Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

εχει περισσότερα framedrops docked αποτι handheld?! συνηθως αναποδα παει.

Έχει πολλά πράγματα στον βυθό στο παιχνίδι , και γενικότερα σε κάποιες σκηνές σίγουρα έχανε docked..Το ξεκίνησα handheld για λίγο,αλλά το τερμάτισα στη τηλεόραση και , όντως είχε αρκετά σε εμένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, avenger είπε

Off topic ο θεός να μας βοηθήσει αν μπουμπουνίσει switch pro η nintendo με κάνα breath 2 γύρω στην Άνοιξη.

Μέχρι και σπίτια βλέπω να ζητάνε οι scalpers!

Μην αγχώνεσαι! Θα μαζευτούμε οι του θρεντ εδώ ( @najinblue3 σε υπολογίζω μύστη μου), θα φτιάξουμε μποτάκι και θα τα τσιμπήσει στο πρώτο δευτερόλεπτο! 😅

 

5 ώρες πριν, sotirisl είπε

ναι.... αν και γενικά είμαι τρελός γκαντέμης με τα ηλεκτρονικά και πάντα κάτι θα μου χαλάσει....

IKIFEEL.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, lysopaine είπε

αν σου αρέσει αυτό το είδος παιχνιδιών ναι κ με το παραπάνω 

Ευχαριστώ για την απάντηση από ότι είδα βίντεο μου φάνηκε πολύ ωραίο και τελευταια συνέχεια θετικά λένε γι αυτόν τον τίτλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 hours ago, cubilone said:

Έχει στο shop το Abzu για 19 νορβηγικές κορώνες εεεε θέλω να πω 1,99€. Μέχρι τα μεσάνυχτα απόψε.

Αυτό το ABZU κάθε φορά που το βλέπω στο store σκέφτομαι «γείτσες» και το προσπερνάω.

Τόσο καλό είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Malthador είπε

Αυτό το ABZU κάθε φορά που το βλέπω στο store σκέφτομαι «γείτσες» και το προσπερνάω.

Τόσο καλό είναι;

Γειτσες και αλήθεια λες..😂

Κοιτα,σήμερα το πήρα , σήμερα το τερμάτισα-είναι παρά πολύ ατμοσφαιρικό και αν σου αρέσει η όλη φάση βυθός-θάλασσα και έτσι , σίγουρα , το αξίζει το διευρω..

Δεν έχει κάποιο σπουδαίο gameplay , είναι σαν μια βόλτα στο δάσος αν θες , όπου το μονοπάτι είναι στάνταρ αλλά για μενα το eye candy και μόνο αξίζει..

Τωρα με το λοκνταουν , θα περάσει ένας απογευματινός καφές πολύ ευχάριστα με αυτό,το προτείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Έχεις λινκ?Για καλό και για κακό , να το έχω 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08214X487/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Εγώ πήρα αυτό που έχει 2 ροδέλες και έχει και τα κατσαβιδάκια του.

 

Αν τώρα θέλεις κάτι από ελληνικό μαγαζί, έχω βρει αυτό (χωρίς όμως να έχω δοκιμάσει την αξιοπιστία του, απλά το αναφέρω) https://modchip.gr/product-category/gaming/ανταλλακτικά-κονσολών/ανταλλακτικα-nintendo-switch/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, brandon είπε

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08214X487/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Εγώ πήρα αυτό που έχει 2 ροδέλες και έχει και τα κατσαβιδάκια του.

Αν τώρα θέλεις κάτι από ελληνικό μαγαζί, έχω βρει αυτό (χωρίς όμως να έχω δοκιμάσει την αξιοπιστία του, απλά το αναφέρω) https://modchip.gr/product-category/gaming/ανταλλακτικά-κονσολών/ανταλλακτικα-nintendo-switch/

Ευχαριστω παρά πολύ!Θα έχω το νου μου.

..προς το παρόν , από τη στιγμή που το έχω πάρει το έχω λιώσει και μέχρι στιγμής δεν έχει βγάλει κάτι (φτου-φτου)

Εχει το store το Hyper Light Drifter Special Edition για 10€ ! - το είχα βάλει στο μάτι για το pc , όταν είχα δει τον LobosJr στο Τwitch να παίζει , όποτε χάρηκα πολύ που το βρήκα για το switch 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

εχει περισσότερα framedrops docked αποτι handheld?! συνηθως αναποδα παει.

Απο τη δική μου εμπειρία πάντα σε docked εχει τα περισσότερα drops γιατι πουσάρει αναλύσεις 1Κ (προσπαθεί τουλάχιστον).

Ενω φορητά είναι 720 παρόλο που ειναι underclocked.

Πχ το Witcher ειναι ανυπόφορο σε docked. Το Paper Mario για Ninty τιτλος εχει drops σε TV ποτε δεν ειδα ομως χεράτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vagosman είπε

Απο τη δική μου εμπειρία πάντα σε docked εχει τα περισσότερα drops γιατι πουσάρει αναλύσεις 1Κ (προσπαθεί τουλάχιστον).

