Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις το έλαβα για τα γενέθλια μου δώρο από τη γυναίκα μου!!Ειμαι απίστευτα χαρούμενος!!

Τωρα πρέπει να πάρω θήκη/προστασία οθόνης - από skull & co που έχει εκπτώσεις , θα έχει τελωνείο ? Έχει πάρει κανένας ?

βγαινει γύρω στα 41 € το καλάθι μου...

Επισης παιδιά εσείς από που ψωνίζετε παιχνίδια , εκτός του eshop.. κάπου διάβασα ότι αν αλλάξεις το κατάστημα τοποθεσία ψωνίζεις φθηνότερα ? 
Γενικοτερα οποία tips & tricks έχετε να μοιραστείτε μαζί μου,θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως !!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Μόλις το έλαβα για τα γενέθλια μου δώρο από τη γυναίκα μου!!Ειμαι απίστευτα χαρούμενος!!

Τωρα πρέπει να πάρω θήκη/προστασία οθόνης - από skull & co που έχει εκπτώσεις , θα έχει τελωνείο ? Έχει πάρει κανένας ?

βγαινει γύρω στα 41 € το καλάθι μου...

Επισης παιδιά εσείς από που ψωνίζετε παιχνίδια , εκτός του eshop.. κάπου διάβασα ότι αν αλλάξεις το κατάστημα τοποθεσία ψωνίζεις φθηνότερα ? 
Γενικοτερα οποία tips & tricks έχετε να μοιραστείτε μαζί μου,θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως !!

Πολύχρονος και με γειά το Switchάκι. :D 

Για αυτά που ρωτάς περίμενε του γνώστες να σου πούνε καλύτερα.

Εγώ τα ομολογουμένως λίγα παιχνίδια που ήθελα στο switch, τα παίρνω από τις αγγελίες.. 

Επεξ/σία από ChrisAce
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

Πολύχρονος και με γειά το Switchάκι. :D 

Για αυτά που ρωτάς περίμενε του γνώστες να σου πούνε καλύτερα.

Εγώ τα ομολογουμένως λίγα παιχνίδια που ήθελα στο switch, τα παίρνω από τις αγγελίες.. 

Ευχαριστω πολύ!!

Αυτό που θέλω σίγουρα να παίξω είναι το Zelda και βλέπουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Kι εγω γενικως ειμαι υπερ των physical games και κυριως απο αγγελια (δεν θα εδινα με την καμια 50-60 ευρω για ενα παιχνιδι) γιατι μπορεις να τα ανταλλαξεις/πουλησεις. Απο την αλλη εξαρταται και απο την τιμη, αν βρεις πχ το παιχνιδι 10-15 ευρω φθηνοτερα σε digital, προφανως το παιρνεις ετσι γιατι κακα τα ψεματα βολευει περισσοτερο απο πρακτικης αποψης. Αλλα καπου κερδιζεις και καπου χανεις.

Γενικα μπορεις να αγορασεις απο eshop οποιασδηποτε χωρας θελεις αν αποφασισεις να πας digital, μερικα μαλιστα εχουν και σημαντικες διαφορες τιμης, κατα καιρους θα δεις και διαφορες προσφορες σε ποστ εδω :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά προτείνω τα party games (Smash-mario kart-mario party)  που μπορεί να τα βάλεις για παρέα ή να παίξεις για λίγο σαν διάλειμμα απο το κυρίως παιχνίδι σου, να τα παρεις digital.

Γλυτώνεις παααρα πολύ βάλε βγάλε.

Όσον αφορά το eshop, Νότιος Αφρική, Ρωσία, Νορβηγία, εχουν κατα κανόνα αρκετά καλύτερες τιμές, οπότε αξίζει ένα ψάξιμο και σύγκριση τιμών πριν πάρεις κάτι.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Μόλις το έλαβα για τα γενέθλια μου δώρο από τη γυναίκα μου!!Ειμαι απίστευτα χαρούμενος!!

