Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με σκασε μηνυμα οτι το warriors θα το παρω 4 μερες πιο νωρις, δηλαδη στις 16! Αυτα δε γινονται στη Σουηδια, μιλαμε για απιστευτη κωλοφαρδια μιας και δεν παιζω τπτ αυτο το διαστημα.

Την πηρα και εγω , αλλα απο US δε ξερω ποσο καιρο θα κανει, καλο Πασχα μαλλον :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδη πολλες φορες βαριεμε να κουβαλαω το dock κ να βγαζω καλωδια

κατι τετοιο κανει;;

το τσιμπισα χθες αλλα δεν ειμαι σιγουρος

https://www.e-shop.gr/4smarts-usb-c-to-hdmi-4k-uhd-adapter-dex-easy-projection-p-PER.940327

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι κάπως καθυστερημένα να κάνω μια αγορά switch

Βλέπω γενικά τιμές 330 χωρίς παιχνίδι, παίζει να βρεθεί κάποια καλύτερη προσφορά σε black friday? Από ότι έχω δει η νιντεντο ωλβγασει προσφορές πολύ σπανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, imr είπε

Σκέφτομαι κάπως καθυστερημένα να κάνω μια αγορά switch

Βλέπω γενικά τιμές 330 χωρίς παιχνίδι, παίζει να βρεθεί κάποια καλύτερη προσφορά σε black friday? Από ότι έχω δει η νιντεντο ωλβγασει προσφορές πολύ σπανια

Κακή περίοδος τώρα. Περίμενε γιατί υπάρχουν αρκετά στοιχεία για μια πιο δυνατή έκδοση από το νέο έτος (αν δεν πεθάνουμε όλοι στο ενδιάμεσο φυσικά 😅 ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, imr είπε

Σκέφτομαι κάπως καθυστερημένα να κάνω μια αγορά switch

Βλέπω γενικά τιμές 330 χωρίς παιχνίδι, παίζει να βρεθεί κάποια καλύτερη προσφορά σε black friday? Από ότι έχω δει η νιντεντο ωλβγασει προσφορές πολύ σπανια

Παίζει εδώ μέσα, καινουργιο και 300- ευρώ αλλά εγώ θα πρότεινα να περιμενεις λιγο γιατι λογικά θα ανακοινωθει καποια "pro" έκδοση μεσα στη χρονιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτές είναι προσφορές https://www.target.com/c/nintendo-switch-games-video/-/N-p86axZ55e69?Nao=24 στα 2 το 3ο δώρο αλλά εμείς τίποτα

Επεξ/σία από lysopaine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίζουν μερικές εκπτωσούλες:

PLANET ALPHA (2 ευρώ) - Το τελείωσα εχθές, πολύ συμπαθητικό platform/adventure στο στυλ των Limbo και Inside, οπτικά υπέροχο με συχνές εναλλαγές στο περιβάλλον, διάρκεια 4-5 ώρες.

Figment (4 ευρώ) - Από τα αγαπημένα μου indie, ένα action-adventure με γρίφους, μεγάλα ατού ο χρωματιστός κόσμος του, το voice acting, τα μουσικά boss fights και φυσικά το σενάριο που έχει να κάνει με τους φόβους και την αντιμετωπισή τους, διάρκεια 5-6 ώρες. (έρχεται και δεύτερο game αρχές 2021 Figment: Creed Valley)

She Sees Red (3 ευρώ) - Ουσιαστικά είναι interactive movie με κανονικό γύρισμα και ηθοποιούς και δεν έχει κάποιο gameplay πέραν της στιγμιαίας επιλογής οπότε είναι μόνο για αυτούς που τους αρέσει το είδος. Δεν είναι κάποιο masterpiece αλλά σαν θρίλερ δράσης καθαρά για διασκέδαση τη δουλειά του την κάνει. Το κάθε playthrough διαρκεί περίπου μισή ώρα και έχει 4 διαφορετικά endings, πολύ καλό ότι όταν επαναλάβεις την ιστορία σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις skip τις σκηνές που είδες πριν κι έτσι δεν κουράζει άσκοπα. Και εννοείται προτιμήστε Ρώσικα σαν γλώσσα ομιλίας που είναι και αυτή που μιλάνε, το αγγλικό ντουμπλάζ είναι μετριότατο.

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, imr είπε

Σκέφτομαι κάπως καθυστερημένα να κάνω μια αγορά switch

Βλέπω γενικά τιμές 330 χωρίς παιχνίδι, παίζει να βρεθεί κάποια καλύτερη προσφορά σε black friday? Από ότι έχω δει η νιντεντο ωλβγασει προσφορές πολύ σπανια

Εμένα με επιστροφή πέρσι black friday μου βγήκε στα 265, γενικά πάντως το switch θέλει χρήμα...

Παίζω τώρα το trials of mana και μοιάζει υπερβολικά με το dragon quest 11. Όσοι έχουν και τα δύο στο backlog τους καλύτερα να παίξουν πρώτα το trials of mana, λόγω ότι ειναι λίγο ποιο κάτω από το dragon quest και θα σας κακοφανεί αν πάτε από dragon quest 11 σε trials of mana

Επεξ/σία από ditsikts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια, μαλλον θα περιμενω μεχρι black friday για κανα set με παιχνιδι, λογικο να περιμενο για καινουργια εκδοση αλλα θα το ηθελα μεσα στις γιορτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stormrain είπε

Στο 0:17 εκει που πηδανε απο τον λοφο και τους μαζευει ενα ιπταμενο, απο ποιο παιχνιδι ειναι?

 trials of mana μοιάζει να είναι

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...