Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, NickTG είπε

Βγαίνει σχετικά συχνά σε προσφορά αν και αξίζει εύκολα και τα 15€.

Στη θέση σου θα έκανα υπομονή. 

Σωστά , έχεις δίκιο ... θα περιμένω λίγο ακόμα , ακόμα δε το πήρα με έχει πιάσει μανία με τα παιχνίδια χαχαχα

Οταν έχω κάτι στην wishlist,αν το έχει σε προσφορά έχω ειδοποίηση όπως steam ας πούμε?

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Οταν έχω κάτι στην wishlist,αν το έχει σε προσφορά έχω ειδοποίηση όπως steam ας πούμε?

Όχι, αν θες ειδοποιήσεις μπες εδώ www.dekudeals.com και κάνε wishlist ότι θέλεις, έχει και ιστορικό τιμών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Όχι, αν θες ειδοποιήσεις μπες εδώ www.dekudeals.com και κάνε wishlist ότι θέλεις, έχει και ιστορικό τιμών.

Ωραίος , Ευχαριστω πολύ - αυτό έκανα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, mAs_81 said:

Οταν έχω κάτι στην wishlist,αν το έχει σε προσφορά έχω ειδοποίηση όπως steam ας πούμε?

Δεν έχω παρατηρήσει αν το κάνει κάθε φορά αλλά μου έρχονται mails όταν μπαίνει παιχνίδι από τη wishlist σε προσφορά. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Εγώ σκέφτομαι να κάνω double dip (το έχω ήδη στο pc,αλλά δεν το έχω τερματίσει - ούτε καν) το Hollow knight , αλλά δε ξέρω αν είναι η σωστή στιγμή τώρα που το έχει 15€ η αν θα έχει πάλι εκπτώσεις τα Χριστούγεννα..Κάνει τίποτα το eshop  στις γιορτές η μπα ?

Και λίγα θα νιώσεις ότι έδωσες αν πληρώσεις 15. :D

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μόλις ανακάλυψα ότι βγήκε μία από τις καλύτερες FPS σειρές έβερ στο NSw. Μιλάτε ρε...

Και για ένα πολύ περίεργο λόγο δεν είναι διαθέσμιο στην Ευρώπη. 😕

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μόλις ανακάλυψα ότι βγήκε μία από τις καλύτερες FPS σειρές έβερ στο NSw. Μιλάτε ρε...

Και για ένα πολύ περίεργο λόγο δεν είναι διαθέσμιο στην Ευρώπη. 😕

 

 

Πάρτο στο ps4 (ή λογικά από άλλο region). 😛

Βέβαια σίγουρα θα είναι ωραίο με portable mode να παίξεις όπου θες.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε ξέρω για το Serious Sam , αλλά το FPS που θέλω να παίξω στο switch είναι το ION FURY στα σίγουρα...κάπου είχα δει ότι βάζοντας το Konami code πιάνει τα 60fps αλλά δεν είμαι σίγουρος...στη wishlist και αυτό ! 😜

1 ώρα πριν, Te0sX είπε

Και λίγα θα νιώσεις ότι έδωσες αν πληρώσεις 15. :D

Ωωω,εσυ είσαι καλός!!Ε,καλα όταν το έπαιζα στο πισι κάποιες φορές ήθελα να το σπάσω,χαχαχα..Αλλά είναι υπέροχο παιχνίδι πραγματικά και πιστεύω handheld θα το ευχαριστηθώ πιο πολύ !

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, mAs_81 said:

Δε ξέρω για το Serious Sam , αλλά το FPS που θέλω να παίξω στο switch είναι το ION FURY στα σίγουρα...κάπου είχα δει ότι βάζοντας το Konami code πιάνει τα 60fps αλλά δεν είμαι σίγουρος...στη wishlist και αυτό ! 😜

Ωωω,εσυ είσαι καλός!!Ε,καλα όταν το έπαιζα στο πισι κάποιες φορές ήθελα να το σπάσω,χαχαχα..Αλλά είναι υπέροχο παιχνίδι πραγματικά και πιστεύω handheld θα το ευχαριστηθώ πιο πολύ !

Το έχω πάρει στο Switch και πέρα από 10 λεπτά που το έβαλα στην τηλεόραση να δω πως φαίνεται όσο έχω παίξει ως τώρα είναι αποκλειστικά handheld. 

Έχω πάρει και το Hori split pad pro που προσωπικά με βολεύει πολύ περισσότερο για fps. 

Πέρα από το Ion Fury έχω πάρει και τα 4 παλιά Doom που παίζουν άψογα καθώς και το Duke Nukem ενώ στη wishlist είναι και άλλα του είδους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, mAs_81 said:

Ωωω,εσυ είσαι καλός!!Ε,καλα όταν το έπαιζα στο πισι κάποιες φορές ήθελα να το σπάσω,χαχαχα..Αλλά είναι υπέροχο παιχνίδι πραγματικά και πιστεύω handheld θα το ευχαριστηθώ πιο πολύ !

Περίμενε μέχρι τέλος του μήνα για το Hollow Knight, έχει πάρα πολύ καιρό να βγει σε έκπτωση και το lowest price είναι στα €7,50.

Hollow Knight και Cuphead είναι τα δύο NSw games στα οποία υποχρεωτικά θα πρέπει να παίξεις handheld ορισμένα bosses, γιατί docked έχουν latency τα joycons και χρειάζονται χειρουργική ακρίβεια. Εκτός αυτού είναι κομμένα και ραμμένα για handheld αυτού τους είδους τα games.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, NickTG είπε

Το έχω πάρει στο Switch και πέρα από 10 λεπτά που το έβαλα στην τηλεόραση να δω πως φαίνεται όσο έχω παίξει ως τώρα είναι αποκλειστικά handheld

Έχω δει βιντεάκια και πολύ μου αρέσει ειναι κάτι σαν το blood με χιούμορ από shadow warrior(το παλιό)..Ισχύει αυτό με τα 60fps?

10 λεπτά πριν, Malthador είπε

Περίμενε μέχρι τέλος του μήνα για το Hollow Knight, έχει πάρα πολύ καιρό να βγει σε έκπτωση και το lowest price είναι στα €7,50.

Hollow Knight και Cuphead είναι τα δύο NSw games στα οποία υποχρεωτικά θα πρέπει να παίξεις handheld ορισμένα bosses, γιατί docked έχουν latency τα joycons και χρειάζονται χειρουργική ακρίβεια. Εκτός αυτού είναι κομμένα και ραμμένα για handheld αυτού τους είδους τα games

Μακάρι , Ευχαριστω...Το cuphead το έχω στο pc , και μαρεσει να παίζω με τη γυναίκα μου καμμία πίστα διπλό στη τηλεόραση στο htpc να ρίχνουμε κανα καντήλι 😂 , όποτε μάλλον σε θα κάνω double dip σε αυτό , αλλά ποιος ξέρει...αν το βάλει καμμία προσφορά καλή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, NickTG είπε

Πρακτικά ξεκλειδώνει το framerate με τον Konami code. 

Το αν θα πιάνει μόνιμα 60 είναι άλλο θέμα. 

Καλό φαίνεται το frametime

Επεξ/σία από mAs_81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...