Τωρα πρέπει να πάρω θήκη/προστασία οθόνης - από skull & co που έχει εκπτώσεις , θα έχει τελωνείο ? Έχει πάρει κανένας ?

βγαινει γύρω στα 41 € το καλάθι μου...

Επισης παιδιά εσείς από που ψωνίζετε παιχνίδια , εκτός του eshop.. κάπου διάβασα ότι αν αλλάξεις το κατάστημα τοποθεσία ψωνίζεις φθηνότερα ? 
Γενικοτερα οποία tips & tricks έχετε να μοιραστείτε μαζί μου,θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως !!

Από skull & co έχει τελωνείο εκτός κι αν σταθείς τυχερός. Βέβαια είναι πολύ καλό το γκριπ. Δες και το satisfye grip. Τελωνείο και σε αυτό.

56 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Σούπερ..

Αυτό το bundle,σας λέει κάτι?το χει πάρει κανεις ?

Το γκριπ αυτό είναι για τα μπάζα, το έχω. Η θήκη είναι μόνο για αυτό γκριπ, προφανώς, οπότε αν πάρεις κάποιο απ'τα 2 παραπάνω δε θα χωράνε. Χωράει μόνο το switch με κάποια έξτρα του. Το τζαμάκι είναι μια χαρά. Για μένα καλύτερα να δώσεις τα λεφτά σου στις παραπάνω λύσεις, ένα γκριπ και μια θήκη. Τζαμάκι βρίσκεις. Αυτά και καλό λιώσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Μόλις το έλαβα για τα γενέθλια μου δώρο από τη γυναίκα μου!!Ειμαι απίστευτα χαρούμενος!!

Τωρα πρέπει να πάρω θήκη/προστασία οθόνης - από skull & co που έχει εκπτώσεις , θα έχει τελωνείο ? Έχει πάρει κανένας ?

βγαινει γύρω στα 41 € το καλάθι μου...

Επισης παιδιά εσείς από που ψωνίζετε παιχνίδια , εκτός του eshop.. κάπου διάβασα ότι αν αλλάξεις το κατάστημα τοποθεσία ψωνίζεις φθηνότερα ? 
Γενικοτερα οποία tips & tricks έχετε να μοιραστείτε μαζί μου,θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως !!

Γεια χαρα φιλε μου.

Για το scull που ρωτας, ναι, εγω πληρωσα τελωνειο.

Αλλα δεν επαιζε ουτε σε amazon ουτε πουθενα.

Παντως η ποιοτητα του grip ειναι απιστευτη, πλεον παιζω σχεδον μονο handheld, δεν το βγαζω ποτε.

Αν θες να παραγγειλεις αραξε λιγες μερες γιατι σημερα ειδα στο site τους για black friday προσφορες που αξιζουν.

Οποτε καλο ειναι, θα γλιτωσεις χρηματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις παιδιά!

Προς το παρόν πήρα το φτηνό που ανέβασα πριν,για να έχω κάποια προστασία (γτ είμαι και κουβάς σε αυτά),αλλά θα έχω το νου μου στην gripcase τη καλή γτ και γω πιο που handheld θα παίζω (στην τηλεόραση και στο γραφείο μου παίζει pc)

Προς το παρόν πήρα το trine και το doom 64 ,να παίζω λίγο 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

εμενα μου ηρθε χθες :D 

ign εδωσε 9 😮

Εχω μεγάλο backlog, έχω μεγάλο backlog έχω μεγάλο backlog, έχω μεγάλο backlog, έχω μεγάλο backflip, ο Μάριο με ΖR+jump κάνει backflip, ο Μάριο είναι ένα μεγάλο Franchise της Nintendo σαν το Zelda, το Zelda BOTW ήταν πολύ ωραίο παιχνίδι, θα ήθελα λίγο παραπάνω. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΚΟΥΩ ΦΩΝΕΕΕΕΕΣ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hyrule Warriors: Age of Calamity – Review

αναπάντεχα καλο για musou και μεγαλη βελτιωση απεναντι στο πρωτο. Αλλα αυτα τα τεχνικα του προβληματα, βγαζουν ματι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...