακια και ψήνομαι αρκετά :) Το τερπνόν μετά του ωφέλιμου ;)

Το Hollow Knight δεν νομίζω ότι είναι για παιδί 8 χρόνων, μόνο αν το παίζετε μαζί. 

Luigi's Mansion 3 δες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το Hollow Knight δεν νομίζω ότι είναι για παιδί 8 χρόνων, μόνο αν το παίζετε μαζί. 

Luigi's Mansion 3 δες. 

Γράφει pegi 7, άρα το έχουν κατατάξει από 7 και πάνω. Εσύ εννοείς στους διαλόγους προφανώς, στα αγγλικά του παιχνιδιού που ο μικρός δεν θα τα καταλαβαίνει προφανώς. Ναι το luigis mansion3 είναι το μόνο από τα "μεγάλα" παιχνίδια που δεν έχουμε αγοράσει. Θα το κοιτάξω και αυτό. Για το bubble bobble έχεις άποψη?

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου, όπως και να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, anarchy79 said:

Γράφει pegi 7, άρα το έχουν κατατάξει από 7 και πάνω. Εσύ εννοείς στους διαλόγους προφανώς, στα αγγλικά του παιχνιδιού που ο μικρός δεν θα τα καταλαβαίνει προφανώς. Ναι το luigis mansion3 είναι το μόνο από τα "μεγάλα" παιχνίδια που δεν έχουμε αγοράσει. Θα το κοιτάξω και αυτό. Για το bubble bobble έχεις άποψη?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου, όπως και να έχει.

δεν είναι μόνο αυτό. Αρχικά το Hollow Knight θεωρείται από πολλούς πάρα πολύ δύσκολο παιχνίδι που απαιτεί δεξιότητα. Επίσης, τόσο η ιστορία, όσο και η εξέλιξη του παιχνιδιού, πέρα από μακάβρια και σκοτεινά, είναι και πολύ μπλεγμένα.... Οι διάλογοι είναι λίγοι, η ιστορία παρουσιάζεται αποσπασματικά και πρέπει εσύ να βάλεις τα πάντα στην σωστή σειρά και να συνδέσεις τα dots κτλ κτλ... Ούτε εγώ το συνιστώ για παιδί 8 ετών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...