Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, yazidis είπε

https://www.public.gr/product/nintendo-switch-fortnite-special-edition-konsola-nintendo/prod11450114pp/?from=homepagecarousel

Με μια πρώτη ματιά βλέπω αυτό, αν δω και τίποτα παραπάνω θα ενημερώσω

Το έχει ο Κώτσος πιο φτηνά https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/nintendo-switch/konsoles-nintendo-switch/219071-nintendo-switch-fortnite-special-edition

V1 ή V2 είναι αυτο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, papp0us είπε

Δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα κατα της κονσόλας. Το γεγονός οτι τα saves ειναι πίσω απο Paywall είναι χείριστη τακτική της Nintendo για να σε βάλει να πληρώσεις μια υπηρεσία που δεν προσφέρει τίποτα άλλο. Αντε και κάτι NES Games. Αν θέλει να πουλήσει το Online της, ας το βάλει στα λεφτά που πρέπει και ας προσφέρει όσα πρέπει για να τα δώσουμε.

Όσα χρόνια και να περάσουν, και το 2050, το να σου χρεώσουν για να πάρεις backup τα Saves σου που έχει στην κονσόλα σου, θα παραμένει χείριστη τακτική, και το λέω εγώ που η Nintendo μου ζουλάει τον πωπό και λέω ευχαριστώ.

Να μην πω και εγώ τον πόνο μου δηλαδή; :) 

Ορθα τα λες. Απλα ειναι πολυ πολυ φθηνοτερο απο ultimate gamepass / PSnet και κερδιζεις την δυνατοτητα να κλειδωσεις τα πιτσιρικια στο γκαραζ μαζι με τα κονσολακια τους για φορτναιτ ενω μπορεις να απολαυσεις τα βινιλια σου χαζευοντας τοπια ανιμαλ πλανετ στην οθονη  του σαλονιου χωρις διακοπες εστω και σε κοροναβαιρους ντειζ...Τωρα ναι τα μπακ απ ειναι θεμα. Ακομη δεν χακαρες την κονσολα;

3 λεπτά πριν, papp0us είπε

V2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το Control , κανένας με access pass , το’χει παίξει στο switch?

Φανταζομαι θα είναι φάση GeForce now/nvidia Shield , δλδ αναλόγως τη σύνδεση σου για να στρημαρεις smoothly..

Αυτό που έχει το store είναι κάτι σαν τεστ για τη ταχύτητα του region,και αν έχω καταλάβει σωστά το έχει ξανακάνει η Ν στην Ιαπωνία αυτό με αλλά παιχνίδια(AC Odyssey,RE 7)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 minutes ago, mAs_81 said:

Παιδιά το Control , κανένας με access pass , το’χει παίξει στο switch?

Φανταζομαι θα είναι φάση GeForce now/nvidia Shield , δλδ αναλόγως τη σύνδεση σου για να στρημαρεις smoothly..

Αυτό που έχει το store είναι κάτι σαν τεστ για τη ταχύτητα του region,και αν έχω καταλάβει σωστά το έχει ξανακάνει η Ν στην Ιαπωνία αυτό με αλλά παιχνίδια(AC Odyssey,RE 7)..

Το δοκίμασα σήμερα, παίζει άψογα. Βέβαια η σύνδεση μου είναι άνω του μέσου όρου και έχω 5GHz router, but still, δεν περίμενα τόσο καλό αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το δοκίμασα σήμερα, παίζει άψογα. Βέβαια η σύνδεση μου είναι άνω του μέσου όρου και έχω 5GHz router, but still, δεν περίμενα τόσο καλό αποτέλεσμα.

Ωραία,ενθαρρυντικό αυτό..δλδ με 50-70αρα που πιάνω εγώ(αποτυχημένη απόπειρα μετάβασης σε 100αρα λόγω χαλκού του ΟΤΕ,όποτε μου ειπαν στη βονταφον μένω στο πάγιο της 50αρας vdsl και βλέπουμε)κάτι θα κάνω..

Ελπιζω αν έχει απήχηση , να έχουμε και άλλες τέτοιες προσπάθειες από Ν..

Θα το δοκιμάσω και γω μόλις βρω χρόνο , έχω ψιλόλιώσει με hyper light drifter τώρα 😄 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papp0us είπε

Και το Πλαισιο το εχει πιο φθηνα στα 269ευρω :P

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/nintendo-nintendo-switch-had-fortnite-special-edition_3557952

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και το Πλαισιο το εχει πιο φθηνα στα 269ευρω :P

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/nintendo-nintendo-switch-had-fortnite-special-edition_3557952

Πολύ καλή τιμή! Οκ δεν παίρνεις έκδοση με χρώμα neon red-blue :P αλλά παίρνεις Switch με 269 ευρώ!

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί στο ShopTo ο web developer τους σίγουρα παίρνει LSD. Πάω να ξαναπαραγγείλω το AOC, γιατί για κάποιο μαγικό λόγο δεν μπορέσανε να τραβήξουν χρήματα από την κάρτα για το pre order, στην αρχή μου βγάζει τιμή 35, βάζω Paypal πάει 42, λέω δεν γαμιέται, την χτυπάω και βλέπω ότι δεν θα σταλεί στο άτομο (όνομα) της επιλεγμένης διεύθυνσης αλλά στο δικό μου όνομα.

 

AccurateUnfinishedBergerpicard-max-1mb.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Εκεί στο ShopTo ο web developer τους σίγουρα παίρνει LSD. 

Μιλαμε για το site που αν ριξεις παραγγελια για 2 παιχνιδια για το Switch(στην ιδια προφανως παραγγελια),σου χρεωνει 2 φορες τα μεταφορικα...

Αντε του χρονου λογω τελωνειου,θα μας χαιρετήσει και αυτο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Fulgore είπε

Μιλαμε για το site που αν ριξεις παραγγελια για 2 παιχνιδια για το Switch(στην ιδια προφανως παραγγελια),σου χρεωνει 2 φορες τα μεταφορικα...

Αντε του χρονου λογω τελωνειου,θα μας χαιρετήσει και αυτο.

Εεεε..... Κάπως θα πρέπει να βγει η χασούρα της έκπτωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...