Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, lysopaine είπε

αρχικά δεν θα το έπαιρνα σε αυτή την τιμή, απλά έλεγα να το έχω στα υπόψιν , μη έχοντας μείνει ευχαριστημένος πλήρως από την skul & co ψάχνω για εναλλακτικές. Ξέρω οτι η satisfye θεωρείται κορυφή αλλά τα υψηλά μεταφορικά/ τελωνείο με αποθαρρύνει. Η άλλες φθηνές επιλογές που ξέρω είναι η mumba κ μια αντιγραφή της satisfye που έχω εντοπίσει στο αμαζον

το fairy tail σε προσφορά στο amazon https://www.amazon.co.uk/Koei-5060327535710-Fairy-Nintendo-Switch/dp/B07Z5KP585I

Η αντιγραφή της Satisfye είναι καλή, την χρησιμοποιώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
18 hours ago, lysopaine said:

αρχικά δεν θα το έπαιρνα σε αυτή την τιμή, απλά έλεγα να το έχω στα υπόψιν , μη έχοντας μείνει ευχαριστημένος πλήρως από την skul & co ψάχνω για εναλλακτικές. Ξέρω οτι η satisfye θεωρείται κορυφή αλλά τα υψηλά μεταφορικά/ τελωνείο με αποθαρρύνει. Η άλλες φθηνές επιλογές που ξέρω είναι η mumba κ μια αντιγραφή της satisfye που έχω εντοπίσει στο αμαζον

το fairy tail σε προσφορά στο amazon https://www.amazon.co.uk/Koei-5060327535710-Fairy-Nintendo-Switch/dp/B07Z5KP585I

Έχω παραγγείλει αυτό και αυτά, για να δω τι ρόλο βαράνε. Όταν παραλάβω θα ενημερώσω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από άλλη σελίδα είδα οτι το μαγαζί  Mad Mobiles έχει προσφορές σε διάφορους τίτλους και είπα να το αναφέρω, 

Στα 37 ευρώ

Xenoblade Chronicles Definitive Edition

Mario Odyssey

Mario Kart 8 Deluxe

Paper Mario: The Origami King

Mario Tennis Aces

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

Super Mario Bros. Ultimate

The Legend of Zelda: Link’s Awakening

Super Mario Bros. U Deluxe

Super Mario Maker 2

Στα 30 ευρώ

NBA 2K21

Στα 43 ευρώ

Super Mario 3D All Stars

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, lysopaine είπε

από άλλη σελίδα είδα οτι το μαγαζί  Mad Mobiles

Αυτο το καταστημα παντως δεν μπορω να καταλαβω κυριολεκτικα πως λειτουργει.

Στο site τους κυριολεκτικα δεν εχουν τιποτα για το Switch(παει στο καλο αυτο).

Μετα βλεπω κοσμο να αναφερει αλλες τιμες απο αυτες που εχουν στο Facebook . Ενας για παραδειγμα πηρε το All Stars στα 35,αλλος στα 40 και την ιδια στιγμη βλεπω στο facebook και το ειχαν στα 45.

Γενικα πολυ περιεργα πραγματα(δεν εχω αγορασει κατι ο ιδιος,αρα δεν εχω ιδεα τι παιζει).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αν τα καταφέρω κ μιλήσω μαζί τους θέλω να πάρω το paper mario στα 37, αλλά ναι δεν ξέρω τι παίζει με αυτό το μαγαζί κ πως γίνεται να έχει τόσο χαμηλές τιμές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να μην υπαρχει ατομο πανελλαδικα που να μην θελει να αγοραζει σε τετοιες τιμες καινουργια παιχνιδια. Το κατα ποσο ειναι legit ολο αυτο ειναι το θεμα,γιατι και στο διπλα group παλιοτερα που το ειχαν αναφερει καποια ατομα,απαντηση δεν πηραν σε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/titloi-paixnidion/square-enix-dragon-quest-xi-s-echoes-of-an-elusive-age-nintendo-switch_3312941 Dragon Quest XI στα 20 ευρώ 

Επεξ/σία από lysopaine
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα το demo  του age of calamity.Φαινεται οτι δεν ειναι αρπαχτη και πως εχει πεσει πολυ δουλεια.Εχει τον χαρτη του botw κανονικα.

Δυστηχως παρα το εντονο στοιχειο του zelda,δεν με συγκινουν καθολου τα musou παιχνιδια οποτε pass απο εμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lysopaine είπε

Απο τα πιο γεμάτα και ολοκληρωμένα παιχνίδια που εχω παίξει, τσιμπήστε το άφοβα!

Λίγο περίεργο βέβαια το σύστημα του Πλαισίου, όταν ήθελα να το πάρω πριν κανένα 2μηνο απο εκεί στα 49 ευρώ το είχε μόνο σαν "Διαθέσιμο μόνο σε καταστήματα" και οσο κι αν ζήτησα αν μπορούν να μου το στείλουν/φέρουν τόσο τηλεφωνικά οσο και μέσω του τοπικού καταστήματος, αρνήθηκαν ενω τώρα που το έριξαν στο 20αρικο το έχουν κανονικά για αποστολή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...