Ενω φορητά είναι 720 παρόλο που ειναι underclocked.

Πχ το Witcher ειναι ανυπόφορο σε docked. Το Paper Mario για Ninty τιτλος εχει drops σε TV ποτε δεν ειδα ομως χεράτο.

δεν το ειχα προσεξει αυτο που λες σε πολλα παιχνιδια αλλα εγω παιζω σχεδον μονο docked, δε μπορω καθολου τα handheld. παντως W3 handheld πηγα να παθω ναυτία απο το ποσο θολό ήταν κ ποσο tearing ειχε, για εμενα ηταν εντελως unplayable. οχι οτι docked ηταν κατι οκ, αλλα βλεποταν λιγο. γενικα δε θα το προτεινα σε κανεναν στο switch :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Vagosman είπε

Απο τη δική μου εμπειρία πάντα σε docked εχει τα περισσότερα drops γιατι πουσάρει αναλύσεις 1Κ (προσπαθεί τουλάχιστον).

Ενω φορητά είναι 720 παρόλο που ειναι underclocked.

Πχ το Witcher ειναι ανυπόφορο σε docked. Το Paper Mario για Ninty τιτλος εχει drops σε TV ποτε δεν ειδα ομως χεράτο.

 

4 ώρες πριν, Skywalker333 είπε

δεν το ειχα προσεξει αυτο που λες σε πολλα παιχνιδια αλλα εγω παιζω σχεδον μονο docked, δε μπορω καθολου τα handheld. παντως W3 handheld πηγα να παθω ναυτία απο το ποσο θολό ήταν κ ποσο tearing ειχε, για εμενα ηταν εντελως unplayable. οχι οτι docked ηταν κατι οκ, αλλα βλεποταν λιγο. γενικα δε θα το προτεινα σε κανεναν στο switch :P 

Εγώ διαφωνώ για το witcher. Προφανώς έχετε παίξει την πρώτη έκδοση που είχε τα θεματάκια της.

Το τελευταίο του update (patch 3.6) έχει εκπληκτικό αποτέλεσμα που δεν έχει τίποτα ουσιώδες να ζηλέψει από το ps4 pro

Πάντως εγώ επειδή το έπαιξα και το τερμάτισα όλο (δυστυχώς μετά το botw) δεν μπόρεσε σε τίποτα να μου δώσει τη χαρά του zelda κι ας θεωρείται από πολλούς το καλύτερο rpg ever.

Αυτό που με ενόχλησε απίστευτα, ήταν τα τεράστια loading times, τα οποία από ότι έμαθα είναι ακόμη χειρότερα σε άλλες πλατφόρμες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, johnny7_7 είπε

Εγώ διαφωνώ για το witcher. Προφανώς έχετε παίξει την πρώτη έκδοση που είχε τα θεματάκια της.

Το τελευταίο του update (patch 3.6) έχει εκπληκτικό αποτέλεσμα που δεν έχει τίποτα ουσιώδες να ζηλέψει από το ps4 pro

Πάντως εγώ επειδή το έπαιξα και το τερμάτισα όλο (δυστυχώς μετά το botw) δεν μπόρεσε σε τίποτα να μου δώσει τη χαρά του zelda κι ας θεωρείται από πολλούς το καλύτερο rpg ever.

Αυτό που με ενόχλησε απίστευτα, ήταν τα τεράστια loading times, τα οποία από ότι έμαθα είναι ακόμη χειρότερα σε άλλες πλατφόρμες.

Πόσο σε νιώθω.... Και εγώ πρώτα έπαιξα το BOTW και είπα μετά να ξεκινήσω αυτό και έχω ξενερώσει λιγάκι.... Εκτός και από αυτά που λες, ακόμα και με το gameplay..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 minutes ago, johnny7_7 said:

Εγώ διαφωνώ για το witcher. Προφανώς έχετε παίξει την πρώτη έκδοση που είχε τα θεματάκια της.

Το τελευταίο του update (patch 3.6) έχει εκπληκτικό αποτέλεσμα που δεν έχει τίποτα ουσιώδες να ζηλέψει από το ps4 pro

Πάντως εγώ επειδή το έπαιξα και το τερμάτισα όλο (δυστυχώς μετά το botw) δεν μπόρεσε σε τίποτα να μου δώσει τη χαρά του zelda κι ας θεωρείται από πολλούς το καλύτερο rpg ever.

Αυτό που με ενόχλησε απίστευτα, ήταν τα τεράστια loading times, τα οποία από ότι έμαθα είναι ακόμη χειρότερα σε άλλες πλατφόρμες.

Νομίζω ότι βλέπω μερικές μικροδιαφορές μεταξύ του NSw και του PS4 Pro!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...